Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 591 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Spirella
Sprchový záves Jaya
S kvetinovým vzorom, béžový, 180x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Spirella
Sprchový záves Serengeti
Čierno-biely, 180x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Star Trading
Tienidlo Honeycomb
Svetlohnedé, papierové, ø30x33 cm
Na sklade
Posledné kúsky
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Plaček Pet Products
Pelech Magic Cat
Pre mačku, okrúhly, svetlohnedý, ø 40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Koberec Pompei 1613
Prateľný, syntetický, s nízkym vlasom, sivobéžový, 80x150 cm
(2)
Na sklade
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (7)
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Koberec Plus
Syntetický, s nízkym vlasom, tmavosivý, 80x150 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-15 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box pod posteľ Life
Vákuový, látkový/plastový, výška 15,5 cm
(66)
Na sklade
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ego Dekor
Drobná dekorácia Heart
Drevená, 3x14,5 cm, výška 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie
Vákuový/vystužený, látkový, biely/modrý, 40x25x25 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Úsporná sprchová hlavica Water Saving
V striebornej farbe, ø 11 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Brandani
Stolová lampa 4in1
Čierna, kovová, LED, s ohýbateľnou konštrukciou/s klipom, ø12x47,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Súprava doplnkov do kúpeľne Brasil
Plastová, čierna
Na sklade
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňová predložka Marble
Prateľná, biela/sivá, ø 100 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Star Trading
LED krb Fireplace
Čierny, plastový, LED, na baterky, 14x15x21 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Vešiak Aspen
Kovový, čierny, šírka 25 cm, hĺbka 21 cm, výška 171 cm
(8)
Na sklade
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sehlbach
Záves Waves
Zatemňovací/odhlučňovací/dimout, závesný systém tyč, s abstraktným vzorom, čierny, 135x245 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Ayyildiz Carpets
Vnútorný a vonkajší koberec Mira 1451
Prateľný, syntetický, bez vlasu, čierny/hnedý, 80x150 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (7)
-15 % s kódom
Novinka
Ayyildiz Carpets
Vnútorný a vonkajší koberec Mira 1453
Prateľný, syntetický, bez vlasu, čierny/hnedý, 80x150 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
Plaček Pet Products
Škrabadlo pre mačky Epic Pet
V prírodnej farbe, 30x30 cm, výška 61 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
31,40 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Plaček Pet Products
Škrabadlo pre mačky Epic Pet
V prírodnej farbe, 30x30 cm, výška 61 cm
Na sklade
Posledný kúsok
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kilner
Set na výrobu kvásku so stierkou
Sklenený
(15)
Na sklade
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
My House
Súprava plédu a obliečky na vankúš Ronda
Prešívaná, žltá/biela, 220x240 cm
(24)
Na sklade
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Lively
Žltá, papierová, do zásuvky, 45x14x68 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Holm
Mažiar
Kamenný, ø 12 cm
(14)
Na sklade
26,71 €
s kódom
31,42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kameninová, svetlomodrá, ø 24 cm, objem 2 l
(53)
Na sklade
26,75 €
s kódom
31,47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
súprava 2 ks
Bitz
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Gastro Cream
2 ks, biela, keramická
(9)
Na sklade
63 €
31,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Obrazy v súprave Mirta
29x39 cm, 2 ks, 3D
(6)
Doručenie od 14. 12. 2026
53,55 €
s kódom
63 € bez kódu
31,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Zone
Držiak na toaletný papier Rim
Nástenný, kovový, biely, 8x15 cm, výška 2 cm
(25)
Na sklade
26,83 €
s kódom
31,57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Kôš na bielizeň Duo
Skladací, látkový, sivý, 35 l
Na sklade
26,87 €
s kódom
31,61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Elletipi
Odpadkový kôš
Plastový, tmavosivý, 35 l
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
31,64 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Kave Home
Komponent - polica Sitra
3 ks, sklenený, povrchová úprava: tvrdenie, šírka 90 cmvýška 1 cmhĺbka 24 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
80,75 €
s kódom
95 € bez kódu
31,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Lékué
Súprava na prípravu orieškového mlieka Veggie
2 ks, 1 l, plastová
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
26,93 €
s kódom
31,68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Printworks
Denník pre bábätko One Step at a Time: A Book About the First Time in My Life
64 str.
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
26,97 €
s kódom
31,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Printworks
Denník pre bábätko Once Upon a Time: The Book About My Life Story
68 str.
Na sklade
Posledné kúsky
26,97 €
s kódom
31,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Printworks
Zápisník Bon Voyage Travel Journal
104 str.
(1)
Na sklade
26,97 €
s kódom
31,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Printworks
Zápisník The Book Club Reading Journal
104 str.
Na sklade
Posledné kúsky
26,97 €
s kódom
31,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Bredemeijer
Ohrievač na čajovú konvicu Jang
Čierny, z liatiny
(57)
Na sklade
26,97 €
s kódom
31,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kameninová, modrá, ø 24 cm, objem 2 l
(22)
Na sklade
26,98 €
s kódom
31,74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Zone
Téglik na zubné kefky Rim
Nástenný, kovový, čierny, ø 7 cm, výška 14 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
27 €
s kódom
31,76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Hubelino
Príslušenstvo ku guličkovej dráhe Blocks
Vhodný vek 2+, BPA free
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
27,02 €
s kódom
31,79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Candellux Lighting
Nástenné svietidlo April
Čierno-biele, z akrylátového skla , LED, 16,5x21x4,5 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
31,79 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
JAHU collections
Anatomický vankúš Visco
S výplňou z pamäťovej peny, antialergénny, s odnímateľným poťahom, 58x38 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Swan
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, bavlnené, s abstraktným vzorom, 140x200 cm
Na sklade
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obrus Candy Cane
Bavlnený, pruhovaný, červený/biely, 137x178 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
My House
Obliečky Jasmine
Na jednolôžko, na zips, luxusné, z bavlneného saténu, s kvetinovým vzorom, biele, 140x200 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
My House
Obliečky Savoy
Na jednolôžko, na zips, luxusné, z bavlneného saténu, s kvetinovým vzorom, biele, 140x200 cm
Na sklade
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Belle & Boo
Detská obliečka Ballerina
Do postieľky, obojstranná, na gombíky, biela/ružová, bavlnená, 120x150 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
My House
Obliečky Adeline
Na jednolôžko, na zips, luxusné, z bavlneného saténu, s kvetinovým vzorom, biele/oranžové, 140x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
220
221
222
...
520
Načítať viac