Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Luxusné produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Premium
Novinky
Akcie a zľavy
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 864 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
Bloomingville Mini
Detská knižnica Dolly
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, béžová, šírka 30,5 cm, výška 30 cm, hĺbka 35 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
82 €
Do košíka
Do košíka
Bonami Extra -20%
-25% v aplikácii
Novinka
Universal
Koberec Ona
Syntetický, s nízkym vlasom, so strapcami, béžový, 120x160 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Remember
Hlavolam Sudoku
Drevený/plastový/kartónový
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
82 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Gingko
Svetelná dekorácia AstraGlass Polar Cloud
V tmavo prírodnej farbe, z orechového dreva, LED, prenosná, na USB, s možnosťou voľby farby, ø12x13 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
82 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Priemer (2)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Nástenný vešiak Roots
Z dubového dreva, hnedý, šírka 72 cm, výška 5 cm, hĺbka 6 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
82 €
Do košíka
Do košíka
Ayyildiz Carpets
Vnútorný a vonkajší koberec Timber 1405
Prateľný, syntetický, bez vlasu, okrúhly, hnedý, ø 160 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
82 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Plaček Pet Products
Pelech Scruffs Chester XL
Pre psa, plyšový, hnedý, 90x70 cm
(6)
Doručenie od 14. 10. 2026
82 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
Novinka
FABINI
Hrniec Meda 4.0
S pokrievkou/s keramickým povrchom, 5,5 l, ø 24 cm, na indukčný varič
Doručenie od 19. 10. 2026
82 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Bonami Extra -20%
-25% v aplikácii
Novinka
Universal
Koberec Ona
Syntetický, s nízkym vlasom, so strapcami, khaki/béžový, 120x160 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Bonami Extra -20%
-25% v aplikácii
Novinka
Universal
Koberec Ona
Syntetický, s nízkym vlasom, so strapcami, khaki/béžový, 120x160 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
House Nordic
Servírovací stolík Empoli
Na kolieskach, kovový, 27,5x60 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
82 €
Do košíka
Do košíka
Isabella Rhea
Listová kabelka SS21 IR 2105
Kožená
Na sklade
Posledný kúsok
82 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Esschert Design
Kryt na ohnisko
Kovový, výška 33 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
82 €
Do košíka
Do košíka
súprava 16 ks
Vitaus
Nášľapy na schody v súprave Cottage Warmth
16 ks, priľnavé, krémovobiele, 20x65 cm
(8)
Na sklade
82 €
5,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
Hanse Home
Detský koberec Snuggle Nienchen
Prateľný/ručne tkaný, bavlnený, krémovobiely, 120x137 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
82 €
Do košíka
Do košíka
Karlsson
Hodiny Tweet
Kyvadlové/nástenné, výška 42 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
82 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
Bloomingville Mini
Detská polica Bibiola
Poschodová, z MDF, povrchová úprava: farbenie, modrá, šírka 80 cm, výška 26 cm, hĺbka 20 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
82 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Mauro Ferretti
Hodiny Silvery
Nástenné, ø 61 cm, výška 63 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
82 €
Do košíka
Do košíka
Markslöjd
Nástenné svietidlo Valencia
Čierne, kovové, 40x29x12 cm
(7)
Doručenie od 22. 10. 2026
82 €
Do košíka
Do košíka
súprava 16 ks
Vitaus
Nášľapy na schody v súprave Floral Path
16 ks, priľnavé, 20x65 cm
(20)
Na sklade
82 €
5,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
Remundi
Ochranný obal na gril Magnus
75x75 cm, výška 90 cm
Na sklade
Posledný kúsok
82 €
Do košíka
Do košíka
House Nordic
Odkladací stolík Pego
Z teakového dreva, v prírodnej farbe, 40x40 cm, výška 40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
82 €
Do košíka
Do košíka
Leitmotiv
Stolička Savor
Plastová, okrovožltá, výška 46 cm, nosnosť 130 kg
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
