Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Úložné priestory
Úložné priestory
...
Nábytok
Úložné priestory
Úložné priestory · Kave Home
Knižnice a regály
Police
Komody a skrinky
Šatníkové skrine
TV stolíky
Vitríny
Vešiaky a stojany na oblečenie
Skrinky na topánky a predsieňové zostavy
Modulárne úložné systémy
Ostatné úložné priestory
Detské skrine a úložné priestory
Filtre
1
Na sklade
Premium
Akcie a zľavy
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (7)
Kave Home
143 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Regál Aarhus
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, biely/v prírodnej farbe, šírka 56 cm, výška 172 cm, hĺbka 32 cm
Na sklade
Posledné kúsky
125,80 €
s kódom
148 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Kave Home
Komponent - polica Sitra
3 ks, sklenený, povrchová úprava: tvrdenie, šírka 110 cmvýška 1 cmhĺbka 24 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
103,70 €
s kódom
122 € bez kódu
40,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
TV stolík Helvine
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie/povrchová úprava: tvrdenie, v prírodnej farbe, šírka 200 cm, výška 54 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
950,30 €
s kódom
1 118 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Komoda Helvine
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 90 cm, výška 79 cm, hĺbka 50 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
668,95 €
s kódom
787 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
TV stolík Mailen
V dekore jaseňa, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 200 cm, výška 50 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
950,30 €
s kódom
1 118 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Sitra
Sklenený, povrchová úprava: tvrdenie, v prírodnej farbe, šírka 90 cm, výška 28 cm, hĺbka 30,5 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
98,60 €
s kódom
116 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Komponent - polica Sitra
Sklenený, povrchová úprava: tvrdenie, šírka 90 cmvýška 10 cmhĺbka 24 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Kave Home
Komponent - polica Sitra
3 ks, sklenený, povrchová úprava: tvrdenie, šírka 90 cmvýška 1 cmhĺbka 24 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
80,75 €
s kódom
95 € bez kódu
31,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Sitra
Sklenený, povrchová úprava: tvrdenie, v prírodnej farbe, šírka 90 cm, výška 98 cm, hĺbka 30,5 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
252,45 €
s kódom
297 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Komoda Onix
V dekore orecha, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, hnedá, šírka 200 cm, výška 80 cm, hĺbka 45 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
1 382,10 €
s kódom
1 626 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Vešiak Nadue
Z bukového dreva, čierny, šírka 46 cm, hĺbka 46 cm, výška 170 cm
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
125,80 €
s kódom
148 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Polica Salaya
V dekore jaseňa, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 12 cm, hĺbka 15 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
72,25 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Sitra
Sklenený, povrchová úprava: tvrdenie, v prírodnej farbe, šírka 110 cm, výška 98 cm, hĺbka 30,5 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
270,30 €
s kódom
318 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Sitra
Sklenený, povrchová úprava: tvrdenie, v prírodnej farbe, šírka 110 cm, výška 28 cm, hĺbka 30,5 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
107,10 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Komoda Elan
V dekore orecha, z MDF, povrchová úprava: dyha, hnedá, šírka 180 cm, výška 73 cm, hĺbka 45 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
1 448,40 €
s kódom
1 704 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
TV stolík Elan
V dekore orecha, z MDF, povrchová úprava: dyha, hnedý, šírka 200 cm, výška 50 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
1 041,25 €
s kódom
1 225 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Sitra
Z dubového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 90 cm, výška 28 cm, hĺbka 23 cm
(2)
Doručenie od 14. 12. 2026
134,30 €
s kódom
158 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Sitra
Z dubového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 90 cm, výška 202 cm, hĺbka 23 cm
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
665,55 €
s kódom
783 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Sitra
Z dubového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 90 cm, výška 98 cm, hĺbka 23 cm
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
357,85 €
s kódom
421 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Komoda Lenon
V dekore duba, z MDF/z preglejky, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 200 cm, výška 86 cm, hĺbka 45 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
1 227,40 €
s kódom
1 444 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
TV stolík Abilen
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, biely, šírka 200 cm, výška 44 cm, hĺbka 36 cm
(4)
Doručenie od 16. 12. 2026
524,45 €
s kódom
617 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Sitra
Z dubového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 110 cm, výška 28 cm, hĺbka 23 cm
(4)
Doručenie od 14. 12. 2026
143,65 €
s kódom
169 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Skriňa Mailen
S posuvnými dverami, v dekore jaseňa, z MDF, povrchová úprava: dyha, tmavohnedá, šírka 110 cm, výška 160 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
1 041,25 €
s kódom
1 225 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
TV stolík Mailen
V dekore jaseňa, z MDF, povrchová úprava: dyha, tmavohnedý, šírka 200 cm, výška 50 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Doručenie od 16. 12. 2026
950,30 €
s kódom
