Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia
...
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia · YAMAZAKI
Odpadkové koše
Úložné boxy a organizéry
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia kúpeľne
Uskladnenie oblečenia
Pranie a žehlenie
Upratovacie pomôcky
Umývanie riadu
Spotrebiče na upratovanie
Filtre
1
Na sklade
Premium
Akcie a zľavy
Novinky
Cena
Dostupnosť
Typ ponuky
Značka
YAMAZAKI
198 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
súprava 3 ks
YAMAZAKI
Háčiky v súprave Tower
3 ks, nástenné, kovové, čierne
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
7,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Úložný box Rin
S vekom, čierny, 18,5x12,5x7 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Držiak na hubku Tower
Závesný, kovový, biely, 16x6 cm, výška 15,5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojanček na tablet Tower
Kovový, 16x12 cm, výška 10 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
33,49 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Prídavná polička Tower
Kovová, biela, 41x24 cm, výška 28 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Organizéry v súprave Smart
5 ks, na káble, kovové, 1x2 cm, výška 2 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
4,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Dávkovač mydla Film Hook
Bez vŕtania, plastový, čierny, 230 ml, 5,5x6 cm, výška 18,5 cm
(1)
Na sklade
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér Tower
Na písacie potreby, kovový, 22x31 cm, výška 55 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,40 €
s kódom
32,24 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Puzdro na prestieranie Tower
Bez vŕtania, kovové, biele, 2,5x50,5 cm, výška 36,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
70,55 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Háčik Tower
Nastaviteľný, oceľový, matne čierny
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Multifunkčný stojan Smart
Kovový, ø 17 cm, výška 38,5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
32,64 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Odpadkový kôš Tall
Kovový, čierny, 27 l
(1)
Na sklade
123,25 €
s kódom
145 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 3 ks
YAMAZAKI
Háčiky v súprave Tower
3 ks, nástenné, kovové, biele
(1)
Na sklade
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
7,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Kúpeľňová polička Tower
Nástenná, oceľová, matne čierna
(1)
Na sklade
49,30 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na umývacie prostriedky Film Hook
Bez vŕtania, kovový, biely, 8,5x15,5 cm, výška 10 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na umývacie prostriedky Film Hook
Bez vŕtania, kovový, čierny, 8,5x15,5 cm, výška 10 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Prídavná polička Tower
Kovová, čierna, 45x39 cm, výška 4 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
77,35 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Držiak na hubku Film Hook
Bez vŕtania, kovový, v lesklej striebornej farbe, 2x5 cm, výška 5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Držiak na hubku
Závesný, kovový, biely, 18,5x20 cm, výška 14 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Hubka na riad Tower
Silikónová
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Multifunkčný držiak Film Hook
Plastový, čierny, 5x6 cm, výška 4,5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Organizéry v súprave Smart
5 ks, na káble, kovové, 1x2 cm, výška 2 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
4,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Kúpeľňový organizér Tower
Na vatové tampony, plastový, biely, 11x7 cm, výška 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,29 €
s kódom
15,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Dóza na prací prášok Tower
Biela, výška 17 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Kuchynský organizér Tower
Kovový, čierny, 18x60 cm, výška 25 cm
Na sklade
Posledné kúsky
131,75 €
s kódom
155 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
YAMAZAKI
Dávkovač mydla Round
Plastový, biely, 500 ml, ø 8 cm, výška 23 cm
Na sklade
Posledné kúsky
21,96 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
súprava 2 ks
YAMAZAKI
Stojany na ručníky Tower
2 ks, kovové, biele, 14,5x30 cm, výška 14,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
41 €
20,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Prídavná polička Tower
Kovová, čierna, 41x24 cm, výška 28 cm
(1)
Na sklade
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Prídavná polička Tower
Kovová, čierna, 41x24 cm, výška 19 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,86 €
s kódom
32,78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Puzdro na prestieranie Tower
Bez vŕtania, kovové, čierne, 2,5x50,5 cm, výška 36,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
70,55 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Dávkovač mydla Round
Plastový, čierny, 500 ml, ø 8 cm, výška 23 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Prídavná polička Tower
Kovová, biela, 41x24 cm, výška 19 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
27,86 €
s kódom
32,78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Multifunkčný držiak Film Hook
Plastový, biely, 5x6 cm, výška 4,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na umývacie prostriedky Film Hook
Bez vŕtania, kovový, biely, 8,5x30,5 cm, výška 10 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Dávkovač mydla Film Hook
Bez vŕtania, plastový, biely, 230 ml, 5,5x6 cm, výška 18,5 cm
(1)
Na sklade
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Stojan na monitor Tower
Kovový, 24x50 cm, výška 13 cm
Na sklade
Posledný kúsok
126,65 €
s kódom
149 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Kúpeľňový organizér Amenity
Kovový, biely, 28,5x12 cm, výška 5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
34,85 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
YAMAZAKI
Držiak na poháre na víno Tower
Závesný, kovový, biely, 7x26 cm, výška 11 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Stojan na monitor Tower
Kovový, 24x50 cm, výška 13 cm
Na sklade
Posledné kúsky
126,65 €
s kódom
149 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Stojan na kuchynské náčinie Film Hook
Bez vŕtania, kovový, čierny, 5,5x13,5 cm, výška 14 cm
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
26,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
YAMAZAKI
Držiak na kuchynské utierky Tower
Závesný, biely, 6x19 cm, výška 4 cm
Na sklade
Posledný kúsok
22,91 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Držiak na fén Film Hook
Nástenný, kovový, čierny, 8x13 cm, výška 14 cm
Na sklade
Posledné kúsky
31,36 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Stojan na kuchynské náčinie Film Hook
Bez vŕtania, kovový, biely, 5,5x13,5 cm, výška 14 cm
Na sklade
Posledné kúsky
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na umývacie prostriedky Film Hook
Bez vŕtania, kovový, čierny, 8,5x30,5 cm, výška 10 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na monitor Tower
Kovový, 27,5x59 cm, výška 38 cm
Na sklade
Posledný kúsok
83,30 €
s kódom
98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na monitor Tower
Kovový, 27,5x59 cm, výška 38 cm
Na sklade
Posledný kúsok
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan pro notebook Tower
Kovový, 26,5x21 cm, výška 10 cm
Na sklade
Posledný kúsok
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Háčik Tower
Nastaviteľný, oceľový, matne biely
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
5
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Odpadkové koše
Pranie a žehlenie
Upratovacie pomôcky
Umývanie riadu
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Schodíky
Protišmykové podložky