Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Luxusné produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 553 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Hanse Home
Vnútorný a vonkajší koberec Pangli Linen
Obojstranný, syntetický, bouclé, bez vlasu, hnedý, 240x330 cm
(23)
Doručenie od 16. 10. 2026
188,80 €
s kódom
236 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (5)
Zuiver
Stolová lampa Arch
V striebornej farbe, kovová, LED, so stmievačom, ø25x36 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
236 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
WOOOD
Zrkadlo Norea
Nástenné, 90x90 cm
Na sklade
Posledné kúsky
188,80 €
s kódom
236 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Odkladacie stolíky v súprave Puzzle
2 ks, v dekore duba, v prírodnej farbe, 40x40 cm, výška 42 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
188,80 €
s kódom
236 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Odkladací stolík Frey
V dekore orecha, tmavohnedý, 32x40 cm, výška 60 cm
Na sklade
Posledné kúsky
188,80 €
s kódom
236 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Leitmotiv
Odkladací stolík Force
S doskou v dekore mramoru, béžový, ø 50 cm, výška 38 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
236 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Keter
Záhradný jedálenský stôl Porto Nova
Plastový, hnedý, 94x194 cm
Na sklade
Posledný kúsok
188,80 €
s kódom
236 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
Blomus
Stojan na kvety Sahla
Z umelej kože/kartónový, 35x35 cm, výška 76 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
236 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Kalune Design
Matrac XL
90x200 cm, stredne tvrdý, pružinový, skladací, hrúbka 15 cm
(2)
Doručenie od 6. 11. 2026
188,80 €
s kódom
236 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Podnožka Sadira
Zelená, šírka 69 cm, hĺbka 43 cm, výška 43 cm
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
188,80 €
s kódom
236 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Ixia
Jedálenské stoličky v súprave
2 ks, stohovateľné, kovové, pololesklé, zelené
Na sklade
Posledné kúsky
188,80 €
s kódom
236 € bez kódu
118 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Polica Lina
Poschodová, kovová, povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna, šírka 80 cm, výška 24 cm, hĺbka 20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
188,80 €
s kódom
236 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Nočný stolík Tu
S doskou v dubovom dekore, čierny/v prírodnej farbe, ø 40 cm, výška 52,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
188,80 €
s kódom
236 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Asiatic Carpets
Koberec Muse Orange Retro
Syntetický, s nízkym vlasom, žltý/oranžový, 200x290 cm
(3)
Doručenie od 26. 10. 2026
188,80 €
s kódom
236 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Roba
Detská komoda Berlin
S prebaľovacím pultom, z drevotriesky, povrchová úprava: farbenie, antracitová, šírka 87 cm, výška 75 cm, hĺbka 100 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
188 €
s kódom
235 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Germania
Kúpeľňová skrinka Arcena
Vysoká/úzka, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, antracitová, šírka 30 cm, výška 120 cm, hĺbka 34 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
188 €
s kódom
235 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Roba
Detská ohrádka Style
75x100 cm, s nastaviteľnou výškou/na kolieskach, s roštom, z MDF/z preglejky, biela
Doručenie od 20. 10. 2026
188 €
s kódom
235 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Germania
Skrinka pod umývadlo Pescara
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, lesklá, biela, šírka 70 cm, výška 58 cm, hĺbka 34 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
188 €
s kódom
235 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Wigiwama
Detský sedací vak Terrazzo Chair
Z textílie buklé/ženilkový, s odnímateľným poťahom, biely, šírka 70 cm, hĺbka 80 cm, váha 3 kg
(5)
Doručenie od 21. 10. 2026
188 €
s kódom
235 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Nočný stolík Nube
S poličkami, matný, béžový/krémovobiely, 50x35 cm, výška 56 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
188 €
s kódom
235 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novogratz
Gramofónová skrinka Concord
V dekore orecha, z MDF, povrchová úprava: laminovanie, v prírodnej farbe, šírka 101 cm, výška 81 cm, hĺbka 46 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
188 €
s kódom
235 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Odkladací stolík Babina
Kovový, v bronzovej farbe, ø 59 cm, výška 41 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
188 €
s kódom
235 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Woodman
Pracovný stôl Rayburn
S doskou v dubovom dekore, 52x115 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
188 €
s kódom
235 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Kave Home
Záhradná barová stolička Maurina
