Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Sviečky a vône
Svietniky
Svietniky
...
Sviečky a vône
Svietniky
Svietniky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Materiál
Typ
Motív
+ Ďalšie (7)
Zľavový kód
257 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietniky v súprave Faella
2 ks, na čajovú sviečku, kameninové
(3)
Na sklade
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
14,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietnik Bow
Kameninový
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Svietnik Babimo
Kovový
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Svietnik Bianu
Na čajovú sviečku, kovový
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
PT LIVING
Svietnik Animado Anillo
Na čajovú sviečku, sklenený
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
PT LIVING
Svietnik Animado Anillo
Na čajovú sviečku, sklenený
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
PT LIVING
Svietnik Animado Anillo
Na čajovú sviečku, sklenený
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
PT LIVING
Svietnik Animado Anillo
Na čajovú sviečku, sklenený
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Svietnik Alentejo
Kameninový
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Svietnik Alentejo
Kameninový
Doručenie od 21. 10. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Svietnik
Keramický
Na sklade
Posledný kúsok
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Svietnik Grace
Sklenený
Doručenie od 22. 10. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Svietnik Ameya
Kovový
Doručenie od 22. 10. 2026
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietnik Nanda
Kovový
Doručenie od 21. 10. 2026
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Svietnik Anillo Vivo
Sklenený
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Svietnik Chique Ribbed
Na čajovú sviečku, sklenený
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Svietnik Evaline
Na čajovú sviečku, sklenený
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietniky v súprave Bisby
2 ks, kameninové
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
15,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietniky v súprave Siffer
3 ks, polyresinové
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
16,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Svietnik Zalvori
Kamenný
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietnik Wish
Polyresinový
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Svietnik Folk Floral
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Svietnik
Sklenený
(4)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Svietniky v súprave Silvia
2 ks, kameninové
Na sklade
Posledný kúsok
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
16,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Svietnik Famari
Na čajovú sviečku, kovový
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Svietnik Babirye
Kovový
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,54 €
s kódom
16,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Premier Housewares
Svietniky v súprave Oleena
3 ks, na čajovú sviečku, kamenné
Doručenie od 29. 10. 2026
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
17 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Svietniky v súprave Sassy
2 ks, kameninové
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietnik Saynab
Sklenený
(1)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Svietnik
Sklenený
(1)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Svietniky v súprave Lisetta
2 ks, na čajovú sviečku, kovové, s vianočným motívom
(1)
Na sklade
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
17,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Svietnik Cactus
Keramický
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Light & Living
Svietnik Cactus
Keramický
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ego Dekor
Svietnik
Na čajovú sviečku, sklenený
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Svietnik Nirela
Kovový
Na sklade
Posledný kúsok
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Svietnik Medea
Polyresinový
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietniky v súprave Lyda
2 ks, kameninové
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietniky v súprave Leiani
2 ks, keramické
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Svietnik Medea
Polyresinový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Svietnik Palloa
Kovový
Na sklade
15,20 €
s kódom
19 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Svietnik Trudy
Kameninový
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
15,77 €
s kódom
19,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Svietnik Signe
Kamenný
Na sklade
Posledné kúsky
15,78 €
s kódom
19,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Svietnik Hiro
Kameninový
Doručenie od 21. 10. 2026
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Svietniky v súprave
3 ks, na čajovú sviečku, sklenené
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Svietniky v súprave
2 ks, na čajovú sviečku, z cementu
Doručenie od 19. 10. 2026
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
PT LIVING
Svietniky v súprave Prague
3 ks, kovové
Doručenie od 19. 10. 2026
15,96 €
s kódom
19,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Svietnik Karan
Na čajovú sviečku, sklenený
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Svietnik Laura
Kovový, s vianočným motívom
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
5
6
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Sviečky
Lampáše
Difuzéry a vône
Arómalampy
Dekoratívne doplnky
Obľúbené filtre
Drevené svietniky
Sklenené svietniky
Keramické svietniky
Svietniky v zlatej farbe
Vianočné svietniky
Svietniky na čajovú sviečku