Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia
...
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia so zľavovým kódom
Odpadkové koše
Úložné boxy a organizéry
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia kúpeľne
Uskladnenie oblečenia
Pranie a žehlenie
Upratovacie pomôcky
Umývanie riadu
Spotrebiče na upratovanie
Protišmykové podložky
Schodíky
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Cena
Dostupnosť
Typ ponuky
Značka
+ Ďalšie (1)
Zľavový kód
3 120 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Rotho
Náhradné uhlíkové filtre v súprave
3 ks, čierne, 6x15 cm, výška 8 mm
(58)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
1,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
MSV
Detské protišmykové podložky v súprave Nuages
Do vane, 4 ks, 9x14,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
1,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
MSV
Detské protišmykové podložky v súprave Nuages
Do vane, 4 ks, 9x14,5 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
1,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Addis
Handričky v súprave
4 ks, z mikrovlákna
(4)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
1,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Metaltex
Háčiky v súprave
3 ks, bez vŕtania, plastové
(30)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
2,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Metaltex
Háčiky v súprave Mural
3 ks, závesné, oceľové, lesklá čierne
(8)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
2,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Wenko
Hlavica pre WC kefy v súprave Ø8cm
Náhradné, plastové, čierne, ø 8 cm, výška 9 cm
(3)
Na sklade
19,04 €
s kódom
23,80 € bez kódu
2,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Háčiky v súprave Fixeo
2 ks, bez vŕtania, bambusové, v prírodnej farbe
(6)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
2,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Háčiky v súprave Fixeo
2 ks, bez vŕtania, kovové, v lesklej striebornej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
2,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Háčiky v súprave Fixeo
2 ks, bez vŕtania, kovové, v matne zlatej farbe
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
2,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Háčiky v súprave Fixeo
2 ks, bez vŕtania, kovové, v prírodnej farbe
(2)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
2,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Háčiky v súprave Fixeo
2 ks, bez vŕtania, bambusové, matne biele
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
2,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Háčiky v súprave Fixeo
2 ks, bez vŕtania, kovové, matne čierne
(6)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
2,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Háčiky v súprave Fixeo
2 ks, bez vŕtania, kovové, matne čierne
(2)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
2,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Orion
Háčiky v súprave
2 ks, závesné, nerezové, v striebornej farbe
(1)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
2,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Homéa
Rukavice na upratovanie v súprave
3 ks
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
2,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave Jet
6 ks, bez vŕtania, kovové, čierne
(26)
Doručenie od 19. 10. 2026
12,96 €
s kódom
16,20 € bez kódu
2,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Metaltex
Háčiky v súprave Onda
2 ks, nástenné, plastové, v striebornej farbe
(216)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
2,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave
2 ks, závesné, oceľové, v striebornej farbe
(64)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
2,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Allstar
Háčiky v súprave Parma
2 ks, bez vŕtania, plastové, čierne
(4)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
2,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Roll Up S
6 ks
(18)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
2,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Orion
Obaly na obleky v súprave Urovnejto
3 ks, sivé, dĺžka 60 cm, výška 90 cm
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
2,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Háčiky v súprave Lizan
2 ks, bez vŕtania, Turbo-loc, nerezové, biele
(4)
Doručenie od 19. 10. 2026
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
2,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Háčiky v súprave Lizan
2 ks, bez vŕtania, Turbo-loc, nerezové, hnedé
(2)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
2,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Háčiky v súprave Lizan
2 ks, bez vŕtania, Turbo-loc, nerezové, zelené
(1)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
2,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Háčiky v súprave Lizan
2 ks, bez vŕtania, Turbo-loc, nerezové, čierne
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
2,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Everbrand Sweden
Náhradné náplne do pohlcovača vlhkosti v súprave Absodry Duo Family Bag
4 ks, biele
(32)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
2,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 5 ks
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Compress Lavender
5 ks
(13)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
2,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave
4 ks, závesné, oceľové, biele
(130)
Na sklade
9,66 €
s kódom
12,07 € bez kódu
3,02 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 5 ks
MSV
Protišmykové podložky v súprave Quadro
Do vane, 5 ks, 13x13 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
3,08 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Space M
10 ks
(33)
Na sklade
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
3,14 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Addis
Klipy na sušenie ponožiek v sade Sock Buddy
2 ks, biele, 2,5x30 cm, výška 6 cm
(27)
Doručenie od 6. 11. 2026
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
3,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
OYOY Living Design
Háčiky v súprave Pieni
3 ks, závesné, nerezové, v mosadznej farbe
(1)
Na sklade
8 €
s kódom
10 € bez kódu
3,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Hlavica pre WC kefu Ø 8 cm
Náhradná, plastová, čierna, ø 8 cm, výška 14 cm
(6)
Na sklade
2,72 €
s kódom
3,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave
2 ks, závesné, plastové, biele
(573)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
3,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Maximex
Háčiky v súprave
2 ks, nerezové, v striebornej farbe
(19)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
3,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave
2 ks, plastové, v striebornej farbe
(168)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
3,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Mette Ditmer Denmark
Háčiky v súprave Hang-it
5 ks, nástenné, kovové, oranžové
(3)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
3,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Premium Valve M
5 ks
(781)
Na sklade
14,18 €
s kódom
17,73 € bez kódu
3,55 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Roll Up L
4 ks
(20)
Doručenie od 23. 10. 2026
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
3,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Roll Up M
4 ks
(53)
Doručenie od 23. 10. 2026
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
3,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Mette Ditmer Denmark
Háčiky v súprave Hang-it
5 ks, závesné, kovové, fialové
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
3,68 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Mette Ditmer Denmark
Háčiky v súprave Hang-it
5 ks, závesné, kovové, svetlozelené
(3)
Doručenie od 30. 10. 2026
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
3,68 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Roll Up M
2 ks
(89)
Na sklade
5,89 €
s kódom
7,36 € bez kódu
3,68 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Roll Up S
2 ks
(79)
Doručenie od 23. 10. 2026
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
3,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Maximex
Háčiky v súprave
3 ks, závesné, plastové, biele
(9)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
3,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Wenko
Kuchynské organizéry v súprave
3 ks, biele, 30x15 cm, výška 18 cm
(48)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
3,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 10 ks
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Aspispace
10 ks
Doručenie od 23. 10. 2026
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
3,89 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
65
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Odpadkové koše
Pranie a žehlenie
Upratovacie pomôcky
Umývanie riadu
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Schodíky
Protišmykové podložky