Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Úložné priestory
Úložné priestory
...
Nábytok
Úložné priestory
Úložné priestory so zľavovým kódom
Knižnice a regály
Police
Komody a skrinky
Šatníkové skrine
TV stolíky
Vitríny
Vešiaky a stojany na oblečenie
Skrinky na topánky a predsieňové zostavy
Modulárne úložné systémy
Ostatné úložné priestory
Detské skrine a úložné priestory
Príslušenstvo ku skriniam a knižniciam
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (7)
Zľavový kód
2 628 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Teulat
TV stolík Corvo
Z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, tmavosivý, šírka 180 cm, výška 56 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
407,20 €
s kódom
509 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
TV stolík Punto
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie, matný, tmavozelený, šírka 140 cm, výška 52 cm, hĺbka 40 cm
(12)
Doručenie od 16. 10. 2026
302,40 €
s kódom
378 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Sierra
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie, matná, čierna, šírka 159 cm, výška 80 cm, hĺbka 47 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
612,80 €
s kódom
766 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
TV stolík Punto
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie, matný, biely, šírka 140 cm, výška 52 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Doručenie od 16. 10. 2026
303,20 €
s kódom
379 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Sierra
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: farbenie, matná, biela, šírka 108 cm, výška 80 cm, hĺbka 47 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
423,20 €
s kódom
529 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Sierra
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie, matná, sivá, šírka 211 cm, výška 80 cm, hĺbka 47 cm
(8)
Doručenie od 20. 10. 2026
759,20 €
s kódom
949 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
TV stolík Sierra
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: farbenie, matný, sivý, šírka 140 cm, výška 52 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
327,20 €
s kódom
409 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
TV stolík Corvo
Z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, sivomodrý, šírka 140 cm, výška 56 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
363,20 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Corvo
Z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, tmavosivá, šírka 180 cm, výška 76 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
607,20 €
s kódom
759 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Sierra
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie, matná, biela, šírka 159 cm, výška 80 cm, hĺbka 47 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
611,20 €
s kódom
764 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Corvo
Z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, tmavosivá, šírka 120 cm, výška 90 cm, hĺbka 40 cm
(11)
Doručenie od 27. 10. 2026
579,20 €
s kódom
724 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
TV stolík Corvo
Z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, tmavosivý, šírka 140 cm, výška 56 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Doručenie od 16. 10. 2026
363,20 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Sierra
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie, matná, sivá, šírka 159 cm, výška 80 cm, hĺbka 47 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
595,20 €
s kódom
744 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Corvo
Z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, tmavosivá, šírka 100 cm, výška 120 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
471,20 €
s kódom
589 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Sierra
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: farbenie, matná, sivá, šírka 108 cm, výška 80 cm, hĺbka 47 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
391,20 €
s kódom
489 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
TV stolík Sierra
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: farbenie, matný, sivý, šírka 180 cm, výška 52 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
523,20 €
s kódom
654 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
TV stolík Sierra
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: farbenie, matný, čierny, šírka 140 cm, výška 52 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
295,20 €
s kódom
369 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
TV stolík Corvo
Z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, krémovobiely, šírka 140 cm, výška 56 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
351,20 €
s kódom
439 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Nástenný vešiak Vita
Kovový, čierny, šírka 70 cm, výška 4 cm, hĺbka 4 cm
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Polica Harlem Hyde
Poschodová, z masívu paulownie, šírka 99 cm, výška 62 cm, hĺbka 17,5 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
TV stolík Vita
Z MDF, povrchová úprava: melamín, čierny, šírka 100 cm, výška 45 cm, hĺbka 36 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
64,80 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Skrinka na topánky Padova
S lavicou, sivá, šírka 100 cm, výška 50 cm, hĺbka 34 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Skrinka na topánky Padova
Z topoľového dreva, čierna, šírka 78 cm, výška 32 cm, hĺbka 34 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Nástenný vešiak Padova
Kovový, čierny, šírka 70 cm, výška 2 cm, hĺbka 5 cm