82 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Trio
Stolová lampa Cosima
Oranžová, kovová, s ohýbateľnou konštrukciou, 18x41,5x50,5 cm
Doručenie od 3. 11. 2026
82 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Novinka
FABINI
Panvica Meda 4.0
S pokrievkou/s keramickým povrchom, ø 28 cm, na indukčný varič
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
82 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Catherine Lansfield
Pléd Canterbury
Prešívaný, žltý, 220x230 cm
(25)
Na sklade
Posledné kúsky
82 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Kähler Design
Tácka Hammershøi
22,5x40 cm, porcelánová
Na sklade
Posledné kúsky
82 €
Do košíka
Do košíka
Mila Home
Detský hrací koberec Furry World
Prateľný, syntetický, bez vlasu, okrúhly, ø 150 cm
(9)
Na sklade
82 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (4)
Mila Home
Obliečky Strawberry
Na jednolôžko/predĺžené, s plachtou/3-dielne, na gombíky, luxusné, z bavlny renforcé, kockované/s potlačou, 160x220 cm
Na sklade
Posledný kúsok
82 €
Do košíka
Do košíka
Esschert Design
Rohožka
Hnedá, 42x66,5 cm
(7)
Doručenie od 21. 10. 2026
82 €
Do košíka
Do košíka
Ayyildiz Carpets
Detský koberec Kids
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, ružový/sivý, 120x170 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
82 €
Do košíka
Do košíka
Vitaus
Koberec Black Marble
Prateľný, syntetický, bez vlasu, okrúhly, tmavosivý, ø 160 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
82 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Trio
Stolová lampa Traveller
V zlatej farbe/slonovinová, kovová, s ohýbateľnou konštrukciou, 20x50x54 cm
Doručenie od 3. 11. 2026
82 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Leitmotiv
Stolová lampa Hood
V zlatej farbe, kovová, s ohýbateľnou konštrukciou, 20x17x34,5 cm
(24)
Na sklade
Posledný kúsok
82 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
White Label
Stolová lampa Lena
V zlatej farbe, kovová, ø31x69 cm
Na sklade
Posledné kúsky
82 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Opviq lights
Stropné svietidlo Tramino
V bronzovej farbe, kovové, s ohýbateľnou konštrukciou, 20x72x26 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
82 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Catherine Lansfield
Pléd Cosy Cord
Prešívaný, mikroplyšový, svetlosivý, 200x220 cm
(27)
Na sklade
Posledné kúsky
82 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Bloomingville
Súprava váz Nezha
3 ks, ručne maľované, terakotové, čierne/béžové, 4,5x17 cm, výška 23 cm
Na sklade
Posledné kúsky
82 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Joseph Joseph
Set na upratovanie CleanTech
6 ks
(1)
Na sklade
82 €
Do košíka
Do košíka
Maximex
Kúpeľňová polička
Teleskopická/rohová, nerezová, v striebornej farbe
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
82 €
Do košíka
Do košíka
Casa Selección
Roleta Natural Life
Bambusová, tmavohnedá, 160x180 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
82 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Novinka
Leitmotiv
Závesné svietidlo Firenze Long
Tmavozelené/ružové, sklenené, ø25x19,5 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
82 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Garden Pleasure
Záhradný jedálenský stôl Cleveland
Z masívu akácie, skladací, v prírodnej farbe, 50x50 cm
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
82 €
Do košíka
Do košíka
Esschert Design
Záhradný sedák
Krémovobiely, 49,5x92 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
82 €
Do košíka
Do košíka
Trio
Závesné svietidlo Rope
V mosadznej farbe, povrazové, ø12x150 cm
Doručenie od 3. 11. 2026
82 €
Do košíka
Do košíka
súprava 16 ks
Vitaus
Nášľapy na schody v súprave Golden Marble
16 ks, priľnavé, čierno-biele, 20x65 cm
(6)
Na sklade
82 €
5,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
House Nordic
Konzolový stolík Vita
S čiernou doskou, čierny, 36x80 cm, výška 80 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
82 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
UMAGE
Nástenný vešiak Hang in There
S poličkou, kovový, čierny, šírka 10 cm, výška 10 cm, hĺbka 10 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
82 €
Do košíka
Do košíka
1
...
203
204
205
...
523
Načítať viac