Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Miestnosti
Kúpeľňa
Upratovanie a organizácia kúpeľne
Upratovanie a organizácia kúpeľne
...
Kúpeľňa
Upratovanie a organizácia kúpeľne
Upratovanie a organizácia kúpeľne so zľavovým kódom
Upratovacie pomôcky
Spotrebiče na upratovanie
Pranie a žehlenie
Stierky
Kúpeľňové organizéry
Sady doplnkov do kúpeľne
Kúpeľňové poličky
WC kefy
Kúpeľňové držiaky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Dizajnový štýl
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 041 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňový organizér Terra
Bambusový, v prírodnej farbe, 22x15 cm, výška 7 cm
(183)
Na sklade
8,28 €
s kódom
10,35 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňový organizér Terra
Bambusový, v prírodnej farbe, 15x10 cm, výška 4,5 cm
(110)
Na sklade
5,91 €
s kódom
7,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňový organizér Terra
Bambusový, v prírodnej farbe, 24x10 cm, výška 6 cm
(93)
Na sklade
Posledný kúsok
9,17 €
s kódom
11,46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brabantia
Žehliaca doska Titan Oval B
S držiakom na žehličku/s nastaviteľnou výškou, sivá, 124x38 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Dolcedo
Teleskopická/rohová, nerezová, v lesklej striebornej farbe
(273)
Na sklade
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Premium
Teleskopická/rohová, v striebornej farbe
(35)
Na sklade
Posledný kúsok
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na uteráky Irpinia
Závesný, oceľový, čierny, 54,5x21,5 cm, výška 77,5 cm
(61)
Doručenie od 19. 10. 2026
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na uteráky Irpinia
Závesný, oceľový, v striebornej farbe, 54,5x21,5 cm, výška 77,5 cm
(90)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odvzdušňovací kľúč so zásobníkom
(142)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Košík na štipce
Modrý, 17x10 cm, výška 19 cm
(72)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Sušiak na bielizeň Profi Extra
V striebornej farbe, kovový, dĺžka sušiacej plochy 15 m
(49)
Na sklade
Posledné kúsky
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Sušiak na bielizeň Butterfly
Nástenný, v striebornej farbe, kovový, dĺžka sušiacej plochy 3,5 m
(79)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Sušiak na bielizeň
Nástenný, biely, plastový, dĺžka sušiacej plochy 21 m
(140)
Na sklade
30,31 €
s kódom
37,89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kôš na bielizeň Wing
Plastový, biely, 33 l
(94)
Na sklade
88,80 €
s kódom
111 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kôš na bielizeň Candy
Plastový, čierny, 20 l
(84)
Na sklade
Posledné kúsky
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kôš na bielizeň Candy
Plastový, biely, 20 l
(184)
Na sklade
64,80 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kôš na bielizeň Candy
Plastový, červený, 20 l
(26)
Na sklade
Posledný kúsok
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Metaltex
Sušiak na bielizeň Como
Biely, kovový, dĺžka sušiacej plochy 8 m
(150)
Na sklade
20,40 €
s kódom
25,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na žehliacu dosku a žehličku
Kovový, v striebornej farbe, 14x28 cm, výška 34 cm
(48)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kúpeľňová polička
Nástenná/rohová, oceľová, v striebornej farbe
(81)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Sušiak na bielizeň
Závesný, sivý/v striebornej farbe, kovový, dĺžka sušiacej plochy 6 m
(38)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Rebrík na uteráky Tower
Kovový, čierny, dĺžka 66 cm, výška 160 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
101,60 €
s kódom
127 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Rebrík na uteráky Tower
Kovový, biely, dĺžka 66 cm, výška 160 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
101,60 €
s kódom
127 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Mechanický zametač Quick
Sivý
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa Lorca
Keramická, modrá, ø 10 cm, výška 39 cm
(32)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Milo
Závesná, nerezová, v striebornej farbe
(230)
Na sklade
23,89 €
s kódom
29,86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
WC kefa Flex
Plastová, sivá, 12,5x9 cm, výška 43 cm
(60)
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kúpeľňová polička
Nástenná/rohová, oceľová, v striebornej farbe
(155)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kúpeľňová polička
Nástenná, oceľová, v striebornej farbe
(39)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kúpeľňová polička
Nástenná, oceľová, v striebornej farbe
(24)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Metaltex
Kúpeľňová polička
Nástenná, oceľová, v striebornej farbe
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Wenko
Teleskopická okenná stierka
V striebornej farbe, dĺžka 26 cm
(98)
Na sklade
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stierka s držiakom Mola
Sivá, dĺžka 21 cm
(189)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Compactor
Odpudzovač šatníkových molí Cedar
6 ks, v prírodnej farbe, ø 3,5 cm, výška 1 cm
(233)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
1,15 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Compactor
Odpudzovač šatníkových molí Cedar
4 ks, v prírodnej farbe, výška 1 cm
(115)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
1,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 15 ks
Obľúbené
Compactor
Odpudzovač šatníkových molí Cedar
15 ks, v prírodnej farbe, 2x2,5 cm, výška 1 cm
(733)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,46 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 16 ks
Obľúbené
Compactor
Odpudzovač šatníkových molí Cedar
16 ks, v prírodnej farbe, 2x2 cm, výška 2 cm
(168)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,43 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa Pottery
Keramická, svetlohnedá, ø 12,5 cm, výška 39,5 cm
(77)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Sušiak na bielizeň Jumbo
Nástenný, sivý, plastový, dĺžka sušiacej plochy 15 m
(49)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Stojan na uteráky Macao
Oceľový, biely/v prírodnej farbe, 43x24 cm, výška 79 cm
(49)
Na sklade
Posledné kúsky
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Exclusive
Nástenná, oceľová, v striebornej farbe
(143)
Na sklade
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Sušiak na bielizeň Vario
V striebornej farbe, kovový, dĺžka sušiacej plochy 40 m
(225)
Na sklade
67,20 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kôš na bielizeň Corno
Látkový, 3x43 l
(75)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
WC kefa Drop
Keramická, biela, 14x13,5 cm, výška 40 cm
(36)
Na sklade
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Odpudzovač šatníkových molí Cedar
34 ks, v prírodnej farbe
(263)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 15 ks
Obľúbené
Compactor
Odpudzovač šatníkových molí Cedar
15 ks, v prírodnej farbe, ø 2 cm
(273)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,43 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Kúpeľňový organizér Bristol
Textilný, biely/ružový, 21x9 cm, výška 37 cm
(58)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
WC kefa Indy
Kovová, matne čierna, ø 10 cm, výška 38 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
18
19
20
21
22
Načítať viac