Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Miestnosti
Kúpeľňa
Upratovanie a organizácia kúpeľne
Upratovanie a organizácia kúpeľne
...
Kúpeľňa
Upratovanie a organizácia kúpeľne
Upratovanie a organizácia kúpeľne so zľavovým kódom
Upratovacie pomôcky
Spotrebiče na upratovanie
Pranie a žehlenie
Stierky
Kúpeľňové organizéry
Sady doplnkov do kúpeľne
Kúpeľňové poličky
WC kefy
Kúpeľňové držiaky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Dizajnový štýl
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 042 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Metaltex
Kúpeľňová polička Luxy
Bez vŕtania, oceľová, v lesklej striebornej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Kôš na bielizeň Bamboo
Bambusový, v prírodnej farbe, 40 l
(8)
Na sklade
25,58 €
s kódom
31,98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Kôš na bielizeň Bamboo
Bambusový, v prírodnej farbe, 70 l
(2)
Na sklade
30,40 €
s kódom
38 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Kúpeľňový organizér Whitney
Plastový, 23x7 cm, výška 9,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Rebrík na uteráky Roots
Drevený, hnedý, dĺžka 60 cm, výška 180 cm
Doručenie od 3. 11. 2026
141,60 €
s kódom
177 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
simplehuman
Vrecia na odpadky M
20 ks, sťahovacie, 45 l
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
0,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 90 ks
simplehuman
Vrecia na odpadky B
90 ks, sťahovacie, 6 l
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
0,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Súprava doplnkov do kúpeľne Bea
Kameninová, krémovobiela
(3)
Na sklade
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Multifunkčný držiak Film Hook
Plastový, biely, 5x6 cm, výška 4,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
YAMAZAKI
Multifunkčné držiaky v súprave Film Hook
2 ks, silikónové, čierne, 4,5x2 cm, výška 4,5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Multifunkčný držiak Film Hook
Plastový, čierny, 5x6 cm, výška 4,5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Držiak zariadenia starostlivosti o pleť Film Hook
Kovový, biely, 6x6,5 cm, výška 9 cm
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
YAMAZAKI
Multifunkčné držiaky v súprave Film Hook
2 ks, silikónové, biele, 4,5x2 cm, výška 4,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
6,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Žehliaca doska Glide
S držiakom na žehličku/s nastaviteľnou výškou, sivá, 108x38 cm
(3)
Na sklade
165,60 €
s kódom
207 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Poťah na žehliacu dosku Glide Max
Bavlnený, béžový, s abstraktným vzorom, 135x45 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Žehliaca doska Glide Max Plus
S držiakom na žehličku/s nastaviteľnou výškou, tmavomodrá, 135x45 cm
(11)
Na sklade
237,60 €
s kódom
297 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Kúpeľňový organizér
Na kozmetiku, plastový, 27x15,5 cm, výška 7 cm
(6)
Doručenie od 6. 11. 2026
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Addis
Vrecia na odpadky
20 ks, 50 l
(1)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Kôš na bielizeň Signature
Plastový, svetlohnedý, 45 l
(2)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Addis
Kôš na bielizeň Signature
Plastový, svetlozelený, 45 l
(8)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Addis
Mop
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Mop
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Sušiak na bielizeň
Nástenný, sivý, plastový, dĺžka sušiacej plochy 30 m
(1)
Doručenie od 6. 11. 2026
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Sušiak na bielizeň
Vonkajší, v striebornej farbe, kovový, dĺžka sušiacej plochy 35 m
(1)
Na sklade
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
WC kefa
Plastová, sivá, ø 15 cm, výška 42 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Mop
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Kúpeľňový organizér
Na kozmetiku, plastový, 18x18 cm, výška 15 cm
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Kúpeľňový organizér
Na kozmetiku, plastový, 18x18 cm, výška 12 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Kúpeľňový organizér
Na kozmetiku, plastový, 32x22 cm, výška 7 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Addis
Handričky v súprave Fairy
4 ks
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
1,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Addis
Vrecia na odpadky
20 ks, 30 l
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
0,27 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Kúpeľňový organizér
Na kozmetiku, plastový, 25x25 cm, výška 12 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Metlička a lopatka
Plastová
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Addis
Kúpeľňový organizér
Na kozmetiku, plastový, 18,5x11,5 cm, výška 9 cm
(1)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Metlička
Sivá
(4)
Doručenie od 6. 11. 2026
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Kúpeľňová polička Duo
Bez vŕtania/rohová, plastová, biela
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Kúpeľňová polička Duo
Bez vŕtania, plastová, biela
(6)
Doručenie od 15. 10. 2026
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
WC kefa Touch
Plastová, modrá, ø 9 cm, výška 44 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Umbra
Kúpeľňový organizér Bellwood
Z recyklovaného plastu, čierny, 35x26 cm, výška 13 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Kúpeľňový organizér Bellwood
Na kozmetiku, z recyklovaného plastu, čierny, 26x20 cm, výška 13 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Umbra
Kúpeľňová polička Flex
Závesná, plastová, modrá
(23)
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Umbra
Kúpeľňová polička Flex
Bez vŕtania/rohová, plastová, biela
(6)
Na sklade
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Stierka s držiakom Flex
Biela, dĺžka 40 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Stierka s držiakom Buddy
Biela, dĺžka 26 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
WC kefa Greenish
Kovová, svetlozelená, ø 10 cm, výška 37 cm
(8)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Vedro Brown
Smaltové, hnedé, ø 29 cm, výška 27,5 cm, 10 l
(2)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Kúpeľňový organizér Nova One
Na vatové tampony, kameninový, oranžový, ø 9 cm, výška 11 cm
(1)
Na sklade
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
WC kefa Nova One
Kameninová, oranžová, ø 10 cm, výška 37 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
1
...
5
6
7
...
22
Načítať viac