Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Premium
Novinky
Akcie a zľavy
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 855 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Opviq lights
Nástenné svietidlo Kurt
V medenej farbe, kovové, ø28x26 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
35,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Opviq lights
Nástenné svietidlo Manavgat
V medenej farbe/v prírodnej farbe, kovové, s ohýbateľnou konštrukciou, 25x25x14 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
35,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Reality
Stolová lampa Quinn
Oranžová, keramická, 15x16,5x21,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
35,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Floyd
Vhodný vek 3+, perte ručne, výška 40 cm, dĺžka 40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
35,90 €
Do košíka
Do košíka
Les Deglingos
Plyšové hračky v súprave Ptipotos Miaou
2 ks, vhodný vek 0+, perte na 30 stupňov, výška 15 cm, dĺžka 32 cm
Na sklade
35,90 €
Do košíka
Do košíka
Les Deglingos
Plyšové hračky v súprave Ptipotos Olou
2 ks, vhodný vek 0+, perte na 30 stupňov, výška 24 cm, dĺžka 18 cm
Na sklade
Posledné kúsky
35,90 €
Do košíka
Do košíka
Zilverstad
Pokladnička Hedgehog
Kovová, 8,5x8 cm, výška 11,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
35,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Novinka
Bloomingville
Svietnik Siffer
Polyresinový
Na sklade
Posledné kúsky
35,90 €
Do košíka
Do košíka
Green Gate
Cukornička
Porcelánová, biela, objem 200 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
35,90 €
Do košíka
Do košíka
Mila Home
Detský koberec Little Ballerina
Prateľný, syntetický, bez vlasu, okrúhly, ružový, ø 80 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
35,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Mijolnir
Súprava plédu a obliečky na vankúš Magic Unicorn
Na jednolôžko, modrá, 160x220 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
35,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Bloomingville
Dekoratívna misa Iani
Sklenená, ø 26 cm
Na sklade
Posledný kúsok
35,90 €
Do košíka
Do košíka
Wenko
Stolička Forio
V prírodnej farbe, výška 46 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
35,90 €
Do košíka
Do košíka
Mijolnir
Pléd Alanur
Bavlnený, modrý/ružový, 200x235 cm
(24)
Na sklade
Posledný kúsok
35,90 €
Do košíka
Do košíka
Vialli Design
Termokanvica Alessia
1 l, plastová, biela/v zlatej farbe
(3)
Na sklade
35,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Bloomingville
Závesná dekorácia Pomp
Textilná, ø 20 cm, výška 39 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
35,90 €
Do košíka
Do košíka
Styler
Obraz Anemone
60x60 cm, tlačený, s rámom
(1)
Na sklade
35,90 €
Do košíka
Do košíka
Styler
Obraz Apple Flowers
60x60 cm, tlačený, s rámom
(1)
Na sklade
35,90 €
Do košíka
Do košíka
My House
Obliečky Rene
Na jednolôžko, na zips, nežehlivé/teplé, mikroplyšové, tmavozelené, 140x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
35,90 €
Do košíka
Do košíka
PT LIVING
Termokanvica Crown
920 ml, tyrkysovomodrá
(1)
Na sklade
35,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Novinka
Bloomingville
Veniec Pine
Vianočný
Doručenie od 29. 10. 2026
35,90 €
Do košíka
Do košíka
Reality
Detská lampička Hopper
Zelená, plastová, LED, nočná, do zásuvky, s možnosťou voľby farby, 19,5x16,5x24,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
35,90 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave Simple Leaf
2 ks, prateľné, zelené, 60x100 cm
(27)
Na sklade
35,90 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Done by Deer
Závesná hračka Elphee
Vhodný vek 0+
(102)
Na sklade
Posledný kúsok
35,90 €
Do košíka
Do košíka
Boltze
Veľkonočné dekorácie v súprave Dandelion
2 ks
Na sklade
35,90 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Compactor
Košík Zic Zac
Z morskej trávy, čierny/v prírodnej farbe, ø 45 cm, výška 36 cm
(55)
Na sklade
Posledné kúsky
35,90 €
Do košíka
Do košíka
Jerry Fabrics
Detská obliečka Mickey and Minnie "Love"
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, červená/biela, bavlnená, 140x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
35,90 €
Do košíka
Do košíka
S|P Collection
Kanvica na čaj Sencha
350 ml, so sitkom, z liatiny, čiern-obiela
Na sklade
Posledný kúsok
35,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
Obľúbené
YAMAZAKI
Zarážka na knihy Tower
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
35,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Stanley
Termohrnček AeroLight™ Transit Mug Pistachio
350 ml, z nehrdzavejúcej ocele, šalviový zelený
(3)
Na sklade
35,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Moulin Roty
Ťahacia hračka Goose
Drevená, vhodný vek 10m+
Na sklade
Posledný kúsok
35,90 €
Do košíka
Do košíka
Candellux Lighting
Detská lampička Ofelia
Žltá, látková, do zásuvky, 18x18x1,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
35,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Kähler Design
Tanier Hammershøi Summer
Dezertný, ø 22 cm, porcelánový, biely
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
35,95 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Novinka
PT LIVING
Váza Squirrel On Branch
Sklenená, tmavozelená, ø 9,5 cm, výška 15 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
35,95 €
Do košíka
Do košíka
Leitmotiv
Lávová lampa Rainbow Rocket Lava
Zelená, sklenená, ø11x41,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
35,95 €
Do košíka
Do košíka
OYOY Living Design
Svietnik Savi
Kamenný
Na sklade
35,97 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Damask Jacquard
2 ks, závesný systém tyč, damaškové, s ornamentmi/orientálne, béžové, 168x183 cm
(4)
Doručenie od 4. 11. 2026
72 €
36 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Detský záves Fairytale Unicorn
2 ks, závesný systém tyč, ružový, 168x183 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
72 €
36 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Detský záves Lost In Space
2 ks, závesný systém tyč, modrý/sivý, 168x183 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
72 €
36 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Detský záves Ombre Stars
2 ks, závesný systém tyč, s hviezdičkami, modrý, 168x183 cm
Na sklade
Posledné kúsky
72 €
36 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 2 ks
Philips Hue
Žiarovky v súprave White ambiance
2 ks, iOS/Android, Apple HomeKit, Google Home, Amazon Alexa, E14, na diaľkové ovládanie, 5 W
Na sklade
Posledný kúsok
72 €
36 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Háčiky v súprave Ponto
4 ks, nástenné, hnedé
(72)
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
Casafina
Kanvica na čaj Pacifica
500 ml, so sitkom, kameninová, krémovobiela
Doručenie od 21. 10. 2026
36 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
Blomus
Dávkovač mydla Sono
Keramický, krémovobiely, 250 ml, 9x9,5 cm, výška 14,5 cm
(24)
Doručenie od 27. 10. 2026
36 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
Novinka
Nova Luce
Bodové svietidlo Alma
Matne čierne, kovové, s ohýbateľnou konštrukciou, IP44, 8x12x13 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
36 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Novinka
RIG-TIG
Termofľaša Drink-It
500 ml, z nehrdzavejúcej ocele, modrá
Doručenie od 19. 10. 2026
36 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Inga Leaf
2 ks, závesný systém tyč, modré, 168x183 cm
(9)
Doručenie od 4. 11. 2026
72 €
36 € / ks
Do košíka
Do košíka
Mepal
Súprava kuchynského náčinia Chef It
Plastová, 3 ks
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
36 €
Do košíka
Do košíka
1
...
241
242
243
...
523
Načítať viac