Kovová, sivozelená, nosnosť 160 kg, šírka 56,5 cm, hĺbka 56 cm, výška sedadla 74,5 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
235 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (2)
-20 % s kódom
Rowico
Kancelárska stolička Alison
Čalúnená, otočná, sivá, nosnosť 110 kg
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
188 €
s kódom
235 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Universal
Koberec Creation
Syntetický, s nízkym vlasom, sivý, 200x290 cm
(20)
Na sklade
188 €
s kódom
235 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Hanse Home
Koberec Wolly
Syntetický, bez vlasu, sivý, 200x300 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
188 €
s kódom
235 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Light & Living
Stojacia lampa Moroc
V zlatej farbe, kovová, ø30x160 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
188 €
s kódom
235 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Závesné svietidlo Emine
V medenej farbe, kovové, ø43,5x40,5 cm
(6)
Doručenie od 20. 10. 2026
188 €
s kódom
235 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roba
Detská pohovka Lil Sofa
Zamatová, svetlosivá, 70 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
188 €
s kódom
235 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenské kreslo Easton
S podrúčkami, čalúnené, svetlosivé
Na sklade
Posledné kúsky
188 €
s kódom
235 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
WOOOD
Záhradné kreslo Jane
Kovové, červené, nosnosť 150 kg, šírka 72 cm, výška 88 cm, hĺbka 81 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
235 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Germania
Skrinka pod umývadlo Lemont
Z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, matná, antracitová, šírka 63 cm, výška 55 cm, hĺbka 34 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
187,20 €
s kódom
234 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Germania
Skrinka na topánky Aledo
S lavicou, v dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, lesklá, biela/v prírodnej farbe, počet párov topánok 8 , šírka 75 cm, výška 50 cm, hĺbka 41 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
187,20 €
s kódom
234 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Tina
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, biele/sivé
(11)
Doručenie od 21. 10. 2026
187,20 €
s kódom
234 € bez kódu
117 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Marckeric
Komoda Romantica
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, matná, biela/sivá, šírka 79 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
187,20 €
s kódom
234 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Kreslo Merida
Z textílie buklé, béžové, výška zadnej opierky 33 cm, výška sedadla 41 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
187,20 €
s kódom
234 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Arus
2 ks, čalúnené, menčestrové, v mentolovej farbe
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
187,20 €
s kódom
234 € bez kódu
117 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Spinder Design
Odkladací stolík Sunny
Oceľový, taupe, ø 40 cm, výška 50 cm
Na sklade
Posledné kúsky
187,20 €
s kódom
234 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Blomus
Odkladací stolík Oru
Kovový, sivý, ø 50 cm, výška 40 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
234 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
Blomus
Odkladací stolík Oru
Nerezový, v matne striebornej farbe, ø 50 cm, výška 40 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
234 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Leitz
Pracovná stolová doska s výsuvnou policou Ergo
Kovová, nosnosť 16 kg, 80x40 cm, výška 7 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
234 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Furny Home
Pracovný stôl Domingos
62x120 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
187,20 €
s kódom
234 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
LEIFHEIT
Sušiak na bielizeň LinoProtect 400
Vonkajší, v striebornej farbe, kovový, dĺžka sušiacej plochy 40 m
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
234 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hanse Home
Vnútorný a vonkajší koberec Borbon
Obojstranný, syntetický, bouclé, bez vlasu, zelený/béžový, 200x290 cm
(2)
Doručenie od 16. 10. 2026
187,20 €
s kódom
234 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Unique Furniture
Komoda Pensacola
V dekore duba, z MDF, čierna, šírka 80 cm, výška 75 cm, hĺbka 40 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
187,20 €
s kódom
234 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Nova Luce
Nástenné svietidlo Palo
Biele/v zlatej farbe, porcelánové, LED, so stmievačom, ø15x23 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
186,40 €
s kódom
233 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Bonami Extra -20%
-25% v aplikácii
Novinka
Meowbaby
Bazénik s loptičkami
Menčestrový, s odnímateľným poťahom, béžový, ø 90 cm, výška 30 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
186,40 €
s kódom
233 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
1
...
106
107
108
...
527
Načítať viac