1 118 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
TV stolík Mailen
V dekore jaseňa, z MDF, povrchová úprava: dyha, tmavohnedý, šírka 120 cm, výška 50 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Doručenie od 16. 12. 2026
615,40 €
s kódom
724 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Knižnica Maymai
Z dubového dreva, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 90 cm, výška 193 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
995,35 €
s kódom
1 171 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Polica Octavia
V dekore jaseňa, z preglejky, povrchová úprava: lakovanie, matná, v prírodnej farbe, šírka 120 cm, výška 20 cm, hĺbka 15 cm
(4)
Doručenie od 14. 12. 2026
116,45 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
TV stolík Maymai
Z dubového dreva, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, matný, v prírodnej farbe, šírka 180 cm, výška 81 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
950,30 €
s kódom
1 118 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Regál Maymai
Z dubového dreva, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, matný, v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 193 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
668,95 €
s kódom
787 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Polica Octavia
V dekore jaseňa, z preglejky, povrchová úprava: lakovanie, matná, v prírodnej farbe, šírka 90 cm, výška 20 cm, hĺbka 16 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
107,10 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Komoda Mailen
S posuvnými dverami, v dekore jaseňa, z MDF, povrchová úprava: dyha, tmavohnedá, šírka 180 cm, výška 75 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
995,35 €
s kódom
1 171 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Modulárny policový systém Litto
2 ks, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 101 cm, výška 76 cm, hĺbka 30 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
623,90 €
s kódom
734 € bez kódu
367 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Dekor (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Skriňa Alguema
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 100 cm, výška 163,5 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
1 086,30 €
s kódom
1 278 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Komoda Lenon
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 105 cm, výška 86 cm, hĺbka 45 cm
(2)
Doručenie od 16. 12. 2026
950,30 €
s kódom
1 118 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
TV stolík Vedrana
V dekore orecha, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, hnedý, šírka 195 cm, výška 55 cm, hĺbka 40 cm
(4)
Doručenie od 16. 12. 2026
950,30 €
s kódom
1 118 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Litto
9 ks, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 202 cm, výška 114 cm, hĺbka 30 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
2 081,65 €
s kódom
2 449 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Modulárny policový systém Litto
2 ks, v dekore orecha, z MDF, povrchová úprava: dyha, hnedý, šírka 101 cm, výška 76 cm, hĺbka 30 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
623,90 €
s kódom
734 € bez kódu
367 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Dekor (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Truhla Abilen
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 35 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
207,40 €
s kódom
244 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Litto
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 34 cm, výška 38 cm, hĺbka 30 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
153 €
s kódom
180 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Dekor (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Litto
V dekore orecha, z MDF, povrchová úprava: dyha, hnedý, šírka 101 cm, výška 38 cm, hĺbka 30 cm
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
324,70 €
s kódom
382 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Dekor (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Litto
6 ks, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 101 cm, výška 152 cm, hĺbka 30 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
1 384,65 €
s kódom
1 629 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Litto
4 ks, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 168 cm, výška 76 cm, hĺbka 30 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
1 078,65 €
s kódom
1 269 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Litto
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 67 cm, výška 38 cm, hĺbka 30 cm
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
234,60 €
s kódom
276 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Komoda Alguema
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 200 cm, výška 74 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
1 131,35 €
s kódom
1 331 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Litto
6 ks, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 168 cm, výška 114 cm, hĺbka 30 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
1 605,65 €
s kódom
1 889 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
TV stolík Vedrana
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 195 cm, výška 35 cm, hĺbka 40 cm
(4)
Doručenie od 16. 12. 2026
850,85 €
s kódom
1 001 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Litto
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 101 cm, výška 38 cm, hĺbka 30 cm
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
324,70 €
s kódom
382 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Dekor (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Litto
V dekore orecha, z MDF, povrchová úprava: dyha, hnedý, šírka 34 cm, výška 38 cm, hĺbka 30 cm
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
153 €
s kódom
180 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Dekor (2)
1
2
3
Načítať viac