Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Miestnosti
Kúpeľňa
Upratovanie a organizácia kúpeľne
Upratovanie a organizácia kúpeľne
...
Kúpeľňa
Upratovanie a organizácia kúpeľne
Upratovanie a organizácia kúpeľne so zľavovým kódom
Upratovacie pomôcky
Spotrebiče na upratovanie
Pranie a žehlenie
Stierky
Kúpeľňové organizéry
Sady doplnkov do kúpeľne
Kúpeľňové poličky
WC kefy
Kúpeľňové držiaky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Dizajnový štýl
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 042 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Allstar
WC kefa Minas
Plastová, svetlohnedá, ø 10 cm, výška 34 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
WC kefa Indy
Kovová, matne čierna, ø 10 cm, výška 38 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Addis
Handričky v súprave
4 ks, z mikrovlákna
(4)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
1,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Orion
Mechanický zametač Quick
Sivý
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Allstar
WC kefa Minas
Plastová, svetlosivá, ø 10 cm, výška 34 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Náhradný návlek na mop Ultima
(21)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
WC kefa Mozie
Betónová, krémovobiela, ø 10 cm, výška 39 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Kúpeľňový organizér Amenity
Kovový, biely, 28,5x12 cm, výška 5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Sušiak na bielizeň
V lesklej striebornej farbe, kovový, dĺžka sušiacej plochy 8 m
(1)
Na sklade
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Stojan na uteráky Nivo
Bambusový, v prírodnej farbe, 54x24 cm, výška 82 cm
Na sklade
Posledný kúsok
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová polička Filaire Aluminium
Bez vŕtania/rohová, hliníková, matne čierna
(1)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
WC kefa Nova
Porcelánová, tmavozelená, ø 10 cm, výška 44 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová polička Filaire Aluminium
Bez vŕtania, hliníková, matne čierna
(1)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Metaltex
Kúpeľňová polička
Závesná, plastová, sivá
(5)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
iDesign
Kúpeľňová polička
Závesná
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Vedro A
Kovové, v striebornej farbe, ø 25 cm, výška 22 cm, 8 l
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brabantia
Poťah na žehliacu dosku New Dawn C
Bavlnený, zelený, bodkovaný, 124x45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Addis
Vedro
Plastové, čierne, 27,5x35 cm, výška 24,5 cm, 12 l
(16)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Rayen
Jednorazové vrecká do vysávača v súprave
5 ks
(1)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
4,78 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Kúpeľňový organizér Droplet
Plastový, 25x15 cm, výška 2 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Držiak na uteráky Arely
Nástenný, z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 14x4,5 cm, výška 30,5 cm
Na sklade
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Molinella
Nástenná, nerezová, čierna
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Kôš na bielizeň Tota Luxe
Bambusový, béžový, 2x45 l
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
200,80 €
s kódom
251 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem jednotlivých košov (2)
-20 % s kódom
Metaltex
Kúpeľňová polička Luxy
Bez vŕtania, oceľová, v lesklej striebornej farbe
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
WC kefa Suds
Z polyresínu, biela, ø 9,5 cm, výška 37 cm
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Držiak na uteráky Apply
Nástenný, kovový, v zlatej farbe, výška 25 cm
Na sklade
Posledné kúsky
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Metaltex
Kúpeľňová polička Luxy
Závesná, oceľová, v lesklej striebornej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kôš na bielizeň Store-It
Kovový, vínovočervený, 64 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Držiak na uteráky Fixeo
Bez vŕtania, kovový, v matne zlatej farbe, ø 20 cm
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
WC kefa Achille
Kovová, tmavomodrá, ø 9,5 cm, výška 37 cm
(4)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Kúpeľňová polička Flex
Závesná, plastová, modrá
(23)
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Maximex
Kefa Premium
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Kúpeľňová polička Luxy
Bez vŕtania, oceľová, v lesklej striebornej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Držiak na fén Film Hook
Nástenný, kovový, čierny, 8x13 cm, výška 14 cm
Na sklade
Posledné kúsky
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kôš na bielizeň Diagonal
Látkový, sivý/krémovobiely, 5 l
Na sklade
Posledný kúsok
61,60 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Lopatka
Plastová
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Kúpeľňový organizér Suds
Na vatové tampony, z polyresínu, biely, ø 9,5 cm, výška 9,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Kôš na bielizeň Bea
Látkový, svetlosivý, 75 l
Na sklade
Posledný kúsok
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Ego Dekor
Súprava doplnkov do kúpeľne Bubbles
Sklenená
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Kúpeľňová polička Capsule
Bez vŕtania, plastová, biela
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
31,99 €
s kódom
39,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Metlička
Čierna
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
simplehuman
Vrecia na odpadky Q
20 ks, sťahovacie, 65 l
(5)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
0,77 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Držiak na uteráky Vedel
Drevený, v prírodnej farbe, 40x15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Addis
Vrecia na odpadky
20 ks, 30 l
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
0,27 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Lopatka
Plastová
(30)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Allstar
Súprava doplnkov do kúpeľne Fano
Plastová, matne biela
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
iDesign
Kúpeľňový organizér
Plastový, biely, 19x28 cm, výška 6 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Hlavica na metličku
Čierna/v prírodnej farbe
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
17
18
19
...
22
Načítať viac