Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Premium
Novinky
Akcie a zľavy
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 871 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
LEIFHEIT
Mop Rotation Disc Mop (EVO)
Rotačný, s vedierkom
(2)
Na sklade
36,94 €
Do košíka
Do košíka
Novinka
Karlsson
Budík Berlin LCD
Digitálny/stolový, 7x8 cm, výška 4,5 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
36,95 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Black+Blum
Termoska
400 ml, na jedlo, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
36,95 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvica Ingenio Unlimited L7637732
Wok, s nepriľnavým povrchom, ø 26 cm, na indukčný varič
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
36,99 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Kütahya Porselen
Misky v súprave Lux
2 ks, biele, 90 ml
Na sklade
Posledné kúsky
74 €
37 € / ks
Do košíka
Do košíka
Leitmotiv
Stolová lampa New Retro
Béžová, kovová, s ohýbateľnou konštrukciou/s klipom, ø14x33,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
37 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Detský záves Tie Dye Football
2 ks, závesný systém tyč, fialový/tyrkysovomodrý, 168x183 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
74 €
37 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Obľúbené
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Kashmir
2 ks, závesný systém tyč, s ornamentmi, hnedé, 168x183 cm
(33)
Doručenie od 4. 11. 2026
74 €
37 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
Novinka
Blomus
Svietnik Aro
Adventný, kovový
Na sklade
Posledné kúsky
37 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Light & Living
Váza Vechhia
Keramická, krémovobiela, ø 19 cm, výška 30 cm
Na sklade
Posledné kúsky
37 €
Do košíka
Do košíka
Leitmotiv
Vonkajšie svietidlo Ganar LED
V lesklej striebornej farbe, kovové, LED, prenosné, na USB, ø8x37,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
37 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Bredemeijer
Kanvica na čaj Xilin
1,25 l, so sitkom, z liatiny, béžová
(164)
Na sklade
37,06 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Tefal
Panvica Ingenio Unlimited L7630532
S nepriľnavým povrchom, ø 26 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
37,15 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Joseph Joseph
Doštička Cut&Carve
Plastová, 41 x 29 cm
Na sklade
Posledné kúsky
37,15 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
Sagaform
Dekantér Oval
1 l
(167)
Na sklade
Posledné kúsky
37,24 €
Do košíka
Do košíka
Balvi
Dekantér Poison
1 l
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
37,24 €
Do košíka
Do košíka
LEGO®
Detský batoh Ninjago Dragon Power
Objem 28 l
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
37,30 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Printworks
Príslušenstvo k vínu The Essentials Wine Tools
Na sklade
Posledné kúsky
37,31 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Kave Home
Tienidlo Dyara
V prírodnej farbe, ratanové, ø42,5x23 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
37,32 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Chlebník Kubo
Plastový, čierny/v prírodnej farbe, 26,5x35 cm
(75)
Na sklade
37,37 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Wenko
Kúpeľňová polička Genova
Bez vŕtania/rohová, Turbo-loc, nerezová, matne čierna
(27)
Na sklade
37,38 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Lyngby Glas
Karafa Palermo
1,5 l, sklenená
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
37,39 €
Do košíka
Do košíka
Light & Living
Dekoračný vankúš Fasano
Bavlnený, krémovobiely, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
Do košíka
Do košíka
Star Trading
Stolová lampa Bobby
Biela, kovová, LED, ø12,5x21,5 cm
Na sklade
37,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Sollux
Bodové svietidlo Roda
Biele, hliníkové, ø10x10 cm
(135)
Na sklade
37,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Opviq lights
Závesné svietidlo Üzüm
Biele/čierne, z opálového skla, ø15x124 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
Do košíka
Do košíka
Umbra
Kúpeľňový organizér Glam
Na kozmetiku, plastový, biely, 27x17 cm, výška 13 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
Do košíka
Do košíka
Roba
Detský puf Peppa Pig
Zamatový, biely, šírka 25 cm, hĺbka 27 cm, výška 27 cm, váha 1,5 kg
Doručenie od 4. 11. 2026
37,40 €
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Bombička na prípravu sýtených nápojov myDrink
Sivá, kovová
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
37,40 €
Do košíka
Do košíka
Kindsgut
Detské WC sedadlo
Béžové, dĺžka 38 cm, šírka 40 cm
(7)
Na sklade
37,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Catherine Lansfield
Obliečky Folkstone Geo
Na dvojlôžko, na gombíky, štruktúrované, béžové, 200x200 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
37,40 €
Do košíka
Do košíka
Catherine Lansfield
Obliečky Paradiso Palm
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, s potlačou, béžové, 230x220 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
Do košíka
Do košíka
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave Dot Arch
2 ks, prateľné, zamatové, béžové, 60x100 cm
(8)
Na sklade
37,40 €
Do košíka
Do košíka
ESTE
Koberec Axis
Syntetický, shaggy, béžový, 80x150 cm
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
ESTE
Koberec Grida
Syntetický, shaggy, béžový/krémovobiely, 80x150 cm
(3)
Na sklade
37,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
Light & Living
Dekoračný vankúš Sakala
Krémovobiely, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(2)
Na sklade
37,40 €
Do košíka
Do košíka
Spirella
Detská protišmyková podložka Fairy Tale
Do sprchy, 55x55 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
37,40 €
Do košíka
Do košíka
Playmobil
Detská tapiséria Lorea Boy
Výška 36 cm
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
Do košíka
Do košíka
Novinka
Meowbaby
Detský vankúšik Mammoth
V svetlo prírodnej farbe, 40x40 cm
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Balvi
Budík Timber
Digitálny/stolový, 6,5x16,5 cm, výška 6,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
Do košíka
Do košíka
Maximex
Ergonomický vankúš Comfort
Čierny, 25x43 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
37,40 €
Do košíka
Do košíka
My House
Deka Island
S baránkom, hnedá, 150x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Tiseco Home Studio
Deka Pippa
Mikroplyšová, hnedá, 150x200 cm
Doručenie od 9. 11. 2026
37,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
PT LIVING
Dekoračný vankúš Wave
Bavlnený, hnedý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
37,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Téglik na zubné kefky Vision
Sklenený, hnedý, ø 8 cm, výška 9,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Casafina
Miska na vajíčka Fattoria
Kameninová, biela
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Bloomingville
Soška Ishtar
Kameninová, 15x11,5 cm, výška 20,5 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Kähler Design
Svietnik Orangery
Na čajovú sviečku, keramický
(2)
Na sklade
37,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
246
247
248
...
523
Načítať viac