Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Vankúše
Vankúše
...
Textil
Vankúše
Vankúše so zľavovým kódom
Dekoračné vankúše
Obliečky na vankúše
Špeciálne vankúšiky
Ochrana proti prievanu
Pohovkové vankúše
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Tvar
Veľkosť vankúša
+ Ďalšie (10)
Zľavový kód
991 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Mila Home
Obliečky na vankúše v súprave Illustrated Face
4 ks, s potlačou, 43x43 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
8,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Mila Home
Obliečky na vankúše v súprave Illustrated Leaves
4 ks, s potlačou, 43x43 cm
(29)
Na sklade
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
8,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Mila Home
Obliečka na vankúš Meadow Flower
S potlačou, 43x43 cm
(51)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečky na vankúše v súprave Natural
4 ks, z bio bavlny, 43x43 cm
(9)
Doručenie od 15. 12. 2026
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
IHR
Dekoračný vankúš Holly Flower
Z bio bavlny, sivý, s odnímateľným poťahom, 40x40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Tazu
Ľanová, 30x50 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,92 €
s kódom
21,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Tazu
Ľanová, 45x45 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
16,92 €
s kódom
21,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Cosy Diamond
Mikroplyšový, tmavozelený, s odnímateľným poťahom, 43x43 cm
(6)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Cosy Diamond
Mikroplyšový, ružový, s odnímateľným poťahom, 43x43 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Velvet and Faux Fur
Mikroplyšový, sivý, s odnímateľným poťahom, 55x55 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Cosy Diamond
Mikroplyšový, biely, s odnímateľným poťahom, 43x43 cm
(4)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Pineapple Elephant
Obliečky na vankúše v súprave Tamba Stripe
2 ks, štruktúrované, 50x75 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
17,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Velvet and Faux Fur
Mikroplyšový, béžový, s odnímateľným poťahom, 55x55 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Cosy Diamond
Mikroplyšový, tmavomodrý, s odnímateľným poťahom, 43x43 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Velvet and Faux Fur
Mikroplyšový, modrý, s odnímateľným poťahom, 55x55 cm
(3)
Na sklade
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Velvet and Faux Fur
Mikroplyšový, tmavosivý, s odnímateľným poťahom, 55x55 cm
(8)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Cosy Diamond
Mikroplyšový, sivý, s odnímateľným poťahom, 43x43 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Mijolnir
Obliečka na vankúš Gauze
Mušelínová, 50x70 cm
(4)
Doručenie od 4. 11. 2026
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cosmopolitan Design
Dekoračné vankúše v súprave Rome Velvet
2 ks, zelené, 50x55 cm
Na sklade
Posledný kúsok
105,60 €
s kódom
132 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cosmopolitan Design
Dekoračný vankúš Rome Velvet
Zamatový, žltý, ø 13 cm
Na sklade
Posledný kúsok
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cosmopolitan Design
Dekoračný vankúš Rome Velvet
Zamatový, ružový, 50x50 cm
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cosmopolitan Design
Dekoračný vankúš Rome Velvet
Zamatový, čierny, 42x42 cm
Na sklade
Posledné kúsky
70,40 €
s kódom
88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maximex
Oporný vankúš
Sivý, 76x40 cm
(21)
Na sklade
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maximex
Sedák
Zelený, 28,5x37 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maximex
Cestovný vankúšik
Modrý, 20x32 cm
(10)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maximex
Nahrievací vankúšik
Čierny, 48x30 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Minimalist Cushion Covers
Obliečky na vankúše v súprave Optic
4 ks, geometrické/3D, 43x43 cm
(24)
Na sklade
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Obliečka na vankúš Optic
Geometrická/3D, 43x43 cm
(13)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Súprava obliečok na vankúš a behúňa Optic
5 ks, zelená/sivá/v zlatej farbe
(18)
Na sklade
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Obliečky na vankúše v súprave Optic
4 ks, geometrické/3D, 43x43 cm
(9)
Na sklade
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Minimalist Cushion Covers
Obliečka na vankúš Optic
Geometrická/3D, 43x43 cm
(29)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Súprava obliečok na vankúš a behúňa Optic
5 ks, čierna/sivá/v zlatej farbe
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Hugo Frosch
Termofor Classic
Tmavomodrý, 1,8 l
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hugo Frosch
Termofor Eco Junior Comfort
Mikroplyšový, čierny, 800 ml
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hugo Frosch
Termofor Classic
Ružový, 1,8 l
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Hugo Frosch
Termofor Classic
Mikroplyšový, fialový, 1,8 l
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hugo Frosch
Termofor Classic
Modrý, 1,8 l
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš Christmas
S vianočným motívom, 45x45 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Cuddly
Mikroplyšový, svetloružový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(14)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Cuddly
Mikroplyšový, hnedý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Cuddly
Mikroplyšový, biely, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(24)
Na sklade
Posledný kúsok
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Cuddly
Mikroplyšový, svetlosivý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Cuddly
Mikroplyšový, svetlomodrý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Cuddly
Mikroplyšový, svetloružový, 38x28 cm
(29)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Cuddly
Mikroplyšový, svetlosivý, 38x28 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Obliečka na vankúš Lemons
S potlačou, 43x43 cm
(16)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Minimalist Cushion Covers
Obliečky na vankúše v súprave Grass Leaves
4 ks, 43x43 cm
(84)
Na sklade
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Minimalist Cushion Covers
Obliečky na vankúše v súprave Illustrated Autumn
4 ks, 43x43 cm
(47)
Na sklade
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
16
17
18
...
21
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Závesy a záclony
Koberce
Obliečky
Plachty
Prikrývky na posteľ
Prikrývky a výplne
Chrániče matracov
Vankúše
Obľúbené filtre
Vankúše s vianočným motívom