Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Luxusné produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Premium
Novinky
Akcie a zľavy
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 496 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
Kave Home
Tienidlo Isora
V prírodnej farbe, ratanové, 58x85x32 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
136 €
Do košíka
Do košíka
Ayyildiz Carpets
Koberec Fluffy
Syntetický, shaggy, okrúhly, ružový, ø 200 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
136 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Priemer (4)
Premium
Bloomingville
Polica Graphia
Poschodová, z MDF, povrchová úprava: farbenie, sivobéžová, šírka 48 cm, výška 48 cm, hĺbka 12 cm
Na sklade
Posledné kúsky
136 €
Do košíka
Do košíka
Marckeric
Nočný stolík Fayna
Sivý, 40x35 cm, výška 60 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
136 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
Kave Home
Stojan na dáždniky Atin
Kovový, tmavosivý, ø 30 cm, výška 50 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
136 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Obľúbené
Markslöjd
Stropné svietidlo Rosendal
V zlatej farbe, krištáľové , ø36x34 cm
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
136 €
Do košíka
Do košíka
Bizzotto
Záhradné ležadlo Taylor
Polohovacie/skladacie, kovové, svetlozelené, nosnosť 110 kg, šírka 60,5 cm, výška 73,5 cm, hĺbka 101,5 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
136 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 2 ks
Bonami Essentials
Jedálenské stoličky v súprave Lissy
2 ks, čalúnené, žlté
(47)
Na sklade
Posledný kúsok
136 €
68 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Mauro Ferretti
Barová stolička Paris
Čalúnená, zamatová, tyrkysovomodrá, výška sedadla 74 cm
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
136 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Universal
Vnútorný a vonkajší koberec Samara
Syntetický, s nízkym vlasom, 160x230 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
136 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
Hübsch
Stolová lampa Crave
Zelená, sklenená, ø33x30 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
136 €
Do košíka
Do košíka
Iba na Bonami
Mila Home
Koberec Matcha Latte
Prateľný, syntetický, bez vlasu, zelený, 160x230 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
136 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (6)
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Oslo
2 ks, čalúnené, z umelej (eko) kože, čierne
(26)
Doručenie od 19. 10. 2026
136 €
68 € / ks
Do košíka
Do košíka
Novinka
Bizzotto
Taburety v súprave Polina
2 ks, zamatové, s úložným priestorom, čierne/sivé, ø 36 cm, výška 44 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
136 €
Do košíka
Do košíka
Wenko
Kúpeľňová skrinka Finja
Nízka, bambusová, z MDF, povrchová úprava: lakovanie, biela/hnedá, šírka 34 cm, výška 89 cm, hĺbka 30 cm
(63)
Na sklade
135 €
Do košíka
Do košíka
Markslöjd
Závesné svietidlo Plano
Biele, kovové, LED, 6,5x95x2 cm
Na sklade
Posledný kúsok
135 €
Do košíka
Do košíka
Premium
YAMAZAKI
Odkladací stolík Plain
Biely, 35x35 cm, výška 35 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
135 €
Do košíka
Do košíka
Marckeric
Nočný stolík Mercure
S poličkami, v dekore duba, biely/v prírodnej farbe, 34x31 cm, výška 60 cm
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
135 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Unique Furniture
Jedálenská stolička Delta
Čalúnená, béžová
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
135 €
Do košíka
Do košíka
Markslöjd
Stropné svietidlo Olea
Béžové, kovové, prisadené , ø35x18 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
135 €
Do košíka
Do košíka
Universal
Vnútorný a vonkajší koberec Guinea Beige
Syntetický, bouclé, bez vlasu, béžový, 160x230 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
135 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Roba
Detská záhradná kuchynka Fun
Drevená, 35x89,5 cm, výška 88,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
135 €
Do košíka
Do košíka
House Nordic
Záhradná lavica Barcelona
Drevená, hnedá, šírka 90 cm, hĺbka 25 cm, výška 45 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
