Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kúpeľňový textil
Uteráky
Uteráky
...
Kúpeľňový textil
Uteráky
Uteráky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Veľkosť
Zloženie a druh materiálu
Súprava
+ Ďalšie (10)
Zľavový kód
378 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Zone
Uterák Classic
Froté, bavlnený, šalviový zelený, 50x70 cm
(542)
Na sklade
Posledný kúsok
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Uteráky v súprave Anti-Bacterial
2 ks, froté, bavlnené, tmavozelené, 30x30 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
2,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Uterák Tendresse
Froté, bavlnený, svetlohnedý, 50x90 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Uterák Cuistot
Froté, bavlnený, béžový, 50x50 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Uterák Bath
Froté, bavlnený, fialový, 50x100 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Uterák Cuistot
Froté, bavlnený, antracitový, 50x50 cm
(1)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Uteráky v súprave Quick Dry
4 ks, rýchloschnúce, bavlnené, modré, 30x30 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
1,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Uteráky v súprave Quick Dry
4 ks, rýchloschnúce, bavlnené, tmavoružové, 30x30 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
1,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Foutastic
Uterák Rainbow
Froté, bavlnený, fialový, 30x50 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Good Morning
Uteráky v súprave Plain
4 ks, froté, bavlnené, vínovočervené, 50x100 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
8,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uterák Quick Dry
Rýchloschnúci/froté, bavlnený, ružový, 50x85 cm
(64)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Restilo
Uterák Amari
Froté, bavlnený, hnedý, 50x100 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Uterák Tendresse
Froté, bavlnený, biely, 50x90 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
My House
Uterák Darwin
Froté, bavlnený, čierny, 50x100 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
Premium
-20 % s kódom
Zone
Uterák Time
Froté, bavlnený, sivobéžový, 50x100 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Uterák Amari
Froté, bavlnený, čierny, 30x50 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
3,12 €
s kódom
3,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Uterák Classic
Svetlosivý, 50x100 cm
(7)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Uterák Retro
Froté, z bio bavlny, modrý/hnedý, 50x90 cm
(3)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Uterák Tendresse
Froté, bavlnený, tmavosivý, 50x90 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Uterák Bath
Froté, bavlnený, zelený, 50x100 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Foutastic
Uterák Rainbow
Froté, bavlnený, žltý, 50x90 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Uterák Retro
Froté, z bio bavlny, zelený, 50x90 cm
(2)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Uteráky v súprave Zero Twist
2 ks, froté, bavlnené, béžové, 30x30 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
2,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Uterák Classic
Tmavosivý, 50x70 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Södahl
Uterák Comfort
Froté, bavlnený, svetlosivý, 30x30 cm
(70)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Uteráky v súprave Retro
2 ks, froté, z bio bavlny, modré/hnedé, 40x55 cm
(6)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
13,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Uteráky v súprave Morocco
2 ks, bavlnené, čierno-biele, 35x60 cm
Na sklade
20 €
s kódom
25 € bez kódu
12,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Uteráky v súprave Zero Twist
2 ks, froté, bavlnené, svetloružové, 30x30 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
2,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
10 ks, froté, bavlnené, tyrkysovomodré, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Uteráky na vlasy v súprave Quick Dry
2 ks, rýchloschnúce, bavlnené, čierne, 20x13 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
9,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Uterák Cuistot
Froté, bavlnený, červený, 50x50 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uterák Zero Twist
Froté, bavlnený, svetloružový, 50x85 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Uterák Tendresse
Froté, bavlnený, tmavomodrý, 50x90 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Uterák Morocco
Bavlnený, čierno-biely, 50x95 cm
Na sklade
20 €
s kódom
25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Uterák Sage
Vaflový, ľanový, svetlozelený, 30x30 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Uterák Tendresse
Froté, bavlnený, svetlosivý, 50x90 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Uteráky v súprave Zero Twist
2 ks, froté, bavlnené, tmavosivé, 30x30 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
2,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Uterák Time
Froté, bavlnený, biely, 30x30 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Uterák Malou
Bavlnený, v horčicovej farbe/krémovobiely, 100x50 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Uteráky v súprave Tile Stone
2 ks, froté, bavlnené, biele, 40x60 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Foutastic
Uterák Rainbow
Froté, bavlnený, fialový, 50x90 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Uterák Inu
Froté, taupe, 50x100 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Södahl
Uterák Comfort
Froté, bavlnený, hnedý, 30x30 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uterák Zero Twist
Froté, bavlnený, biely, 50x85 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Södahl
Uterák Comfort
Froté, bavlnený, tmavosivý, 30x30 cm
(70)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Restilo
Uterák Marina
Froté, bavlnený, červený, 50x100 cm
(40)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uterák Zero Twist
Froté, bavlnený, tmavoružový, 50x85 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
My House
Uterák Darwin
Froté, bavlnený, červený, 50x100 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
1
2
3
4
5
...
8
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Detské osušky
Plážové osušky a deky
Obľúbené filtre
Froté uteráky
Bambusové uteráky