Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Miestnosti
Kúpeľňa
Upratovanie a organizácia kúpeľne
Upratovanie a organizácia kúpeľne
...
Kúpeľňa
Upratovanie a organizácia kúpeľne
Upratovanie a organizácia kúpeľne so zľavovým kódom
Upratovacie pomôcky
Spotrebiče na upratovanie
Pranie a žehlenie
Stierky
Kúpeľňové organizéry
Sady doplnkov do kúpeľne
Kúpeľňové poličky
WC kefy
Kúpeľňové držiaky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Dizajnový štýl
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 042 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Kôš na bielizeň Soft Storage
Látkový, béžový, 69 l
(37)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Zone
WC kefa Nova
Porcelánová, biela, ø 10 cm, výška 37 cm
(48)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Vacuum-Loc
Bez vŕtania/rohová, Vacuum-loc, oceľová, v striebornej farbe
(655)
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Bari
Bez vŕtania, Vacuum-loc, oceľová, čierna
(43)
Na sklade
15,67 €
s kódom
19,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
iDesign
Kúpeľňový organizér Palette Station
Na kozmetiku, z recyklovaného plastu, 10x20 cm, výška 8 cm
(1)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na uteráky Bivio
Bez vŕtania, Turbo-loc, kovový, matne čierny, 26x7 cm, výška 6,5 cm
(34)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Umbra
Kúpeľňová polička Flex Adhesive
Bez vŕtania, plastová, biela
(18)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Maximex
Žehliaca podložka
Látková, v matne striebornej farbe, 65x100 cm
(60)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Lizan
Bez vŕtania/rohová, Turbo-loc, nerezová, zelená
(1)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Maximex
Loptičky na pranie na odstránenie nečistôt v sade
2 ks, zelené, 6x6 cm, výška 6 cm
(84)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
6,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa Milazzo
Bez vŕtania, Vacuum-loc, plastová, sivá, 10x13 cm, výška 34 cm
(384)
Na sklade
Posledné kúsky
16,45 €
s kódom
20,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Držiak na uteráky Orea
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, v matne striebornej farbe, 20,5x7,5 cm, výška 12,5 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Wenko
Stojan na uteráky Rivaltana
Z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 46x20 cm, výška 80 cm
(23)
Na sklade
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa Orea
Z nehrdzavejúcej ocele, matne čierna, ø 9 cm, výška 41 cm
(28)
Na sklade
Posledný kúsok
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kúpeľňová polička
Nástenná/rohová, oceľová, v striebornej farbe
(217)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kúpeľňová polička Origin
Nástenná, oceľová, čierna
(36)
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Stierka s držiakom Terni
V striebornej farbe, dĺžka 40 cm
(55)
Na sklade
18,65 €
s kódom
23,31 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na uteráky Quadro
Bez vŕtania, Vacuum-loc, plastový, v lesklej striebornej farbe, 18,5x3,5 cm, výška 14 cm
(178)
Na sklade
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
WC kefa Pergole
Keramická, krémovobiela, ø 10 cm, výška 38 cm
(8)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na uteráky Quadro
Bez vŕtania, Vacuum-loc, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 60,5x5 cm, výška 6 cm
(225)
Na sklade
25,50 €
s kódom
31,88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
WC kefa Ume
Kameninová, čierna, ø 11,5 cm, výška 39 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Kúpeľňový organizér Soft Storage
Textilný, béžový, výška 100 cm
(85)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Stojan na uteráky Levante
Oceľový, čierny, 36x17 cm, výška 79 cm
(8)
Na sklade
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Casa Selección
WC kefa
Bambusová, v prírodnej farbe, ø 10 cm, výška 36,5 cm
(25)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa ø 8 cm
Náhradná, z nehrdzavejúcej ocele, biela, ø 8 cm, výška 35 cm
(67)
Na sklade
8,30 €
s kódom
10,37 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rolser
Žehliaca doska K-Surf Salvia Tube
S nastaviteľnou výškou, zelená, 130x37 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
124 €
s kódom
155 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
WC kefa Flex
Plastová, sivá, 12,5x9 cm, výška 43 cm
(60)
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Kôš na bielizeň Soft Storage
Látkový, béžový, 69 l
(2)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa Odos
Z polyresínu, biela, ø 7,5 cm, výška 37 cm
(33)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Držiak na uteráky Orea Gold
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, v zlatej farbe, 20,5x7,5 cm, výška 12,5 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kôš na bielizeň Corno
Látkový, čierny, 43 l
(33)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Alba
Bez vŕtania, Static-Loc, bambusová, čierna/v prírodnej farbe
(155)
Na sklade
21,64 €
s kódom
27,05 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa ø 8 cm
Náhradná, z nehrdzavejúcej ocele, čierna, ø 8 cm, výška 35 cm
(65)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa Marrakesh
Keramická, hnedá, ø 12,5 cm, výška 41 cm
(696)
Na sklade
Posledné kúsky
16,21 €
s kódom
20,26 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Metaltex
Držiak na upratovacie pomôcky
2 ks
(31)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
8,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa Villata
Z polyresínu, antracitová, 11x10 cm, výška 37 cm
(23)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Floresta
Bez vŕtania, nerezová, v striebornej farbe
(44)
Na sklade
25,38 €
s kódom
31,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa Quadro
Bez vŕtania, plastová, biela, 9,5x12 cm, výška 35,5 cm
(62)
Na sklade
17,67 €
s kódom
22,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
simplehuman
Vrecia na odpadky J
60 ks, sťahovacie, 45 l
(13)
Na sklade
21,20 €
s kódom
26,50 € bez kódu
0,44 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
Wenko
Báza na renováciu smaltu a laku
(1178)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňový organizér Terra
Bambusový, v prírodnej farbe, 15x10 cm, výška 4,5 cm
(110)
Na sklade
5,91 €
s kódom
7,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
WC kefa Sacile
Keramická, sivá, ø 11,5 cm, výška 38 cm
(1)
Na sklade
20,74 €
s kódom
25,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Genova Matt
Bez vŕtania/rohová, Turbo-loc, nerezová, v matne striebornej farbe
(32)
Na sklade
31,14 €
s kódom
38,93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Umbra
Kúpeľňové poličky Cubiko
2 ks, bez vŕtania/rohové, oceľové, čierne
(5)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
23 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
WC kefa Niagara
Z polyresínu, biela, ø 9 cm, výška 38,5 cm
(11)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa Cuba
Keramická, biela, 14x17 cm, výška 22 cm
(90)
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Žehliaca doska Glide Compact
S nastaviteľnou výškou, čierna, 110x33 cm
(3)
Na sklade
112,80 €
s kódom
141 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Quadro
Bez vŕtania, Vacuum-loc, plastová, čierna
(7)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
5
...
22
Načítať viac