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Nástenný vešiak Padova
S poličkou, z topoľového dreva, čierny, šírka 78 cm, výška 34 cm, hĺbka 32 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Knižnica Vita
Z MDF, povrchová úprava: melamín, čierna, šírka 36 cm, výška 111 cm, hĺbka 85 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
120 €
s kódom
150 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
CustomForm
Vešiak Conter
Kovový, biely, šírka 80 cm, hĺbka 50 cm, výška 170 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
291,20 €
s kódom
364 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Little Nice Things
Detský vešiak Tree House
Nástenný, zelený, šírka 48,5 cm, výška 39 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Knižnica Winston
Kovová, čierna, šírka 141 cm, výška 81,5 cm, hĺbka 37 cm
Na sklade
Posledný kúsok
739,20 €
s kódom
924 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kalune Design
Police v súprave Boss
3 ks, z recyklovaného dreva, z MDF, povrchová úprava: melamín, matné, biele/čierne/v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 2 cm, hĺbka 14,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Kalune Design
Police v súprave Leila
3 ks, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 50 cm, výška 2 cm, hĺbka 2 cm
(7)
Doručenie od 4. 11. 2026
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Kalune Design
Police v súprave Boss
3 ks, v dekore orecha, z MDF, povrchová úprava: melamín, hnedé, šírka 60 cm, výška 2 cm, hĺbka 14,5 cm
(12)
Na sklade
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
10,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Kalune Design
Police v súprave Boss
3 ks, z MDF, povrchová úprava: melamín, antracitové, šírka 60 cm, výška 2 cm, hĺbka 14,5 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
22,78 €
s kódom
28,48 € bez kódu
9,49 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Kalune Design
Police v súprave Boss
3 ks, z MDF, povrchová úprava: melamín, biele, šírka 60 cm, výška 2 cm, hĺbka 14,5 cm
(17)
Na sklade
27,51 €
s kódom
34,39 € bez kódu
11,46 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Kalune Design
Police v súprave Boss
3 ks, z recyklovaného dreva, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 2 cm, hĺbka 14,5 cm
(32)
Na sklade
Posledné kúsky
20,31 €
s kódom
25,39 € bez kódu
8,46 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Støraa
Skrinka Bradford
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, matná, modrá, šírka 79 cm, výška 100 cm, hĺbka 39 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
219,20 €
s kódom
274 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Støraa
Knižnica Wainwright
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier, čierna, šírka 79 cm, výška 117 cm, hĺbka 35 cm
Doručenie od 15. 10. 2026
135,20 €
s kódom
169 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Støraa
Skriňa Mission District
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, biela, šírka 90 cm, výška 185 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
395,20 €
s kódom
494 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Hammel Furniture
Skrinka Edge by Hammel
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie/povrchová úprava: práškovanie, biela, šírka 91 cm, výška 111 cm, hĺbka 42 cm
Na sklade
Posledný kúsok
855,20 €
s kódom
1 069 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Hammel Furniture
Knižnica Edge by Hammel
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, čierna, šírka 94 cm, výška 210 cm, hĺbka 33 cm
Na sklade
Posledné kúsky
1 455,20 €
s kódom
1 819 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
The Beds
Komoda Greg
Z dubového dreva, povrchová úprava: olejovanie, v prírodnej farbe, šírka 90 cm, výška 63 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
1 087,20 €
s kódom
1 359 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
The Beds
Šatníková skriňa Greg
Z dubového dreva, povrchová úprava: olejovanie, v prírodnej farbe, šírka 90 cm, výška 180 cm, hĺbka 45 cm
Doručenie od 1. 12. 2026
2 079,20 €
s kódom
2 599 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
The Beds
Komoda Golo
Z dubového dreva, povrchová úprava: olejovanie, v prírodnej farbe, šírka 182 cm, výška 100 cm, hĺbka 45 cm
Na sklade
Posledný kúsok
1 999,20 €
s kódom
2 499 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
The Beds
TV stolík Golo
Z dubového dreva, povrchová úprava: olejovanie, v prírodnej farbe, šírka 182 cm, výška 42 cm, hĺbka 45 cm
(4)
Doručenie od 1. 12. 2026
871,20 €
s kódom
1 089 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
TemaHome
Knižnica Nina
V dekore duba, z drevotriesky/z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: farbenie, čierna/v prírodnej farbe, šírka 100 cm, výška 147 cm, hĺbka 42 cm
Doručenie od 19. 11. 2026
687,20 €
s kódom
859 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
TemaHome
Knižnica Ella
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, biela/v prírodnej farbe, šírka 90 cm, výška 188 cm, hĺbka 34 cm
Doručenie od 23. 11. 2026
447,20 €
s kódom
559 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Woodman
Komoda Rove
S posuvnými dverami, v dekore duba, z drevotriesky/z MDF, povrchová úprava: dyha, matná, v prírodnej farbe, šírka 83 cm, výška 95 cm, hĺbka 40 cm
(5)
Doručenie od 27. 10. 2026
559,20 €
s kódom
699 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Nástenný vešiak Shack
S poličkou, kovový, čierny, šírka 60 cm, výška 30 cm, hĺbka 13 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
124,80 €
s kódom
156 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
41
42
43
...
55
Načítať viac