Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Sviečky a vône
Sviečky a vône
...
Dekorácie
Sviečky a vône
Luksusowe sviečky a vône so zľavovým kódom
Sviečky
Svietniky
Arómalampy
Lampáše
Difuzéry a vône
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
609 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Light & Living
Svietnik Wadley
Na čajovú sviečku, sklenený
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Doba horenia 50 h, ø 7 cm, výška 18 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Do lampáša, doba horenia 37 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(4)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Do lampáša, doba horenia 37 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(7)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Finelines
Doba horenia 40 h, ø 6 cm, výška 11 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Dakls
Svietnik
Keramický
(3)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Finelines
Doba horenia 40 h, ø 6 cm, výška 11 cm
(23)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Doba horenia (3)
-20 % s kódom
Rustic candles by Ego dekor
Sviečka Rustic
Doba horenia 58 h, ø 6 cm, výška 14 cm
(5)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ego Dekor
Svietnik
Na čajovú sviečku, sklenený
(6)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Stojanček na vonné tyčinky Flower
Ø 9,5 cm, výška 2 cm
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Finelines
Doba horenia 40 h, ø 6 cm, výška 11 cm
(23)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Doba horenia (3)
-20 % s kódom
Homéa
Sviečka Rustique
Doba horenia 45 h, počet knôtov 3 ks, ø 12,5 cm, výška 8 cm
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Boltze
Sviečky v súprave Eloro
4 ks, s veľkonočným motívom, počet knôtov 1 ks, ø 4 cm, výška 6 cm
(5)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Do lampáša, doba horenia 37 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(6)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
súprava 100 ks
Homéa
Sviečky v súprave
100 ks, čajové, doba horenia 3 h, počet knôtov 1 ks, ø 4 cm, výška 1 cm
(6)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
0,09 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Aromalampa Cat
Keramická, 10x10 cm, výška 14 cm
Na sklade
Posledný kúsok
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Aromalampa Flowers
Porcelánová, ø 10 cm, výška 10 cm
Na sklade
Posledný kúsok
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rustic candles by Ego dekor
Sviečka Rustic
Doba horenia 58 h, ø 6 cm, výška 14 cm
(10)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Finelines
Doba horenia 40 h, ø 6 cm, výška 11 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Doba horenia (2)
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Do lampáša, doba horenia 37 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(2)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Fleur
Doba horenia 30 h, ø 6 cm, výška 7 cm
(21)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Doba horenia (3)
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Svietnik Lovable
Keramický
Doručenie od 22. 10. 2026
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Fleur
Doba horenia 30 h, ø 6 cm, výška 7 cm
(1)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Doba horenia (3)
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Fleur
Doba horenia 30 h, ø 6 cm, výška 7 cm
Na sklade
Posledný kúsok
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Doba horenia (3)
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Ice Natur
S vianočným motívom, doba horenia 18 h, ø 5 cm, výška 7,5 cm
(3)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Ice Natur
S vianočným motívom, doba horenia 18 h, ø 5 cm, výška 7,5 cm
(5)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Set sviečok a svietnika
8 ks, čajový, s vianočným motívom, počet knôtov 1 ks, výška 15,5 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rustic candles by Ego dekor
Sviečka Rustic
Do lampáša, doba horenia 38 h, ø 6 cm, výška 10 cm
(4)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Doba horenia 30 h, ø 7 cm, výška 14 cm
(3)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Doba horenia 30 h, ø 7 cm, výška 14 cm
(4)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
IHR
Sviečka White Dots
Doba horenia 25 h, počet knôtov 1 ks, ø 7,5 cm, výška 7,5 cm
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Homéa
Sviečky v súprave
10 ks, doba horenia 7 h, počet knôtov 1 ks, ø 2 cm, výška 20 cm
(7)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
0,79 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Homéa
Sviečky v súprave
6 ks, do lampáša, doba horenia 6 h, počet knôtov 1 ks, ø 4 cm, výška 6 cm
(6)
Doručenie od 22. 10. 2026
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
1,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rustic candles by Ego dekor
Sviečka Rustic
Do lampáša, doba horenia 38 h, ø 6 cm, výška 10 cm
(6)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Doba horenia 30 h, ø 7 cm, výška 14 cm
(6)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ego Dekor
Svietnik
Na čajovú sviečku, kovový
(2)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Sviečka
Počet knôtov 4 ks, ø 22 cm, výška 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Homéa
Sviečky v súprave Essential
5 ks, doba horenia 7 h, počet knôtov 1 ks, ø 2 cm, výška 20 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
1,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Cedar
S vôňou cédra, váha 28 g
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+13
+14
-20 % s kódom
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Desert Rose
S vôňou ruže, váha 28 g
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+13
+14
-20 % s kódom
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Juicy Cherries
S vôňou čerešne, váha 28 g
(7)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+13
+14
-20 % s kódom
Esschert Design
Zhášadlo na sviečky
Výška 4 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Svietnik Happy Halloween
Drevený, s halloweenským motívom
(3)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Svietnik Heart
Na čajovú sviečku, keramický
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Outdoor
Vonkajšia, doba horenia 17 h, ø 10 cm, výška 6 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Finelines
Do lampáša, doba horenia 18 h, ø 5 cm, výška 7,5 cm
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Doba horenia (3)
-20 % s kódom
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Christmas Cookies
S vôňou sušienky, váha 28 g
(7)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+13
+14
-20 % s kódom
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Cinnamon & Orange
S vôňou pomaranča/s vôňou škorice, váha 28 g
(7)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+13
+14
1
...
9
10
11
12
13
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Lampáše
Difuzéry a vône
Arómalampy
Dekoratívne doplnky