Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Luxusné produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Premium
Novinky
Akcie a zľavy
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 600 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Brabantia
Sušiak na bielizeň HangOn
Matne čierny, kovový, dĺžka sušiacej plochy 25 m
(5)
Na sklade
89 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Södahl
Obliečky Noble
Na jednolôžko, na zips, luxusné, damaškové, pruhované, svetlomodré, 140x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
89 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
Södahl
Obliečky Vista
Na jednolôžko, na zips, luxusné, z bavlny renforcé, geometrické, svetlomodré, 140x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
89 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Bonami Selection
Kvetináče v súprave Terrazzo
2 ks, betónové, s odtokovým otvorom, ø 30 cm, výška 16 cm
(33)
Na sklade
89 €
44,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Hendi
Súprava nožov
9 ks, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: guma
Doručenie od 19. 10. 2026
89 €
Do košíka
Do košíka
Wenko
Kôš na bielizeň Fondi
Drevený, v tmavo prírodnej farbe, 38 l
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
89 €
Do košíka
Do košíka
House Nordic
Nástenná knižnica Horne
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, tmavosivá, šírka 30 cm, výška 69 cm, hĺbka 69 cm
Na sklade
Posledný kúsok
89 €
Do košíka
Do košíka
Vitaus
Koberec Orange Soda
Prateľný, syntetický, bez vlasu, oranžový/krémovobiely, 160x230 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
89 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
LEIFHEIT
Žehliaca doska AirBoard M Solid Plus NF
S držiakom na žehličku/so zásuvkou/s nastaviteľnou výškou, biela/zelená, 120x38 cm
Na sklade
Posledné kúsky
89 €
Do košíka
Do košíka
BonBistro
Nádoba na ľad Bar
Z nehrdzavejúcej ocele
Doručenie od 23. 10. 2026
88,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Hübsch
Príbor Mano
16 ks, antikoro, v striebornej farbe
Doručenie od 2. 11. 2026
88 €
Do košíka
Do košíka
Morsø
Váza Flame
Porcelánová, biela, ø 21 cm, výška 23 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
88 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Dávkovače mydla v súprave Kirei
3 ks, nástenné, sklenené, biele, 350 ml, ø 8 cm, výška 15 cm
(2)
Na sklade
88 €
Do košíka
Do košíka
Fischer & Honsel
Vonkajšie svietidlo Ruby
Biele, plastové, LED, prenosné, na USB, s možnosťou voľby farby/so stmievačom, IP44, ø18x26 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
88 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Casa Selección
Detský nočný stolík
S poličkami, biely, výška 50 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
88 €
Do košíka
Do košíka
Bonami Extra -20%
-25% v aplikácii
Obľúbené
Universal
Koberec Fox Liso
Syntetický, shaggy, okrúhly, biely, ø 120 cm
(25)
Na sklade
Posledné kúsky
70,40 €
s kódom
88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
Bloomingville Mini
Detský kôš na hračky Dolly
Látkový, s potlačou, biely, 40x25x30 cm
Na sklade
Posledný kúsok
88 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Novinka
RIG-TIG
Elektrický šľahač mlieka Foodie
Biely, plastový, príkon 550 W
Doručenie od 19. 10. 2026
88 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Mette Ditmer Denmark
Box na vreckovky Marble
14x25,5 cm, výška 6,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
88 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
House Nordic
Polica Lanciano
Poschodová, kovová, povrchová úprava: práškovanie, béžová, šírka 48 cm, výška 64 cm, hĺbka 18 cm
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
88 €
Do košíka
Do košíka
Bonami Extra -20%
-25% v aplikácii
Universal
Detský koberec Balloon
Syntetický, s nízkym vlasom, béžový, 120x170 cm
(15)
Na sklade
70,40 €
s kódom
88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Andrea Simone
Prikrývka Sensazione
Celoročná, 200x220 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
88 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
Hübsch
Deka Loom
S prímesou vlny, 140x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
