Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Luxusné produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 607 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Dávkovač mydla Marble
Mramorový, hnedý, 200 ml, ø 7,5 cm, výška 17,5 cm
(6)
Na sklade
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Dávkovač mydla Marble
Mramorový, hnedý, 200 ml, ø 8,5 cm, výška 12,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Hanse Home
Detský koberec Snuggle Benni
Prateľný/ručne tkaný, bavlnený, hnedý, 101x120 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Hanse Home
Detský koberec Snuggle Emmi
Prateľný/ručne tkaný, bavlnený, hnedý/krémovobiely, 95x120 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville Mini
Hojdačka Ruddy
26,5x68 cm, výška 48 cm, vhodný vek 3+
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Kartos
Kaligrafická súprava Lavanda
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Kartos
Kaligrafická súprava Red & Blue
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Obal na kvetináč Hiro
Kameninový, bez odtokového otvoru, výška 19 cm
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Podnos na tortu Jolly
Kameninový, ø 20 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tvilum
Komponent - dvierka Prima
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 84 cmvýška 105 cmhĺbka 1,5 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Esschert Design
Dekoračná guľa na záhradu
Kovová, ø 24 cm, výška 24 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mauro Ferretti
Nástenná dekorácia Colorful
Kovová, výška 84 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wallity
Nástenná dekorácia Branch & Birds
Kovová, výška 66 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Schodíky Secura
Kovové, čierne/v striebornej farbe, s protišmykom, 98 cm, nosnosť 150 kg
(54)
Na sklade
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Zrkadlo Marble
Kozmetické, 18x30 cm
Na sklade
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Cam Cam Copenhagen
Detská obliečka Blueberries
Do postieľky, na zips, krémovobiela, z bio bavlny, 100x140 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Bonami Extra -20%
-25% v aplikácii
Universal
Koberec Espiga
Syntetický, bouclé, bez vlasu, krémovobiely, 120x170 cm
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Moulin Roty
Detská osuška s kapucňou Pomme des Bois
Bavlnená, krémovobiela, 80x80 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Meowbaby
Detská zavinovačka
Krémovobiela, s baránkom, 35x65 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Váza Silvio
Kameninová, krémovobiela/v striebornej farbe, ø 20 cm, výška 26 cm
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Pléd Cosy Nori
Prešívaný, s baránkom, krémovobiely, 220x230 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Garden Pleasure
Hrantík na zábradlie Thalia
28x62 cm, výška 23 cm
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Akustické panely v súprave Bricks
2 ks, látkové, 60x60 cm
Doručenie od 19. 11. 2026
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
Novinka
Umbra
Garniža Trinity
Roztiahnuteľná, oceľová, matne čierna, 107 - 305 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradný stolík MWH
Oceľový, modrý, 27x65,5 cm, výška 105,5 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Haden
Hriankovač Cotswolds
Zelený/tyrkysovomodrý, z nehrdzavejúcej ocele, príkon 1960 W
(18)
Doručenie od 19. 10. 2026
64 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Mauro Ferretti
Nástenná dekorácia Sqity
Kovová, výška 50 cm
(29)
Doručenie od 26. 10. 2026
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Trio
Vonkajšie svietidlo Maas
Antracitové, hliníkové, IP44, 27x15,5x14 cm
(1)
Doručenie od 3. 11. 2026
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
PT LIVING
Nástenka Open Grid
60x30 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
LotusGrill
Ochranný obal na gril GardenGrill XXL
Ø 68 cm, výška 94 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
64 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Odkladací stolík Viborg
Biely, ø 40 cm, výška 49 cm
(5)
Doručenie od 29. 10. 2026
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Odkladací stolík Viborg
Sivý, ø 40 cm, výška 49 cm
(5)
Doručenie od 29. 10. 2026
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Prism
4 ks, 240 ml, na sekt
Na sklade
Posledný kúsok
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
16 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Bloomingville
Poháre v súprave Signe
6 ks, 270 ml, na koktail
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
10,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Zilverstad
Detská jedálenská súprava Miffy
6 ks, porcelánová
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Koberec Fairy Dust
Prateľný, syntetický, bez vlasu, okrúhly, sivý/v medenej farbe, ø 120 cm
(4)
Na sklade
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
Mila Home
Koberec Sunny Day
Prateľný, syntetický, bez vlasu, okrúhly, ø 120 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Hanse Home
Detský koberec Snuggle Elodie
Prateľný/ručne tkaný, bavlnený, v terakotovej farbe, 75x120 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Raw organic
32,5x42,5 cm, ručne maľovaný
(2)
Na sklade
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Candellux Lighting
Detské nástenné svietidlo Dog
Ružové, z MDF, LED, do zásuvky, s poličkou, 36,5x12x18,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
64 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Detský záves Forever Together
2 ks, závesný systém tyč, s potlačou, ružový, 168x183 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
32 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Vitaus
Koberec Geo Border
Prateľný, syntetický, bez vlasu, sivý/krémovobiely, 120x180 cm
(36)
Na sklade
Posledný kúsok
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Deka Ocean
S prímesou ľanu, sivomodrá, 130x160 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Cosy Larsson Geo
Na dvojlôžko, na gombíky, teplé, fleecové, geometrické, sivé, 200x200 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Váza Vidia
Ručne vyrobená, sklenená, ø 13 cm, výška 18 cm
Na sklade
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Cattara
Stolový gril Omega 2v1
Čierny, kovový, príkon 1100 W
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
LEIFHEIT
Sušiak na bielizeň Pegasus Tower 190
Biely/modrý, kovový, dĺžka sušiacej plochy 19 m
(12)
Na sklade
64 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
LEIFHEIT
Sušiak na bielizeň Pegasus 150 Solid Slim
Čierny, kovový, dĺžka sušiacej plochy 15 m
(29)
Na sklade
Posledné kúsky
64 €
Do košíka
Do košíka
1
...
228
229
230
...
521
Načítať viac