135 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Universal
Koberec Parma Mismo
Syntetický, s nízkym vlasom, modrý, 160x230 cm
(200)
Na sklade
135 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Novinka
Tvilum
Knižnica Maze
V dekore duba, z drevotriesky, krémovobiela, šírka 80 cm, výška 173,5 cm, hĺbka 29,5 cm
Doručenie od 15. 10. 2026
135 €
Do košíka
Do košíka
Novinka
Meowbaby
Detský sedací vak Outzy
S odnímateľným poťahom, krémovobiely, váha 5,5 kg
Doručenie od 4. 11. 2026
135 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Universal
Koberec Sensation
Syntetický, s nízkym vlasom, krémovobiely, 133x190 cm
(2)
Doručenie od 30. 10. 2026
135 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Universal
Koberec Estilo
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, krémovobiely, 200x290 cm
(8)
Na sklade
135 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
Yellow Tipi
Záves Posh Velvet
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, tmavomodrý, 130x260 cm
Na sklade
Posledný kúsok
135 €
Do košíka
Do košíka
Mauro Ferretti
Nočný stolík Amaz
V zlatej farbe, 44,5x24,5 cm, výška 34,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
135 €
Do košíka
Do košíka
Mauro Ferretti
Nočný stolík Butterfly
V zlatej farbe, 44,5x24,5 cm, výška 34,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
135 €
Do košíka
Do košíka
Markslöjd
Nástenné svietidlo Grimstad
V zlatej farbe, kovové, s ohýbateľnou konštrukciou, 47,5x18x16 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
135 €
Do košíka
Do košíka
Markslöjd
Nástenné svietidlo Riggs
V zlatej farbe, kovové, 19x21x18,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
135 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
White Label
Zrkadlo Lara
Nástenné, 34x48 cm
Na sklade
Posledné kúsky
135 €
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Remundi
Odkladacie poličky v súprave Magnus
2 ks
Na sklade
Posledný kúsok
135 €
67,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
YAMAZAKI
Odkladací stolík Frame
Čierny/tmavohnedý, 18x48 cm, výška 44 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
135 €
Do košíka
Do košíka
Universal
Koberec Gladys Abstract
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, žltý/sivý, 160x230 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
135 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Candellux Lighting
Detský luster Sewilla
Ružový, keramický, 10x15x123 cm
Na sklade
Posledné kúsky
135 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Roba
Učiaca veža
Rastúca, sivá, nosnosť 80 kg
Doručenie od 20. 10. 2026
135 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Flair Rugs
Vnútorný a vonkajší koberec Flora
Syntetický, bez vlasu, sivý, 160x230 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
135 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Novinka
Bizzotto
Zrkadlo Henrique
Stojacie, 40x175 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
135 €
Do košíka
Do košíka
Spinder Design
Stojan na dáždniky Modern
Kovový, čierny, 18x18 cm, výška 50 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
135 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Novinka
Ringsted Dun
Vankúš Jack the Dullard
S páperovou výplňou, na spanie, 70x80 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
135 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (9)
Trio
Závesné svietidlo Stamina
V striebornej farbe, kovové, sťahovacie , 14x66x180 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
135 €
Do košíka
Do košíka
Actona
Knižnica Strington
V dekore kameňa, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, čierna, šírka 120 cm, výška 83 cm, hĺbka 35 cm
(3)
Doručenie od 21. 10. 2026
135 €
Do košíka
Do košíka
Markslöjd
Stojacia lampa Peak
Čierna, kovová, s ohýbateľnou konštrukciou, 32x22x138 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
135 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Mauro Ferretti
Stolová lampa Parrots
Čierna/v zlatej farbe, látková, ø30x62,5 cm
(16)
Na sklade
Posledný kúsok
135 €
Do košíka
Do košíka
Bonami Selection
Záhradné kreslo Avocado Comfort
Kovové/plastové, čierne, nosnosť 120 kg, šírka 70 cm, výška 86 cm, hĺbka 72 cm
(2)
Na sklade
135 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
155
156
157
...
526
Načítať viac