Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Riad na nápoje
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Riad na nápoje · ONA
Poháre a poháriky
Džbány a karafy
Čaj a káva
Príslušenstvo k nápojom
Hrnčeky a šálky
Filtre
1
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Na sklade
Farba
Cena
Typ ponuky
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
ONA
62 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
ONA
Šálky v súprave Billie
2 ks, kameninové, béžové, 230 ml
Doručenie od 23. 10. 2026
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
7,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
ONA
Šálky v súprave Billie
2 ks, kameninové, ružové, 230 ml
Doručenie od 23. 10. 2026
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
7,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Džbán Cruse
Sklenený, 1,2 l
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Poháre v súprave Cruse
2 ks, 370 ml, z borosilikátového skla
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Poháre v súprave Cruse
2 ks, 370 ml, z borosilikátového skla
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
9,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Poháre v súprave Cruse
2 ks, 370 ml, z borosilikátového skla
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
9,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Hrnčeky v súprave Liv
2 ks, 270 ml, sklenené, dvojstenné, jantárové
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Hrnčeky v súprave Liv
2 ks, 270 ml, sklenené, dvojstenné, modré
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Hrnčeky v súprave Liv
2 ks, 270 ml, sklenené, dvojstenné, zelené
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Kanvica na čaj Liv
950 ml, sklenená, zelená
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Kanvica na čaj Liv
950 ml, sklenená, jantárová
Doručenie od 23. 10. 2026
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Poháre v súprave Bobbie
2 ks, 320 ml
Na sklade
Posledný kúsok
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
14,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Poháre v súprave Bobbie
2 ks, 210 ml, na sekt
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
15,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Poháre v súprave Bobbie
2 ks, 230 ml, na koktail
Doručenie od 23. 10. 2026
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
15,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
ONA
1
2