Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Uskladnenie oblečenia
Uskladnenie oblečenia
...
Upratovanie a organizácia
Uskladnenie oblečenia
Uskladnenie oblečenia · Zľavový kód
Organizéry do skrine
Obaly na obleky
Úložné boxy na oblečenie
Nemý sluha
Úložné boxy pod posteľ
Vákuové vrecia
Organizéry na topánky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Farba
Materiál
Dostupnosť
Typ ponuky
+ Ďalšie (2)
Zľavový kód
195 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Rex London
Úložný box na oblečenie Wild Flowers
Z recyklovaného plastu, 58x28x48 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Rex London
Úložný box na oblečenie Heritage Tube Map
Z recyklovaného plastu, biely, 58x28x48 cm
(1)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Úložný box na oblečenie Vintage Ivy
Z recyklovaného plastu, 58x28x48 cm
(27)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Rex London
Úložný box na oblečenie Daisy
Z recyklovaného plastu, zelený/modrý, 58x28x48 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Rex London
Úložný box na oblečenie Butterfly Garden
Z recyklovaného plastu, 58x28x48 cm
(1534)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Úložný box na oblečenie Woodland Creatures
Z recyklovaného plastu, svetlomodrý, 55x28x48 cm
(84)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Úložný box na oblečenie Spotlight
Z recyklovaného plastu, zelený/modrý, 58x28x48 cm
(7)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Úložný box na oblečenie Dog Park
Z recyklovaného plastu, biely, 28x58x48 cm
(1534)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Úložný box na oblečenie Esme
Z recyklovaného plastu, zelený, 28x58x48 cm
(1534)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Úložný box na oblečenie
Z recyklovaného plastu, zelený/ružový, 28x58x48 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Úložný box na oblečenie
Z recyklovaného plastu, biely/ružový, 28x58x48 cm
(1534)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Úložný box na oblečenie Sausage Dog
Z recyklovaného plastu, biely, 28x58x48 cm
(1534)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Úložný box na oblečenie
Z recyklovaného plastu, červený/svetlomodrý, 28x58x48 cm
(1534)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Aspi Form XL
2 ks
(9)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
5,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Úložný box na oblečenie Spotlight
Z recyklovaného plastu, červený/biely, 58x28x48 cm
(1534)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Obal na oblek Balance
Hnedý, dĺžka 60 cm, výška 100 cm
(37)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box pod posteľ Nancy
Látkový, výška 16 cm
(25)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Vákuové vrece
(92)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Compactor
Organizér do skrine Nancy
Závesný, látkový, béžový, 15x30 cm, výška 128 cm
(17)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Space Save M/L
3 ks
(190)
Na sklade
9,16 €
s kódom
11,45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Úložný box na oblečenie Air
Látkový, modrý, 91x53x48 cm
(44)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Obal na šaty Balance
Hnedý, výška 150 cm
(49)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Bigso
Úložný box na oblečenie Soft Storage XL
Látkový, sivý, 26x30x50 cm
(2)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Úložný box na oblečenie Soft Storage XL
Látkový, béžový, 26x30x50 cm
(2)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Obal na oblek
Čierny, dĺžka 60 cm, výška 150 cm
(23)
Doručenie od 19. 10. 2026
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Organizér do skrine Nancy
Závesný, látkový, béžový, 30x30 cm, výška 128 cm
(28)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Organizér na topánky
Látkový, čierny, 60x90 cm, výška 15 cm
(29)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homéa
Úložný box pod posteľ
Vákuový, plastový, výška 15 cm
(1)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Wenko
Organizér na topánky Business
Látkový, modrý, 36,5x14,5 cm, výška 36,5 cm
(35)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizér do skrine Soft Storage
Látkový, béžový, 60x30 cm, výška 50 cm
(18)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Vákuové vrece
(67)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Bigso
Organizér do skrine Soft Storage
Látkový, sivý, 60x30 cm, výška 50 cm
(15)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Organizéry na topánky v súprave
2 ks, plastové, 30x52 cm, výška 11 cm
(510)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Tyč na odnímanie oblečenia Herkules
Kovový/plastový, čierny, 3x1 cm, výška 76 cm
(1)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Organizér do skrine Urban
Závesný, látkový, čierny, 30x30 cm, výška 128 cm
(37)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homéa
Úložný box pod posteľ
Vákuový, plastový, výška 15 cm
(3)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Joseph Joseph
Dištančné vložky na šatníkovú tyč v súprave Orderly
2 ks, plastové, béžové, 20x3,5 cm, výška 3,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
7,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Roll Up M
4 ks
(53)
Doručenie od 23. 10. 2026
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
3,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Roll Up L
4 ks
(20)
Doručenie od 23. 10. 2026
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
3,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Premium Valve XL
2 ks
(20)
Na sklade
11,82 €
s kódom
14,77 € bez kódu
7,39 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Novinka
súprava 5 ks
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Compress Lavender
5 ks
(13)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
2,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Premium Valve M/L
2 ks
(100)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homéa
Úložný box na oblečenie
Vákuový, plastový, sivý, 60x45x25 cm
(3)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Joseph Joseph
Dištančné vložky na šatníkovú tyč v súprave Orderly
2 ks, plastové, béžové, 20x3,5 cm, výška 3,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Compactor
Obaly na šaty v súprave Nancy
3 ks, béžové, výška 137 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Express M
2 ks
(23)
Doručenie od 23. 10. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Espace
2 ks
(42)
Na sklade
Posledné kúsky
12,45 €
s kódom
15,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Obal na šaty Balance
Hnedý, výška 180 cm
(190)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
1
2
3
4
5
Načítať viac