Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Luxusné produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 369 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Opviq lights
Závesné svietidlo Profil
Čierne, látkové
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
153,60 €
s kódom
192 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Decore
Vnútorný a vonkajší koberec Zambezi
Obojstranný/prateľný/ručne tkaný, syntetický, z recyklovaných vlákien, bez vlasu, biely/čierny, 160x230 cm
(2)
Na sklade
153,60 €
s kódom
192 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Hanse Home
Vnútorný a vonkajší koberec Malibu
Obojstranný, syntetický, bouclé, bez vlasu, čierny/béžový, 200x290 cm
(204)
Doručenie od 16. 10. 2026
153,60 €
s kódom
192 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Ted Baker
Vnútorný a vonkajší koberec Haringey Crouch
Obojstranný, syntetický, bouclé, bez vlasu, okrúhly, čierny/krémovobiely, ø 200 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
153,60 €
s kódom
192 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Flexa
Detské nástenné svietidlo Monty
Biele, kovové, do zásuvky, s ohýbateľnou konštrukciou, ø17x42 cm
Na sklade
Posledný kúsok
152,80 €
s kódom
191 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Kancelárska stolička Eddie
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, béžová, nosnosť 110 kg, výška sedadla 52-62 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
152,80 €
s kódom
191 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Brabantia
Odpadkový kôš Bo Touch Bin
Na triedený odpad/dotykový, oceľový, béžový, 11+23 l
(6)
Doručenie od 16. 10. 2026
191 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Roba
Detská záhradná kuchynka
Drevená, 34x89 cm, výška 124 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
152,80 €
s kódom
191 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Marckeric
Knižnica Lofty
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v tehlovej farbe/v prírodnej farbe, šírka 32 cm, výška 167 cm, hĺbka 22 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
152,80 €
s kódom
191 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ESTE
Koberec Puro
Syntetický, s nízkym vlasom, so strapcami, krémovobiely, 200x290 cm
Na sklade
152,80 €
s kódom
191 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Premier Housewares
Obrazy v súprave Astratto
63x93 cm, 2 ks, s rámom/na plátne
Doručenie od 29. 10. 2026
152,80 €
s kódom
191 € bez kódu
95,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Frondo
Oceľový, v lososovej farbe, šírka 66 cm, výška 37,5 cm, hĺbka 8,5 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
152,80 €
s kódom
191 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Odkladací stolík Confetti
V dekore duba, v prírodnej farbe, 40x40 cm, výška 38 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
152,80 €
s kódom
191 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
simplehuman
Odpadkový kôš
Z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 50 l
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
152,80 €
s kódom
191 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Kütahya Porselen
Jedálenská súprava Waves
Pre 6 osôb, 24 ks, porcelánová, biela/v zlatej farbe
(132)
Doručenie od 4. 11. 2026
152,80 €
s kódom
191 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Polica Display
Poschodová/na obrázky, z dubového dreva, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 110 cm, výška 32 cm, hĺbka 9 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
152,80 €
s kódom
191 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
OYOY Mini
Detský stolík Nana
Ratanový, 70x48 cm, výška 47 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
152,80 €
s kódom
191 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Taburet Bilbao
Zamatový, červený/oranžový/ružový, ø 37 cm, výška 45 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
152,80 €
s kódom
191 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Marckeric
Nočný stolík Velia
Zelený/sivý, 45x40 cm, výška 50 cm
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
152,80 €
s kódom
191 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
White Label
Stojacia lampa Martine
Čierna, látková, 50x160x220 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
152,80 €
s kódom
191 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Detský stojan na topánky Tower
Kovový, povrchová úprava: práškovanie, biely, počet párov topánok 8 , šírka 254 cm, výška 113 cm, hĺbka 22 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
152,80 €
s kódom
191 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Barový stôl Cesura
V dekore duba, 60x120 cm, výška 105 cm
Na sklade
152 €
s kódom
190 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Stolová lampa Kumu
Biela, z opálového skla, ø23x28 cm
Na sklade
Posledné kúsky
152 €
s kódom
190 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Slnečník Syros
Béžový, stojan na slnečník nie je súčasťou, 300x400 cm, výška 270 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
152 €
s kódom
190 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Actona
Konferenčný stolík Azalea
V prírodnej farbe, 60x110 cm, výška 35 cm
(11)
Doručenie od 23. 10. 2026
190 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Lavica Dayla
Z textílie buklé, polstrovaná, pred posteľ, krémovobiela, šírka 108 cm, hĺbka 41,5 cm, výška 48 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
152 €
s kódom
190 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
Kave Home
Záhradná stolička Luri
Krémovobiela, nosnosť 200 kg, šírka 56 cm, výška 85 cm, hĺbka 61 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
190 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Nova Luce
Závesné svietidlo Looma
Matne biele, hliníkové, LED, 6x152x195 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
152 €
s kódom
190 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Kalune Design
Nočný stolík Pal
S poličkami, v prírodnej farbe, 45x41 cm, výška 50 cm
(1)
Na sklade
152 €
s kódom
190 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Zrkadlo Osaka
Nástenné, 79x86,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
152 €
s kódom
190 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Polica Townsville
Poschodová, z dubového dreva, v prírodnej farbe, šírka 15 cm, výška 70 cm, hĺbka 70 cm
Na sklade
Posledné kúsky
152 €
s kódom
190 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Mini
Detský koberec Nautilus
Ručne tkaný, s prímesou vlny, s nízkym vlasom, okrúhly, 100x112 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
152 €
s kódom
190 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Zuiver
Odkladací stolík Linea
Sklenený, hnedý, 30x40 cm, výška 50 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
190 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Malerifabrikken
Obrazy v súprave New Age Pink
41,5x41,5 cm, 2 ks, tlačené/s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
Doručenie od 4. 11. 2026
152 €
s kódom
190 € bez kódu
95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Malerifabrikken
Obrazy v súprave New Age Yellow
41,5x41,5 cm, 2 ks, tlačené/s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
Na sklade
Posledné kúsky
152 €
s kódom
190 € bez kódu
95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Jedálenská stolička Dam
Zelená
(3)
Doručenie od 20. 10. 2026
152 €
s kódom
190 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Mini
Detský koberec Theo DIno
Ručne tkaný, s prímesou vlny, s nízkym vlasom, okrúhly, zelený, ø 120 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
152 €
s kódom
190 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brabantia
Stojan na oblečenie Linn
Oceľový, čierny, 61x57 cm, výška 190 cm
Na sklade
Posledný kúsok
152 €
s kódom
190 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obliečky Virelda
Na dvojlôžko/predĺžené, 3-dielne, na gombíky, 240x260 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Abba
2 ks, v tehlovej farbe, výška sedadla 65 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
94,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Barový stôl Barlow
V dekore duba, 60x120 cm, výška 105 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
189 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Nova Luce
Stojacia lampa Lithos
Biela, kovová, LED, 10x12x161 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Varda
Kovová, biela, nosnosť 150 kg, šírka 63 cm, hĺbka 123 cm, výška 82 cm
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Stolová lampa Niani
Biela/hnedá, z kaučukového dreva, ø30x48 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Nova Luce
Závesné svietidlo Ammos
Biele, kamenné, ø50x200 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Nástenné svietidlo Eilo
Biele/čierne, z opálového skla, 65,5x28x20 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pracovný stôl Lisbet
120x60 cm
(4)
Doručenie od 7. 12. 2026
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Závesné svietidlo Boadella
Béžové, kovové, LED, 5,5x101x129 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
1
...
123
124
125
...
526
Načítať viac