Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Vankúše
Vankúše
...
Textil
Vankúše
Vankúše so zľavovým kódom
Dekoračné vankúše
Obliečky na vankúše
Špeciálne vankúšiky
Ochrana proti prievanu
Pohovkové vankúše
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Tvar
Veľkosť vankúša
+ Ďalšie (10)
Zľavový kód
989 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Velvet and Faux Fur
Mikroplyšový, oranžový, 55x55 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Arctic Fox
Z umelej kožušiny, sivobéžový, 45x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Linen Tales
Obliečka na vankúš Linen Tales for Bonami
S prímesou ľanu, 50x70 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Christmas Pudding
Plyšový, s vianočným motívom, hnedý, 35x35 cm
(1)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Christmas Santa
Plyšový, s vianočným motívom, červený/biely, 38x32 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hugo Frosch
Termofor Classic
Modrý, 1,8 l
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Sequin Cluster
2 ks, z mikrosaténu, 50x75 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
19,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Meadowsweet Floral
Biely/zelený, 30x40 cm
(30)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sass & Belle
Termofor Coco Capybara
Béžový
(1)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Stab Stitch
Čierny, 43x43 cm
Na sklade
Posledný kúsok
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Cosy Ribbed
Mikroplyšový, v petrolejovej farbe, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(9)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Cosy Ribbed
Mikroplyšový, žltý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Cosy Ribbed
Mikroplyšový, zelený, 45x45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Nahrievací vankúšik Warmers
S výplňou z levandule, sivý, 20x30 cm
Doručenie od 9. 11. 2026
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Nahrievací vankúšik Warmers
S výplňou z levandule, béžový, 20x30 cm
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Christmas Bauble
Plyšový, s vianočným motívom, červený/biely, 25x30 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Termofor Strawberry
Ružový
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Waffle
Bavlnený, fialový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Hugo Frosch
Termofor Classic
Mikroplyšový, fialový, 1,8 l
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hugo Frosch
Termofor Classic
Ružový, 1,8 l
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Lemon Curry
Ľanová, 40x40 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Khaki
Ľanová, 40x40 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Mila Home
Obliečky na vankúše v súprave
2 ks, s kvetinovým vzorom/štruktúrované, 43x43 cm
(49)
Na sklade
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
19,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mila Home
Obliečky na vankúše v súprave
2 ks, s kvetinovým vzorom/štruktúrované, 43x43 cm
(9)
Na sklade
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
19,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš Ruffled
Bavlnená, kockovaná, 45x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Indy
Bavlnený, béžový, s odnímateľným poťahom, 30x50 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Indy
Bavlnený, béžový, s odnímateľným poťahom, 40x40 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Mioli Decor
Dekoračný vankúš Bal Kabagi
Oranžový, 18x18 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Macralina
Béžový, s odnímateľným poťahom, 30x50 cm
(4)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Macralina
Béžový, s odnímateľným poťahom, 40x40 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Cosy Ribbed
Mikroplyšový, v tehlovej farbe, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(7)
Doručenie od 4. 11. 2026
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Cosy Ribbed
Mikroplyšový, hnedý, 45x45 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Velveteen
Mikroplyšový, svetlohnedý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Velvet and Faux Fur
Mikroplyšový, tmavofialový, 55x55 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Natural Stripes
Ľanová, pruhovaná, 40x40 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Microvelvet
Zamatový, sivý/béžový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(96)
Na sklade
Posledný kúsok
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Maximex
Sedák
Zelený, 28,5x37 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hugo Frosch
Termofor Classic
Tmavomodrý, 1,8 l
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Blue Fog
Ľanová, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Camel
Ľanová, 40x40 cm
(2)
Doručenie od 19. 11. 2026
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Essentiel
Čierny, 60x60 cm
(41)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Meadowsweet Floral
Ružový/sivý, 30x40 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Gingerbread
Zamatový, s vianočným motívom, hnedý, 28x37 cm
(10)
Doručenie od 4. 11. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Forest Green
Ľanová, 40x40 cm
(212)
Doručenie od 19. 11. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Etna
Bavlnená, pruhovaná, 30x50 cm
(1)
Na sklade
16,87 €
s kódom
21,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Nacha
S prímesou ľanu, 45x45 cm
(1)
Na sklade
16,87 €
s kódom
21,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Nacha
S prímesou ľanu, 45x45 cm
(1)
Na sklade
16,87 €
s kódom
21,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Tazu
Ľanová, 30x50 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,92 €
s kódom
21,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
1
...
10
11
12
...
21
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Závesy a záclony
Koberce
Obliečky
Plachty
Prikrývky na posteľ
Prikrývky a výplne
Chrániče matracov
Vankúše
Obľúbené filtre
Vankúše s vianočným motívom