Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia
...
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia · Luxusný · YAMAZAKI
Odpadkové koše
Úložné boxy a organizéry
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia kúpeľne
Uskladnenie oblečenia
Pranie a žehlenie
Upratovacie pomôcky
Umývanie riadu
Spotrebiče na upratovanie
Filtre
1
Na sklade
Premium
Akcie a zľavy
Novinky
Cena
Dostupnosť
Typ ponuky
Značka
YAMAZAKI
198 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na uteráky Tower
Oceľový, čierny, 15x15 cm, výška 75 cm
(63)
Na sklade
Posledné kúsky
67,15 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Odkvapkávač Tower
Oceľový, biely, 42x23 cm
(35)
Na sklade
Posledné kúsky
65,45 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Box na šijacie potreby Tower
14x27 cm, výška 13,5 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
64,60 €
s kódom
76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
YAMAZAKI
Kôš na bielizeň Tower
Skladací, látkový, čierny
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
74 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Prídavná polička Tosca
Kovová, biela, 60x22,5 cm, výška 22 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
60,35 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na fľaše Tower
Čierny, 20,5x20 cm, výška 40 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
56,10 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér do skrine Sapporo
Na kabelky, kovový, biely, 19x137 cm, výška 18 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
55,25 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Úložný box Rin
S vekom, kovový, čierny, ø 22x11 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
55,25 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na pokrievky a panvice Tower
Biely, 45x20 cm, výška 21 cm
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Kúpeľňová polička Takamtsu
Oceľová, biela
(52)
Na sklade
53,55 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Kúpeľňová polička Takamtsu
Oceľová, čierna
(87)
Na sklade
51 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Príborník do zásuvky
Nastaviteľný, plastový, biely, 47,5 x 35 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér Rin
Na písacie potreby, kovový, 9,5x45 cm, výška 12 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Kúpeľňová polička Tower
Nástenná, oceľová, matne čierna
(1)
Na sklade
49,30 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Organizér Web
Na káble, plastový, 15,5x40 cm, výška 14,5 cm
(98)
Na sklade
48,45 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na papierové utierky Rin
Kovový, biely, 16x31 cm, výška 17 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
48,45 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Organizér Web
Na káble, plastový, 15,5x40 cm, výška 14,5 cm
(69)
Na sklade
48,45 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na papierové utierky Rin
Kovový, čierny, 16x31 cm, výška 17 cm
(6)
Na sklade
48,45 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Úložný box Rin
S vekom, kovový, čierny, ø 22x6 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
48,45 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na pokrievky a panvice Tower
Čierny, 45x20 cm, výška 21 cm
(43)
Na sklade
Posledný kúsok
48,45 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Prídavná polička Tower
Kovová, biela, 41x24 cm, výška 28 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Prídavná polička Tower
Kovová, čierna, 41x24 cm, výška 28 cm
(1)
Na sklade
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Kúpeľňový organizér Rin
Kovový, čierny, 23x10,5 cm, výška 14 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Príborník do zásuvky
Nastaviteľný, plastový, čierny, 47,5 x 35 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Kúpeľňový organizér Rin
Kovový, biely, 23x10,5 cm, výška 14 cm
(7)
Doručenie od 22. 10. 2026
45,05 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Odkvapkávač Tower
Plastový, čierny, 55,5x16,5 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
45,05 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér do skrine Smart
Závesný, kovový, čierny, 96x5,5 cm, výška 100 cm
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
43,35 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Kúpeľňová polička Tower
Kovová, čierna
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan pro notebook Tower
Kovový, 26,5x21 cm, výška 10 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Žehliaca podložka Tower
Látková, biela, 18x33 cm, výška 18 cm
Na sklade
Posledné kúsky
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan pro notebook Tower
Kovový, 26,5x21 cm, výška 10 cm
Na sklade
Posledný kúsok
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na pokrievky a panvice Tosca
Oceľový, biely, 34,5x16,5 cm, výška 20 cm
(31)
Na sklade
Posledné kúsky
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Kúpeľňová polička Tower
Kovová, biela
(4)
Na sklade
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Úložný box Favori
Plastový, biely/v prírodnej farbe, 21x37x24 cm
(35)
Doručenie od 22. 10. 2026
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
YAMAZAKI
Kúpeľňová polička Tower
Nástenná, oceľová, matne biela
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
47 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér Rin
Na písacie potreby, drevený, 7x25 cm, výška 10 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér Rin
Na písacie potreby, drevený, 7x25 cm, výška 10 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
YAMAZAKI
Organizéry do skrine v súprave Smart
2 ks, na kabelky, plastové, biele, 32x24 cm, výška 21 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
46 €
23 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
súprava 2 ks
YAMAZAKI
Organizéry do skrine v súprave Smart
2 ks, na kabelky, plastové, čierne, 32x24 cm, výška 21 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
46 €
23 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Organizér Tower
Kovový, 9,5x24,5 cm, výška 11 cm
(25)
Doručenie od 22. 10. 2026
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér Tosca
Na písacie potreby, kovový, 8,5x27 cm, výška 13,5 cm
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Odpadkový kôš Tower
Pedálový, plastový, čierny, 3,9 l
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Stojan na kuchynské náčinie Film Hook
Bez vŕtania, kovový, biely, 5,5x13,5 cm, výška 14 cm
Na sklade
Posledné kúsky
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Úložný box Rin
S vekom, čierny, 18,5x12,5x7 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Obľúbené
YAMAZAKI
Prídavná polička Tosca
Drevená, v prírodnej farbe, 40x12 cm, výška 16 cm
(69)
Na sklade
42 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Odkvapkávač Tower
Plastový, čierny, 38x24 cm
(84)
Na sklade
Posledné kúsky
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
súprava 2 ks
YAMAZAKI
Stojany na ručníky Tower
2 ks, kovové, biele, 14,5x30 cm, výška 14,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
41 €
20,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Kúpeľňový organizér Amenity
Kovový, biely, 28,5x12 cm, výška 5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
34,85 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Odpadkové koše
Pranie a žehlenie
Upratovacie pomôcky
Umývanie riadu
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Schodíky
Protišmykové podložky