Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Vankúše
Vankúše
...
Textil
Vankúše
Vankúše so zľavovým kódom
Dekoračné vankúše
Obliečky na vankúše
Špeciálne vankúšiky
Ochrana proti prievanu
Pohovkové vankúše
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Tvar
Veľkosť vankúša
+ Ďalšie (10)
Zľavový kód
990 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Java
Zamatový, biely, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(2)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Java
Zamatový, béžový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(3)
Doručenie od 30. 10. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Foxy
Z umelej kožušiny, krémovobiely, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(2)
Doručenie od 30. 10. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Round Soft Touch
Zamatový, svetloružový, ø 40 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Atlas
Bavlnený, v terakotovej farbe, s odnímateľným poťahom, 40x40 cm
(2)
Doručenie od 30. 10. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Art Deco Pearl
Modrý, 45x45 cm
(4)
Doručenie od 4. 11. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Round Soft Touch
Zamatový, sivý, ø 40 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Brushed
2 ks, flanelové, 75x50 cm
(18)
Doručenie od 4. 11. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave So Soft Easy Iron
4 ks, z mikrovlákna, 50x75 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
3,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Percale
2 ks, z bavlneného perkálu, 50x75 cm
(34)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
7,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Microvelvet
Zamatový, svetlosivý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(47)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Samaya
Bavlnený, krémovobiely, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(1)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Swan
S odnímateľným poťahom, 50x50 cm
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Obliečka na vankúš Abstract
55x55 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Blanca
Béžový, s odnímateľným poťahom, 30x50 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Dolly
Z materiálu bouclé, béžový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Minimalist Cushion Covers
Obliečka na vankúš Abstract
55x55 cm
(22)
Doručenie od 15. 12. 2026
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Round Soft Touch
Zamatový, v horčicovej farbe, ø 40 cm
(3)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Naya
Zelený/béžový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Round Soft Touch
Zamatový, tyrkysovomodrý, ø 40 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Cuddly
Mikroplyšový, tmavohnedý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Round Soft Touch
Zamatový, tmavomodrý, ø 40 cm
(9)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Ochrana proti prievanu Mouton
Biela, 7x80 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Obliečky na vankúše v súprave Laila
2 ks, 50x70 cm
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Hugo Frosch
Termofor Heart
Mikroplyšový, svetlosivý, 1 l
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Ochrana proti prievanu Curly Wooly
Béžová, 10x80 cm
(2)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Obliečka na vankúš Delicate Greens
55x55 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Ochrana proti prievanu Caresse
Červená, 10x80 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hugo Frosch
Termofor Heart
Ružový, 1 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Round Soft Touch
Zamatový, khaki, ø 40 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Blanca
Béžový, s odnímateľným poťahom, 40x40 cm
(2)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Restilo
Obliečky na vankúše v súprave Laila
2 ks, štruktúrované, 45x45 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
8,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
HIP
Dekoračný vankúš Tomorrow
Zamatový, 48x48 cm
(131)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Brushed
2 ks, flanelové, 50x75 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
8,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Restilo
Obliečky na vankúše v súprave Laila
2 ks, 50x70 cm
(15)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Nahrievací vankúšik Warmers
S výplňou z levandule, sivý, 45x12 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Fancy
Čierny/béžový, s odnímateľným poťahom, 40x40 cm
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hugo Frosch
Termofor Eco Junior Comfort
Mikroplyšový, čierny, 800 ml
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Christmas Tartan Teddy Bear
S vianočným motívom, červený/tmavozelený, 45x45 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Nahrievací vankúšik Warmers
S výplňou z levandule, béžový, 45x12 cm
Doručenie od 9. 11. 2026
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Roseris
Sivý, s odnímateľným poťahom, 40x60 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Ondine
Čierny/béžový, s odnímateľným poťahom, 40x60 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Cuddly
Mikroplyšový, svetloružový, 38x28 cm
(29)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Ondine
Béžový, s odnímateľným poťahom, 40x60 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Artchic
Bavlnený, modrý, s odnímateľným poťahom, 40x40 cm
(11)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Bow
Z materiálu bouclé, biely/ružový, 43x45 cm
Na sklade
Posledný kúsok
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Ochrana proti prievanu Antartic
Sivá, 10x80 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
7
8
9
...
21
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Závesy a záclony
Koberce
Obliečky
Plachty
Prikrývky na posteľ
Prikrývky a výplne
Chrániče matracov
Vankúše
Obľúbené filtre
Vankúše s vianočným motívom