Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Sviečky a vône
Svietniky
Svietniky
...
Sviečky a vône
Svietniky
Luxusné svietniky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Materiál
Typ
Motív
+ Ďalšie (7)
Zľavový kód
254 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Svietnik Savi
Kamenný
Na sklade
24 €
s kódom
30 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Svietnik Mis
Kovový
Na sklade
24 €
s kódom
30 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietniky v súprave Faella
2 ks, na čajovú sviečku, kameninové
(3)
Na sklade
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
14,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Svietnik Cactus
Na čajovú sviečku, keramický
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Deco Pleasure
Svietnik
Na čajovú sviečku, kovový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Remember
Svietniky v súprave
3 ks, na čajovú sviečku, sklenené
Na sklade
Posledný kúsok
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Svietnik Edger
Na čajovú sviečku, sklenený
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Svietnik Charlie
Drevený
Na sklade
Posledné kúsky
22,85 €
s kódom
28,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Svietnik Opus
Kamenný
Doručenie od 23. 10. 2026
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Svietnik Hammershøi
Porcelánový
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Svietniky v súprave Reem
2 ks, kameninové
(2)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
13,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Svietnik Kantarel
Keramický
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Svietnik Hammershøi Christmas Father Elf
Keramický, s vianočným motívom
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Svietnik Hammershøi Christmas Gifts
Keramický, s vianočným motívom
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Svietnik Batalio
Kovový
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Svietnik Hurricane
Sklenený
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Svietnik Christmas Tales
Porcelánový
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Svietnik Cielo
Na čajovú sviečku/adventný, kovový
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Svietnik Gingerbread Lighthouse
Na čajovú sviečku, keramický
(22)
Na sklade
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Svietnik Palloa
Kovový
Na sklade
21,60 €
s kódom
27 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Svietnik Hammershøi
Porcelánový
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Villa Collection
Svietnik Elv
Na čajovú sviečku, kameninový
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Svietnik Ivalie
Kameninový
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Svietnik Urbania Lighthouse Long Church
Na čajovú sviečku, keramický
(127)
Na sklade
Posledné kúsky
21,31 €
s kódom
26,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Svietnik Urbania Lighthouse Smithy
Na čajovú sviečku, keramický
(41)
Na sklade
Posledné kúsky
21,31 €
s kódom
26,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Svietnik Sphere
Kamenný
Doručenie od 30. 10. 2026
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Svietniky v súprave
2 ks, na čajovú sviečku, z cementu
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Svietnik Christmas Tales
Kameninový/porcelánový, s vianočným motívom
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Svietnik Swirl
Sklenený
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Svietnik Elef
Kameninový
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Svietnik Swirl
Sklenený
Na sklade
Posledný kúsok
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Svietnik Urbania Lighthouse Classical
Na čajovú sviečku, keramický
(133)
Na sklade
Posledné kúsky
20,70 €
s kódom
25,88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Svietniky v súprave Halia
3 ks, polyresinové
(2)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Svietnik Vernon
Kovový
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Svietnik Zireya
Kovový
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Svietniky v súprave Burne
2 ks, kameninové
Doručenie od 21. 10. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietniky v súprave Leiano
3 ks, kameninové
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
8,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Svietnik Fija
Kameninový
(1)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Svietnik Trudy
Kameninový
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Green Gate
Svietnik
Polyresinový
Na sklade
Posledný kúsok
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Svietnik Quira
Kovový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,46 €
s kódom
24,32 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Svietnik Savi
Kamenný
Na sklade
19,20 €
s kódom
24 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Svietnik Savi
Kamenný
Na sklade
19,20 €
s kódom
24 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Villa Collection
Svietnik Elv
Na čajovú sviečku, kameninový
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Svietnik Singles
Na čajovú sviečku, kovový
(3)
Doručenie od 26. 10. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Svietnik Singles
Na čajovú sviečku, kovový
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Svietnik Briar
Polyresinový
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Svietnik Moore
Na čajovú sviečku, sklenený
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
6
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Sviečky
Lampáše
Difuzéry a vône
Arómalampy
Dekoratívne doplnky
Obľúbené filtre
Drevené svietniky
Sklenené svietniky
Keramické svietniky
Svietniky v zlatej farbe
Vianočné svietniky
Svietniky na čajovú sviečku