88 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 6 ks
Casa Selección
Dekoračné vankúše v súprave
6 ks, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
88 €
14,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
Gingko
Budík Lumos Ash
Digitálny, 4x12,5 cm, výška 12,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
88 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (3)
Light & Living
Stolová lampa Micky
Hnedá, látková, ø20x58 cm
Na sklade
Posledné kúsky
88 €
Do košíka
Do košíka
Philips Hue
Smart žiarovka LG
iOS/Android, Apple HomeKit, Google Home, Amazon Alexa, E27, s možnosťou voľby farby/na diaľkové ovládanie, 7 W
Na sklade
Posledné kúsky
88 €
Do košíka
Do košíka
Esschert Design
Zástera Barbecue
Kožená, hnedá
(18)
Na sklade
88 €
Do košíka
Do košíka
Trio
Nástenné svietidlo Gianni
V lesklej striebornej farbe, kovové, LED, IP44, 60x8x15 cm
(4)
Doručenie od 3. 11. 2026
88 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Markslöjd
Elektrický svietnik Cassiopeia
Biely, z masívneho dreva, do zásuvky, 34,5x8x49 cm
Na sklade
Posledné kúsky
88 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Markslöjd
Stolová lampa Cous
Tyrkysovomodrá, keramická, ø24x39 cm
(44)
Na sklade
Posledné kúsky
88 €
Do košíka
Do košíka
Vitaus
Koberec Arch
Prateľný, syntetický, bez vlasu, okrúhly, modrý/sivý, ø 160 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
88 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
simplehuman
Dávkovač mydla
Nástenný, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 880 ml, 9x23 cm, výška 24,5 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
88 €
Do košíka
Do košíka
Wenko
Stojan na toaletný papier Iria
So štetkou, oceľový, čierny, 20x23 cm, výška 72 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
88 €
Do košíka
Do košíka
House Nordic
Ochranný obal na záhradný nábytok
Ø 185 cm, výška 95 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
88 €
Do košíka
Do košíka
Actona
Odkladací stolík Cross
Čierny, ø 55 cm, výška 45 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
88 €
Do košíka
Do košíka
House Nordic
Polica Oshawa
Poschodová, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 71 cm, výška 30 cm, hĺbka 20 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
88 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Stolička do sprchy Secura
Kovová/plastová, biela, s protišmykom, výška 48 cm, nosnosť 120 kg
(30)
Na sklade
Posledné kúsky
88 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Váza Miyabi
Z nehrdzavejúcej ocele, sivá, ø 17 cm, výška 21 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
88 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Bloomingville
Závesné svietidlo Adar
Sivé, sklenené, ø22x20 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
88 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Light & Living
Soška Giselle
Z polyresínu, 21x27,5 cm, výška 34 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
88 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
Gingko
Svetelná dekorácia Booklight
V prírodnej farbe, z javorového dreva, LED, prenosná, na USB, s ohýbateľnou konštrukciou, 21,5x2,5x17 cm
(27)
Na sklade
Posledný kúsok
88 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
Hübsch
Závesné svietidlo Luminary
Svetlozelené/tmavomodré, kovové, so stmievačom, ø25x26 cm
Na sklade
Posledné kúsky
88 €
Do košíka
Do košíka
Deco Pleasure
Zostava detského nábytku Pencil
3 ks, z borovicového dreva
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
88 €
Do košíka
Do košíka
Sunnylife
Plážová osuška Luxe Games
Bavlnená, geometrická, oranžová, 90x175 cm
Na sklade
Posledné kúsky
88 €
Do košíka
Do košíka
Light & Living
Tienidlo Latvia
V prírodnej farbe, ratanové, ø38x35 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
88 €
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 4 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Vivielle
4 ks, kameninové, na latte, tmavohnedé, 325 ml
Doručenie od 21. 10. 2026
88 €
22 € / ks
Do košíka
Do košíka
Tefal
Teplovzdušná fritéza Easy Fry Max EY245310
Tmavozelená, plastová, objem 5 l, príkon 1500 W
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
88 €
Do košíka
Do košíka
1
...
193
194
195
...
526
Načítať viac