Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Luxusné produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 531 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Rolser
Nákupná taška Jean LN 2
Na kolieskach, 43 l
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
61 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Kúpeľňová polička Modo
Nástenná, nerezová, v matne striebornej farbe
(1)
Na sklade
61 €
Do košíka
Do košíka
Bystag
Hodiny
Nástenné, výška 58 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
61 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Esschert Design
Hodiny Rustic Thermometer
Vonkajšie, ø 15 cm, výška 28,5 cm
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Markslöjd
Nástenné svietidlo Story
V bronzovej farbe, kovové, 21x17x12 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Opviq lights
Nástenné svietidlo Kara
V zlatej farbe, kovové, 18x40x8 cm
(1)
Na sklade
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Opviq lights
Nástenné svietidlo Zikzak Camlı Aplik
Čierne/hnedé, z jedlového dreva, 28x30x28 cm
(23)
Na sklade
Posledný kúsok
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Zrkadlo Palermo
Nástenné, 40x80 cm
Na sklade
Posledné kúsky
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Zrkadlo Dea
Nástenné/na dvere, 35x125 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Orion
Hrniec Grande
S pokrievkou/s nepriľnavým povrchom, 5,5 l, ø 26 cm, na indukčný varič
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Umbra
Garniža Loop
Roztiahnuteľná, oceľová, v zlatej farbe, 107 - 305 cm
(9)
Na sklade
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
Súprava doplnkov do kúpeľne Auron
Plastová, v zlatej farbe
Na sklade
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Curver
Odpadkový kôš Compatta
Na triedený odpad/pedálový, plastový, tmavosivý, 2x23 l
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
61 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Premier Housewares
Poháre v súprave Frosted
4 ks, 500 ml, na víno
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
15,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Polica Savor
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 40 cm, výška 12 cm, hĺbka 12 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Blomus
Svietniky v súprave Doodle
2 ks, polyresinové
Na sklade
61 €
30,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
House Nordic
Polica Moss
Poschodová, z borovicového dreva, v prírodnej farbe, šírka 46 cm, výška 46 cm, hĺbka 10,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Vitaus
Koberec Stella
Prateľný, syntetický, bez vlasu, béžový, 120x180 cm
Na sklade
Posledný kúsok
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Compactor
Regál na víno Macon
V dekore jaseňa, v prírodnej farbe, počet fliaš 12, v prírodnej farbe, šírka 36,5 cm, výška 36 cm, hĺbka 29 cm
Na sklade
Posledný kúsok
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Sand shadows
32,5x42,5 cm, ručne maľovaný, s rámom
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bizzotto
Obraz Village
50x70 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 22. 10. 2026
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Súprava doplnkov do kúpeľne Quadro
Bez vŕtania, z nehrdzavejúcej ocele, v lesklej striebornej farbe
Na sklade
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Súprava sedákov a behúňa Illustrated Face
5 ks
Na sklade
Posledné kúsky
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
LEIFHEIT
Mop Clean Twist M Ergo Mobile
S vedierkom
(29)
Na sklade
61 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Light & Living
Soška Jip
Z polyresínu, 9x29,5 cm, výška 35,5 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Sušiak na bielizeň Thunder
Sivý/v striebornej farbe, kovový, dĺžka sušiacej plochy 22 m
(94)
Na sklade
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Leitz
Kancelárske potreby
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
61 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Joseph Joseph
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Milltop™
2 ks, sivá, plastová
(76)
Na sklade
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
30,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Misky v súprave Maya
3 ks, na polievku, kameninové, modré/ružové/fialové, 650 ml, ø 16,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
súprava 3 ks
Tefal
Súprava riadu Ingenio Easy Cook & Clean L1539243
3 ks, 1x kuchynská pomôcka/1x panvica/1x rajnica, na indukčný varič
Na sklade
Posledný kúsok
61 €
20,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Puqa Design
Vešiakový panel Carina
V dekore orecha, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, hnedý, šírka 70 cm, výška 70 cm, hĺbka 15 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Lorena Canals
Detský kôš na hračky Sparky
Látkový, tmavohnedý, 59x16x23 cm
Na sklade
Posledné kúsky
61 €
Do košíka
Do košíka
Keter
Záhradný úložný box Sherwood
Plastový, objem 270 l, šírka 117 cm, výška 58 cm, hĺbka 45 cm
(10)
Doručenie od 23. 10. 2026
61 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Casa Selección
Umelé rastliny v súprave Cactus
2 ks, ø 16 cm, výška 19 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
30,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kähler Design
Svietnik Christmas Tales
Kameninový/porcelánový, s vianočným motívom
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Chránič matraca Quilted
Vodoodolný, 200x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
WOOOD
Váza Auri
Kovová, vínovočervená, ø 20 cm, výška 38 cm
Na sklade
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Woodland Walk
Na dvojlôžko, na gombíky, teplé, zamatové, kockované, 200x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
noo.ma
Zarážka na knihy Fala
Kovová
Na sklade
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Zarážka na knihy Meliad
Kameninová
Na sklade
Posledný kúsok
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Leitmotiv
Stolová lampa James
Zelená, kovová, LED, ø12,5x24,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Vitaus
Koberec Green Zebra
Prateľný, syntetický, bez vlasu, zelený, 120x180 cm
Na sklade
Posledné kúsky
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Keter
Záhradný konferenčný stolík Corfu
Z umelého ratanu, 57x77 cm, výška 42 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
61 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Opviq lights
Stolová lampa Salihini
Čierna, látková, s ohýbateľnou konštrukciou, 16x28x67 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Váza Niza
Ručne maľovaná, terakotová, čierna, ø 20 cm, výška 16,5 cm
(12)
Na sklade
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Zone
WC kefa Solo
Porcelánová, čierna, ø 8 cm, výška 45 cm
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Sollux
Bodové svietidlo Toscana
Čierne, oceľové, 45x6x16 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
61 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sollux
Závesné svietidlo Olisa
Čierne/béžové, oceľové, ø30x126 cm
Na sklade
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
234
235
236
...
518
Načítať viac