Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Vankúše
Vankúše
...
Textil
Vankúše
Vankúše so zľavovým kódom
Dekoračné vankúše
Obliečky na vankúše
Špeciálne vankúšiky
Ochrana proti prievanu
Pohovkové vankúše
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Tvar
Veľkosť vankúša
+ Ďalšie (10)
Zľavový kód
992 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
JAHU collections
Dekoračný vankúš Mia
Zamatový, červený, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(2)
Doručenie od 16. 10. 2026
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kave Home
Obliečka na vankúš Dorevi
Bavlnená/hodvábna, s abstraktným vzorom, 40x60 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
JAHU collections
Dekoračný vankúš Peacock Feathers
S odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(2)
Doručenie od 16. 10. 2026
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Dekoračný vankúš Morph
Bavlnený, modrý, 60x60 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Restilo
Obliečky na vankúše v súprave Velvet
2 ks, 45x45 cm
(35)
Doručenie od 16. 10. 2026
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Veľkosť vankúša (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš White
Ľanová, 45x45 cm
(11)
Doručenie od 19. 11. 2026
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Restilo
Obliečky na vankúše v súprave Velvet
2 ks, 45x45 cm
(35)
Doručenie od 16. 10. 2026
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Mijolnir
Obliečka na vankúš Gauze
Mušelínová, 50x70 cm
(4)
Doručenie od 4. 11. 2026
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Blue Fog
Ľanová, 45x45 cm
(11)
Doručenie od 19. 11. 2026
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave So Soft Non-Iron
4 ks, 50x75 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
2,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Dibel
Štruktúrovaná, 30x50 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
19,46 €
s kódom
24,32 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Solene
Bavlnený, modrý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(1)
Doručenie od 9. 11. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Brushed
2 ks, flanelové, 50x75 cm
(5)
Doručenie od 4. 11. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Native Natural
Dekoračný vankúš Merino
Vlnený, biely, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(17)
Doručenie od 23. 10. 2026
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Pineapple Elephant
Dekoračný vankúš Jaipur Chunky Waffle
Bavlnený, staroružový, s odnímateľným poťahom, 30x50 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Egyptian Cotton
2 ks, z egyptskej bavlny, 50x75 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
9,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Micadoni
Vankúš k modulárnej pohovke Martina
Zelený, šírka 55 cm
Doručenie od 2. 12. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Materiál čalúnenia (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Chocolate
Ľanová, 50x60 cm
(141)
Doručenie od 19. 11. 2026
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Vankúš k modulárnej pohovke Neom
Tmavomodrý, šírka 72 cm
(2)
Doručenie od 7. 12. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Obliečka na vankúš Scala
60x40 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Dekoračný vankúš Tavira
Z materiálu bouclé, svetlohnedý, s odnímateľným poťahom, 45x60 cm
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Micadoni
Vankúš na gauč Poppy
Z textílie buklé, béžový, šírka 50 cm, váha 1,5 kg
Doručenie od 4. 11. 2026
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
House Nordic
Dekoračný vankúš Tavira
Z materiálu bouclé, taupe, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Micadoni
Vankúš na gauč Poppy
Z textílie buklé, zelený, šírka 50 cm, váha 1,5 kg
Doručenie od 2. 12. 2026
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Pineapple Elephant
Obliečky na vankúše v súprave Tamba Leaf
2 ks, štruktúrované, 50x75 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
15,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Micadoni
Vankúš na gauč Poppy
Z textílie buklé, biely, šírka 50 cm, váha 1,5 kg
Doručenie od 11. 11. 2026
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Cosmopolitan Design
Vankúš na gauč Kemi
Zamatový, v terakotovej farbe, šírka 55 cm, váha 1 kg
(1)
Doručenie od 14. 10. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Veľkosť vankúša (2)
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
45x45 cm
(1)
Doručenie od 15. 12. 2026
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mioli Decor
Dekoračný vankúš Top
Z materiálu bouclé, v tehlovej farbe, 14x50 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Cosmopolitan Design
Vankúš na gauč Kemi
Zamatový, v terakotovej farbe, šírka 45 cm, váha 1 kg
(1)
Doručenie od 2. 12. 2026
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Veľkosť vankúša (2)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Mila Home
Obliečka na vankúš Summer Rain
Geometrická, 43x43 cm
(1)
Doručenie od 15. 12. 2026
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Cosmopolitan Design
Vankúš na gauč Kemi
Zamatový, zelený, šírka 55 cm, váha 1 kg
(1)
Doručenie od 2. 12. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Veľkosť vankúša (2)
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš Ruffled
S prímesou bavlny, 40x40 cm
Doručenie od 15. 12. 2026
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Mila Home
Obliečka na vankúš Rosy Bandas
Geometrická, 43x43 cm
(1)
Doručenie od 15. 12. 2026
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mioli Decor
Dekoračný vankúš Top
Z materiálu bouclé, v tehlovej farbe, ø 20 cm
(6)
Doručenie od 4. 11. 2026
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Mioli Decor
Dekoračný vankúš Top
Z materiálu bouclé, ružový, ø 25 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Mioli Decor
Dekoračný vankúš Top
Z materiálu bouclé, svetlohnedý, ø 20 cm
(6)
Doručenie od 4. 11. 2026
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Cosmopolitan Design
Vankúš na gauč Kemi
Zamatový, hnedý, šírka 55 cm, váha 1 kg
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Veľkosť vankúša (2)
-20 % s kódom
WOOOD
Dekoračné vankúše v súprave Fayden
3 ks, zo ženilky, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cosmopolitan Design
Vankúš na gauč Kemi
Zamatový, ružový, šírka 55 cm, váha 1 kg
(1)
Doručenie od 2. 12. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Veľkosť vankúša (2)
-20 % s kódom
Mioli Decor
Dekoračný vankúš Top
Z materiálu bouclé, v tehlovej farbe, ø 25 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Cosmopolitan Design
Vankúš na gauč Kemi
Z textílie buklé, béžový, šírka 55 cm, váha 1 kg
(1)
Doručenie od 2. 12. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Veľkosť vankúša (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Vankúš na gauč Blok
Menčestrový, zelený, šírka 60 cm, váha 1 kg
(9)
Doručenie od 7. 12. 2026
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (3)
-20 % s kódom
Cosmopolitan Design
Vankúš na gauč Kemi
Z textílie buklé, sivobéžový, šírka 55 cm, váha 1 kg
(1)
Doručenie od 2. 12. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Veľkosť vankúša (2)
-20 % s kódom
Mioli Decor
Dekoračný vankúš Top
Z materiálu bouclé, sivý, ø 25 cm
(6)
Doručenie od 4. 11. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Micadoni
Vankúš na gauč Poppy
Z textílie buklé, sivý, šírka 50 cm, váha 1,5 kg
Doručenie od 2. 12. 2026
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Micadoni
Vankúš na gauč Poppy
Z textílie buklé, tmavomodrý, šírka 50 cm, váha 1,5 kg
Doručenie od 2. 12. 2026
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Mila Home
Obliečka na vankúš Acid Rain
Geometrická, 43x43 cm
(1)
Doručenie od 15. 12. 2026
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
17
18
19
20
21
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Závesy a záclony
Koberce
Obliečky
Plachty
Prikrývky na posteľ
Prikrývky a výplne
Chrániče matracov
Vankúše
Obľúbené filtre
Vankúše s vianočným motívom