Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Riad na nápoje
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Riad na nápoje · Luxusný · ONA
Poháre a poháriky
Džbány a karafy
Čaj a káva
Príslušenstvo k nápojom
Hrnčeky a šálky
Filtre
1
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Na sklade
Farba
Cena
Typ ponuky
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
ONA
62 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 4 ks
ONA
Slamky v súprave Cruse
4 ks, sklenené
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
1,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Šálka Duo
Kameninová, na espresso, tmavomodrá, 130 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Šálka Duo
Kameninová, na espresso, tmavozelená, 130 ml
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
ONA
Šálka Duna
Kameninová, vínovočervená, 220 ml
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Šálka Duo
Kameninová, zelená/fialová, 270 ml
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
ONA
Šálka Duo
Kameninová, zelená/oranžová, 270 ml
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
ONA
Šálka Duo
Kameninová, oranžová/fialová, 130 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
ONA
Tanierik Duna
Kameninový, ružový, ø 14,5 cm
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
ONA
Slamky v súprave Cruse
4 ks, sklenené
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
1,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
ONA
Slamky v súprave Cruse
4 ks, sklenené
(1)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
1,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Šálka Duo
Kameninová, zelená/fialová, 130 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
ONA
Šálka Duo
Kameninová, zelená/oranžová, 130 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
ONA
Hrnček Gravel
350 ml, kameninový, zelený/krémovobiely
Na sklade
5,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
ONA
Hrnček Gravel
350 ml, kameninový, čierny/krémovobiely
Na sklade
5,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
ONA
1
2