Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Sviečky a vône
Sviečky a vône
...
Dekorácie
Sviečky a vône
Sviečky a vône so zľavovým kódom
Sviečky
Svietniky
Arómalampy
Lampáše
Difuzéry a vône
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
609 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Floating Cone
Doba horenia 15 h, ø 10 cm, výška 8 cm
(1)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Floating Cone
Doba horenia 15 h, ø 10 cm, výška 8 cm
(4)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Homéa
Aromalampa Cera
Keramická, 9x13 cm, výška 11 cm
(10)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Doba horenia 50 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Dakls
Svietnik Spooky
Keramický, s halloweenským motívom
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
IHR
Svietnik
Na čajovú sviečku, sklenený
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Do lampáša, doba horenia 37 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(9)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
IHR
Svietnik
Na čajovú sviečku, sklenený
(3)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Do lampáša, doba horenia 37 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
IHR
Svietnik
Na čajovú sviečku, sklenený
(3)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
IHR
Svietnik
Na čajovú sviečku, sklenený
(2)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Homéa
Aromalampa Cera
Keramická, 9x13 cm, výška 11 cm
(8)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Doba horenia 50 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Doba horenia 50 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(7)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Pure Beauty
Doba horenia 40 h, ø 6 cm, výška 10 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Doba horenia (3)
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Pure Beauty
Doba horenia 40 h, ø 6 cm, výška 10 cm
(2)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Doba horenia (2)
-20 % s kódom
Light & Living
Svietnik Biano
Na čajovú sviečku, kovový
Na sklade
Posledný kúsok
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Svietnik
Na čajovú sviečku, sklenený
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Doba horenia 50 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bonami Selection
Interiérová vôňa Bonami Essence
S vôňou vanilky/s vôňou škorice/s vôňou citrusových plodov
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
3,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Svietnik Biano
Na čajovú sviečku, kovový
(2)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Light & Living
Svietnik Morita
Na čajovú sviečku, sklenený
(1)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Doba horenia 50 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Do lampáša, doba horenia 37 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Svietnik Heir
Sklenený
Na sklade
Posledný kúsok
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Pure Beauty
Doba horenia 40 h, ø 6 cm, výška 10 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Doba horenia (3)
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Sweetness
Doba horenia 22 h, ø 7 cm
(1)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Doba horenia 50 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(11)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Sweetness
Doba horenia 22 h, ø 7 cm
(1)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Sweetness
Doba horenia 22 h, ø 7 cm
(1)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Doba horenia 50 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(4)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Doba horenia 50 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Svietnik Heir
Sklenený
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Doba horenia 50 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(7)
Doručenie od 21. 10. 2026
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Ego Dekor
Sviečka Pure
Doba horenia 20 h, ø 7 cm, výška 7,5 cm
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Stojanček na vonné tyčinky Frida
Ø 12,5 cm, výška 8,5 cm
(1)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Svietnik Evalyn
Na čajovú sviečku, sklenený
(6)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Svietnik Pumpkin
Keramický, s halloweenským motívom
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Dakls
Svietnik Pumpkin
Keramický, s halloweenským motívom
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Fleur
Doba horenia 48 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(3)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Doba horenia (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Sass & Belle
Aromalampa Frida
Ø 9 cm, výška 13,5 cm
(54)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Aromalampa BLACK
Porcelánová, ø 12 cm, výška 15 cm
(21)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Svietnik
Na čajovú sviečku, sklenený
(3)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Fleur
Doba horenia 48 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Doba horenia (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Unipar
Sviečky v súprave Star
4 ks, s vianočným motívom, doba horenia 4 h, ø 6 cm, výška 3 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
3,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Unipar
Sviečky v súprave Star
4 ks, s vianočným motívom, doba horenia 4 h, ø 6 cm, výška 3 cm
(8)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
3,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Fleur
Doba horenia 48 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(21)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Ego Dekor
Svietnik
Sklenený
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
13
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Lampáše
Difuzéry a vône
Arómalampy
Dekoratívne doplnky