Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Sviečky a vône
Sviečky a vône
...
Dekorácie
Sviečky a vône
Sviečky a vône so zľavovým kódom
Sviečky
Svietniky
Arómalampy
Lampáše
Difuzéry a vône
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
608 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Rustic candles by Ego dekor
Sviečka Rustic
Doba horenia 58 h, ø 6 cm, výška 14 cm
(10)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Do lampáša, doba horenia 25 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Doba horenia 50 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(11)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Unipar
Sviečky v súprave Star
4 ks, s vianočným motívom, doba horenia 4 h, ø 6 cm, výška 3 cm
(8)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
3,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Gingko
Difuzér Smart
Elektrický, ø 6,5 cm, výška 8,5 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Do lampáša, doba horenia 37 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(9)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietniky v súprave Betiel
3 ks, drevené, s vianočným motívom
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
11,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Perfumed Prague
Interiérová vôňa #65 Maple, Birch, Yerba Maté
S vôňou brezy/s vôňou javora/s vôňou maté, 200 ml
(15)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (11)
-20 % s kódom
Perfumed Prague
Interiérová vôňa #42 White Pepper, Tobacco, Vanilla
S vôňou vanilky/s vôňou tabaku/s vôňou bieleho korenia, 200 ml
(10)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (11)
-20 % s kódom
Homéa
Aromalampa Cera
Keramická, 9x13 cm, výška 11 cm
(10)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Homéa
Sviečky v súprave Essential
5 ks, doba horenia 7 h, počet knôtov 1 ks, ø 2 cm, výška 20 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
1,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Svietnik Nobili
Na čajovú sviečku, porcelánový
(11)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Doba horenia 60 h, ø 7 cm, výška 20 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Boles d'olor
Difuzér Angels Charm
S vôňou bergamotu/s vôňou palisandra, doba vône 8 týždne, objem 125 ml, ø 7 cm, výška 23 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (5)
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Doba horenia 50 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(7)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Do lampáša, doba horenia 37 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(7)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Doba horenia 50 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(7)
Doručenie od 21. 10. 2026
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Esschert Design
Olejová lampa
Betónová, ø 18 cm, výška 20 cm
(14)
Doručenie od 21. 10. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Do lampáša, doba horenia 37 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Unipar
Sviečky v súprave Star
4 ks, s vianočným motívom, doba horenia 4 h, ø 6 cm, výška 3 cm
(8)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
3,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Do lampáša, doba horenia 37 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódom
Gingko
Difuzér Smart
Elektrický, ø 6,5 cm, výška 8,5 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Svietnik Gingerbread
Adventný, keramický
(6)
Na sklade
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Perfumed Prague
Difuzér #57 Chamomile, Linden, Birch
S vôňou harmančeka/s vôňou sena/s vôňou brezy/s vôňou lipy, doba vône 20 týždne, objem 200 ml, ø 7 cm, výška 13 cm
(6)
Na sklade
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (8)
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Doba horenia 60 h, ø 7 cm, výška 20 cm
(6)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Ego Dekor
Svietnik
Na čajovú sviečku, sklenený
(6)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Perfumed Prague
Interiérová vôňa #47 Tangerine, Neroli and Saffron
S vôňou santalového dreva/s vôňou mandarínky/s vôňou šafranu/s vôňou cédra, 200 ml
(7)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (11)
-20 % s kódom
Casa Selección
Set sviečok a svietnika
8 ks, čajový, s vianočným motívom, počet knôtov 1 ks, výška 15,5 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Do lampáša, doba horenia 37 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(7)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Svietnik Eliot
Kamenný
(7)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Perfumed Prague
Interiérová vôňa #64 Sequoia, Eben and Cedar
S vôňou cédra/s vôňou sekvoje/s vôňou ebenu, 200 ml
(8)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (11)
-20 % s kódom
Homéa
Aromalampa Cera
Keramická, 9x13 cm, výška 11 cm
(8)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Doba horenia 50 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
WoodWick
Vonný vosk do aromalampy Mint Leaf & Basil
S vôňou bazalky/s vôňou mäty, sójový, váha 23 g
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (2)
-20 % s kódom
Perfumed Prague
Difuzér #42 White Pepper, Tobacco, Vanilla
S vôňou vanilky/s vôňou tabaku/s vôňou bieleho korenia, doba vône 20 týždne, objem 200 ml, ø 7 cm, výška 13 cm
(10)
Na sklade
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (8)
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Doba horenia 50 h, ø 7 cm, výška 18 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Ego Dekor
Sviečky v súprave Silea
12 ks, čajové, doba horenia 4 h, ø 4 cm, výška 2 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
1,16 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Perfumed Prague
Interiérová vôňa #68 Peony, Linen, Fern
S vôňou paprade/s vôňou pivonky/s vôňou ľanu, 200 ml
(5)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (11)
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Olejová lampa Aura
Sklenená, ø 10,5 cm, výška 6 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Doba horenia 50 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Ego Dekor
Sviečka Pure
Doba horenia 60 h, ø 7 cm, výška 20 cm
(5)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Ice Natur
S vianočným motívom, doba horenia 18 h, ø 5 cm, výška 7,5 cm
(5)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Doba horenia 50 h, ø 7 cm, výška 18 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Doba horenia 60 h, ø 7 cm, výška 20 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Boltze
Svietniky v súprave Linga
2 ks, na čajovú sviečku, kameninové
(5)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
4,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rustic candles by Ego dekor
Sviečka Rustic
Doba horenia 58 h, ø 6 cm, výška 14 cm
(5)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Boltze
Sviečky v súprave Eloro
4 ks, s veľkonočným motívom, počet knôtov 1 ks, ø 4 cm, výška 6 cm
(5)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Doba horenia 50 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
1
2
3
4
5
...
13
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Lampáše
Difuzéry a vône
Arómalampy
Dekoratívne doplnky