Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Luxusné produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Premium
Novinky
Akcie a zľavy
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 822 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Obľúbené
Actona
Barová stolička Finch
S nastaviteľnou výškou, kovová, čierna, výška sedadla 59 cm
(48)
Na sklade
75 €
Do košíka
Do košíka
Markslöjd
Stolová lampa Kandella
Čierna, sklenená, ø10,5x31 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
75 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Stanley
Termoska Legendary Classic Bottle Black 2.0
1,4 l, z nehrdzavejúcej ocele, čierna
(6)
Na sklade
75 €
Do košíka
Do košíka
Sollux
Bodové svietidlo Jones
Čierne, oceľové, 30x10x43 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
75 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet svetelných zdrojov (2)
Markslöjd
Nástenné svietidlo Peak
Čierne, kovové, 12x22x28 cm
(6)
Na sklade
75 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Kave Home
Tienidlo Mariela
Čierne, látkové, ø60x40 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
75 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 16 ks
Vitaus
Nášľapy na schody v súprave Art
16 ks, priľnavé, čierno-biele, 20x65 cm
(10)
Na sklade
75 €
4,69 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 16 ks
Vitaus
Nášľapy na schody v súprave Madalyon
16 ks, priľnavé, čierno-biele, 20x65 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
75 €
4,69 € / ks
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Bonami Essentials
Stojan na slnečník Grande
Plastový, vnútorný priemer 5 cm, váha 6 kg
(45)
Na sklade
75 €
Do košíka
Do košíka
OYOY Living Design
Šperkovnica Mira
Kovová, so zrkadlom, ø 16 cm, výška 3 cm
Na sklade
Posledné kúsky
75 €
Do košíka
Do košíka
Leitmotiv
Jedálenská stolička Cheer
Stohovateľná, plastová, matná, žltá
Doručenie od 26. 10. 2026
75 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Lorena Canals
Detský koberec You're My Sunshine
Prateľný/ručne tkaný, bavlnený, so strapcami, okrúhly, žltý, ø 100 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
75 €
Do košíka
Do košíka
OYOY Living Design
Mlynček na korenie a soľ Hoop
V prírodnej farbe, drevený
Na sklade
Posledné kúsky
74,99 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Karlsson
Hodiny Grafico Cuckoo
Nástenné, výška 35,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
74,95 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Novinka
Karlsson
Hodiny Lofty
Nástenné, ø 40 cm, výška 40 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
74,95 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Vialli Design
Príbor Cristallo
Pre 6 osôb, 24 ks, antikoro, sivý
(33)
Na sklade
74 €
Do košíka
Do košíka
Premium
FABINI
Panvica Lucca 3.0
Nerezová, ø 20 cm, na indukčný varič
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
74 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová predložka
Bambusová, v prírodnej farbe, 50x100 cm
(65)
Na sklade
74 €
Do košíka
Do košíka
House Nordic
Stojan na oblečenie Manaus
Bambusový, v prírodnej farbe, 104x46 cm, výška 164 cm
Na sklade
Posledné kúsky
74 €
Do košíka
Do košíka
Markslöjd
Stolová lampa Mansion
Biela, keramická, ø16x33 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
74 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Kütahya Porselen
Misky v súprave Lux
2 ks, biele, 90 ml
Na sklade
Posledné kúsky
74 €
37 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
Novinka
Nova Luce
Nástenné svietidlo Clio
Biele, keramické, ø15x19 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
74 €
Do košíka
Do košíka
Sollux
Nástenné svietidlo Fideus
Biele, oceľové, LED, 5x50x2,5 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
74 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Kave Home
Detský luster Bianella
Biely/béžový, látkový, ø40x268 cm
Na sklade
Posledné kúsky
74 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Kave Home
Detské nástenné svietidlo Muse
Biele/v prírodnej farbe, oceľové, s ohýbateľnou konštrukciou, 44x15x25 cm
(3)
Na sklade
74 €
Do košíka
Do košíka
Markslöjd
Stropné svietidlo Malaga
Biele/v striebornej farbe, z opálového skla, ø25x20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
74 €
Do košíka
Do košíka
Sapho
Dávkovač mydla Gedy Pirenei
Nástenný, sklenený, biely/v zlatej farbe, 110 ml, 11x7 cm, výška 15 cm
Na sklade
Posledný kúsok
74 €
Do košíka
Do košíka
House Nordic
Stolová lampa Sheffield
Béžová, mramorová, ø25x45 cm
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
74 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Kave Home
Stolová lampa Benicarlo
Béžová/v prírodnej farbe, z kaučukového dreva, ø27x33 cm
Na sklade
Posledné kúsky
74 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Kave Home
Tienidlo Mariela
Béžové, látkové, ø80x40 cm
(3)
Doručenie od 14. 12. 2026
74 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
Elle Decoration
Koberec Saveh Cream Gold
Syntetický, bez vlasu, béžový, 160x230 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
74 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Mila Home
Behúň Unique
Prateľný, syntetický, bez vlasu, so strapcami, béžový, 80x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
74 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Obľúbené
Bonami Essentials
Slnečník Sun
Béžový, naklápací, okrúhly, ø 300 cm, výška 230 cm
(155)
Na sklade
74 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Kave Home
Záves Mahina
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, béžový, 140x260 cm
Na sklade
Posledné kúsky
74 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Kave Home
Prikrývka Mistral
Celoročná, 220x220 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
74 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Hanse Home
Detský koberec Football
Syntetický, s nízkym vlasom, okrúhly, biely/čierny, ø 150 cm
(46)
Na sklade
Posledný kúsok
74 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Obľúbené
Hanse Home
Detský hrací koberec Sweet Town
Syntetický, s nízkym vlasom, ružový, 160x240 cm
(23)
Na sklade
Posledný kúsok
74 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Compactor
Detský kôš na hračky Elephant
Z vodného hyacintu, s potlačou, v prírodnej farbe, ø 30x35 cm
Na sklade
Posledné kúsky
74 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Detský záves Ombre Stars
2 ks, závesný systém tyč, s hviezdičkami, biely/ružový, 168x183 cm
Na sklade
74 €
37 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Detský záves Tie Dye Football
2 ks, závesný systém tyč, fialový/tyrkysovomodrý, 168x183 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
74 €
37 € / ks
Do košíka
Do košíka
Tvilum
Prídavná police Verona
Biela
Doručenie od 15. 10. 2026
74 €
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 3 ks
Obľúbené
YAMAZAKI
Dózy v súprave Tower
3 ks, 650 ml, na múku/na sypké potraviny, plastové, biele
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
74 €
24,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Obľúbené
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Kashmir
2 ks, závesný systém tyč, s ornamentmi, hnedé, 168x183 cm
(33)
Doručenie od 4. 11. 2026
74 €
37 € / ks
Do košíka
Do košíka
House Nordic
Taburet Enna
Z umelej kožušiny, hnedý, ø 45 cm, výška 45 cm
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
74 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Kave Home
Sošky v súprave Arif
2 ks, kamenné, 15x7 cm, výška 23 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
74 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Kave Home
Svietnik Magan
Na čajovú sviečku, kamenný
Doručenie od 14. 12. 2026
74 €
Do košíka
Do košíka
Bonami Extra -20%
-25% v aplikácii
Universal
Koberec Cheroky Merto
Syntetický, shaggy, biely/sivý, 115x170 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Rolser
Schodíky M10 UNE
Kovové, čierne, s protišmykom, 75 cm, nosnosť 150 kg
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
74 €
Do košíka
Do košíka
1
...
212
213
214
...
523
Načítať viac