Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Miestnosti
Kúpeľňa
Upratovanie a organizácia kúpeľne
Upratovanie a organizácia kúpeľne
...
Kúpeľňa
Upratovanie a organizácia kúpeľne
Upratovanie a organizácia kúpeľne so zľavovým kódom
Upratovacie pomôcky
Spotrebiče na upratovanie
Pranie a žehlenie
Stierky
Kúpeľňové organizéry
Sady doplnkov do kúpeľne
Kúpeľňové poličky
WC kefy
Kúpeľňové držiaky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Dizajnový štýl
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 042 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Compactor
Kúpeľňová polička Bestlock Bath
Bez vŕtania/rohová, kovová, v striebornej farbe
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Kúpeľňová polička Bestlock Bath
Bez vŕtania, kovová, v striebornej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
24,87 €
s kódom
31,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Držiak na fén Bestlock Bath
Bez vŕtania, kovový, v striebornej farbe, 15x14 cm, výška 22 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Kúpeľňová polička Bestlock Bath
Bez vŕtania, kovová, v striebornej farbe
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
14,98 €
s kódom
18,72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Umbra
Kúpeľňové poličky Cubiko
2 ks, bez vŕtania/rohové, oceľové, biele
(12)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
23 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Umbra
Kúpeľňový organizér Bellwood
Biely, 30x20 cm, výška 23 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Umbra
Kúpeľňové poličky Cubiko
2 ks, bez vŕtania/rohové, oceľové, čierne
(5)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
23 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Umbra
Kúpeľňová polička Flex Adhesive
Bez vŕtania, plastová, biela
(18)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Umbra
Kúpeľňový organizér Bellwood
Čierny, 30x20 cm, výška 23 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Umbra
Kúpeľňový organizér Bellwood
Z recyklovaného plastu, čierny, 20x20 cm, výška 50 cm
(7)
Na sklade
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Set na čistenie žehličky
2 ks, modrý, 3x3 cm, výška 9 cm
(17)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
4,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Držiak na uteráky Maribor
Bez vŕtania, UV-Loc, z nehrdzavejúcej ocele, v lesklej striebornej farbe, 43,5x7,5 cm, výška 5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
67,20 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Držiak na uteráky Maribor
Bez vŕtania, UV-Loc, z nehrdzavejúcej ocele, v lesklej striebornej farbe, 63x14 cm, výška 5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Box na šijacie potreby Tower
14x27 cm, výška 13,5 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
60,80 €
s kódom
76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Box na šijacie potreby Tower
14x27 cm, výška 13,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Kúpeľňový organizér Amenity
Čierny, výška 5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
WC kefa Flex360
Plastová, béžová, 10,5x10 cm, výška 44 cm
(20)
Na sklade
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Držiak na uteráky Rim
Nástenný, kovový, čierny, 70x7,5 cm, výška 2,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Hlavica pre WC kefu
Náhradná, plastová, čierna, ø 6,5 cm, výška 9 cm
(10)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Držiak na uteráky Rim
Nástenný, kovový, čierny, 70x12,5 cm, výška 2,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
77,60 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Zone
WC kefa Nova
Porcelánová, svetlosivá, ø 10 cm, výška 37 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Compactor
Držiak na uteráky Grena
Bez vŕtania, kovový, v mentolovej farbe, 50x6,5 cm, výška 15 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Držiak na fén Grena
Bez vŕtania, kovový, v mentolovej farbe, 17x12 cm, výška 26 cm
(7)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Držiak na uteráky Grena
Bez vŕtania, kovový, v mentolovej farbe, 25,5x16 cm, výška 7 cm
(4)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Kúpeľňová polička Grena
Bez vŕtania, kovová, svetlomodrá
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Hlavica pre WC kefu ø 6,5 cm
Náhradná, plastová, čierna, ø 6,5 cm, výška 9 cm
(4)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maximex
Žehliaca podložka
Látková, v matne striebornej farbe, 65x100 cm
(60)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Pomôcka na odstránenie vodného kameňa
(55)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 15 ks
Maximex
Tablety do WC
15 ks
(117)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
0,69 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maximex
Prášok na čistenie kobercov
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
iDesign
Kúpeľňový organizér Palette Station
Na kozmetiku, z recyklovaného plastu, matne čierny, 10x20 cm, výška 8 cm
(4)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
iDesign
Kúpeľňový organizér Nail Station
Na kozmetiku, z recyklovaného plastu, matne čierny, 20x16,5 cm, výška 8 cm
(6)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
iDesign
Kúpeľňový organizér Palette Station
Na kozmetiku, z recyklovaného plastu, 10x20 cm, výška 8 cm
(1)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Addis
Mop Essentials
(6)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Mechanický zametač
Čierny
(10)
Doručenie od 6. 11. 2026
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Addis
Handričky v súprave
4 ks, z mikrovlákna
(4)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
1,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Casa Selección
WC kefa
Bambusová, v prírodnej farbe, ø 10 cm, výška 36,5 cm
(25)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
WC kefa Griso
Keramická, sivá, 12x15 cm, výška 32,5 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Sušiak na bielizeň
V prírodnej farbe, bambusový
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
77,60 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Casa Selección
Súprava doplnkov do kúpeľne
Biela
(20)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
WC kefa Simply
Kovová, čierna, ø 16,5 cm, výška 59 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Držiak na uteráky Orea Duo Gold
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, v zlatej farbe, 60x12 cm, výška 4,5 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Držiak na uteráky Orea Uno Gold
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, v zlatej farbe, 40x7 cm, výška 4,5 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Wenko
WC kefa Orea Gold
Z nehrdzavejúcej ocele, v zlatej farbe, ø 9 cm, výška 40,5 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Držiak na uteráky Orea Uno Gold
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, v zlatej farbe, 60x7 cm, výška 4,5 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Wenko
Držiak na uteráky Orea Gold
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, v zlatej farbe, 20,5x7,5 cm, výška 12,5 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Wenko
WC kefa Orea Gold
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, v zlatej farbe, 12,5x9 cm, výška 39 cm
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Genova Matt
Bez vŕtania/rohová, Turbo-loc, nerezová, v zlatej farbe
(15)
Na sklade
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
1
...
9
10
11
...
22
Načítať viac