Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Textil
...
Kategórie
Textil
Luxusný textil so zľavovým kódom
Filtre
Na sklade
Novinky
Premium
Akcie a zľavy
Cena
Dostupnosť
8 002 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská obliečka Fairytale Unicorn
Na jednolôžko, obojstranná, na gombíky, ružová, 135x200 cm
(16)
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská obliečka Tie Dye Football
Na jednolôžko, obojstranná, na gombíky, fialová/tyrkysovomodrá, 135x200 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská obliečka Game Over
Na jednolôžko, obojstranná, na gombíky, čierna/modrá, 135x200 cm
(5)
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, fialové/béžové, ø 100 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Kelso Check
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, kockované, hnedé/béžové, 135x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Uterák Disorder
Froté, z bio bavlny, hnedý/béžový, 50x90 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Haltona
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, hnedá, 140x240 cm
(7)
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Uteráky v súprave Soft
2 ks, froté, z bio bavlny, hnedé, 40x55 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
13,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč, hnedý, 140x245 cm
(8)
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Mila Home Luxury
Behúň na stôl Wicker
Jutový, 35x100 cm
Na sklade
Posledný kúsok
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Brushed
Na jednolôžko, na gombíky, teplé, flanelové, khaki, 135x200 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, krémovobiely, 140x245 cm
(9)
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Na dvojlôžko, perkálová, krémovobiela, 275x275 cm
(4)
Doručenie od 4. 11. 2026
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Rex London
Kúpeľňová predložka Butterfly
Prateľná, 50x80 cm
Na sklade
Posledný kúsok
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave Art Modern
2 ks, prateľné, modré/hnedé/béžové, 60x100 cm
(22)
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave Post Modern Art
2 ks, prateľné, zelené/čierne/sivé/hnedé, 60x100 cm
(27)
Doručenie od 15. 12. 2026
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, 60x100 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Uterák Disorder
Froté, z bio bavlny, modrý/sivý, 50x90 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Belle & Boo
Detská deka Pirates
Mikroplyšová, modrá, 150x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Good Morning
Plachta Plain Flanel
Napínacia, na dvojlôžko, flanelová, modrá, 140x200 cm
(2)
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Pineapple Elephant
Záclona Zanzibar Stripe
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, modrá, 140x229 cm
(5)
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Meadowsweet Floral
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s potlačou/s kvetinovým vzorom, 135x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Surya
Zatemňovací, závesný systém tyč, z mikrovlákna, s ornamentmi, ružový/sivý, 135x260 cm
Na sklade
Posledný kúsok
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Hello Kitty "Kuromi"
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, ružová, bavlnená, 140x200 cm
(1)
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Belle & Boo
Detská deka Fairytale
Mikroplyšová, ružová, 150x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Cam Cam Copenhagen
Plienky Bows
3 ks, ružové/béžové, z bio bavlny, 70x70 cm
Na sklade
Posledný kúsok
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Na dvojlôžko, perkálová, sivá, 275x275 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, pruhované, sivé, 135x200 cm
(90)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave Cracks
2 ks, prateľné, sivé, 60x100 cm
Na sklade
Posledný kúsok
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave Mandala
2 ks, prateľné, sivé, 60x100 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Canterbury
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, bodkované/s kvetinovým vzorom, sivé, 135x200 cm
(234)
Na sklade
Posledný kúsok
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Kelso
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, geometrické, sivé, 135x200 cm
(57)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Satin Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, luxusné, damaškové, pruhované, sivé, 135x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč, sivý, 140x245 cm
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Yokahama
Zatemňovací, závesný systém tyč, z mikrovlákna, s kvetinovým vzorom, sivý, 135x260 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Pineapple Elephant
Záves Zanzibar Woven Stripe
Závesný systém tyč, pruhovaný, sivý, 140x229 cm
(2)
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Bianca
Plachta Cotton Sateen
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, z bavlneného saténu, slonovinová, 90x190 cm
(1)
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, staroružový, 140x245 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč, staroružový, 140x245 cm
(22)
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, svetlosivý, 140x245 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Spring Gonks
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, kockované, svetlozelené, 200x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Songbird
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, svetlozelené, 135x200 cm
(12)
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč, svetlozelený, 140x245 cm
(17)
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, pruhované, tmavomodré, 135x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Uteráky v súprave Soft
2 ks, froté, z bio bavlny, tmavomodré/sivé, 40x55 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
13,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, tmavosivý, 140x245 cm
(368)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Uteráky v súprave Soft
2 ks, froté, z bio bavlny, tmavozelené/modré, 40x55 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
13,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, tmavozelený, 140x245 cm
(8)
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Rozmery (2)
1
...
80
81
82
...
167
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil