Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Sezónne dekorácie
Vianočné dekorácie
Ozdoby na stromček
Vianočné ozdoby
Vianočné ozdoby
...
Ozdoby na stromček
Vianočné ozdoby
Vianočné ozdoby so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Farba
Tvar
Typ
Materiál
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
206 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Dakls
Vianočná ozdoba Gingerbread Comet
Keramická, 9 cm
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Dakls
Vianočné ozdoby v súprave
2 ks, plastové, 7 cm
(1)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
2,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Vianočné gule v súprave Disco Stars Mini
12 ks, sklenené, ø 3 cm
(1)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
1,37 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Vianočná ozdoba Angel
Keramická, 7 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Vianočné gule v súprave
6 ks, plastové, ø 8 cm
(1)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
1,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočná reťaz Boa
180 cm
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Vianočná ozdoba Holly
Kovová, ø 6,5 cm
(1)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Vianočná ozdoba Christmas Angel
Z nehrdzavejúcej ocele, 10,5 cm
(1)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Sass & Belle
Vianočné ozdoby v súprave Gingerbread Couple
2 ks, textilné, ručne vyrábané, 6,5 cm
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
3,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočná reťaz Boa
180 cm
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Hani
3 ks, bambusové, ø 11,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
8,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Vianočná ozdoba
16 cm
(1)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Ego Dekor
Vianočné ozdoby v súprave
3 ks, 10 cm
(1)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
3,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočná ozdoba
Ø 10 cm
(1)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Baby Seal
Sklenená, ručne vyrábaná, 9 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Sheep Honeycomb
Papierová, ručne vyrábaná, 9 cm
(1)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ego Dekor
Vianočná ozdoba
14,5 cm
(1)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Ego Dekor
Vianočné ozdoby v súprave
2 ks, 10 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
11,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Vianočné ozdoby v súprave Knit
6 ks, textilné, ø 7 cm
(2)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
1,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočná reťaz Boa
180 cm
(2)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Dakls
Vianočná ozdoba Gingerbread Flake
Keramická, ø 6 cm
(3)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Nikita
6 ks, drevené, 4,5 cm
(2)
Na sklade
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
6,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Elijah
2 ks, z polyresínu, 12 cm
(2)
Na sklade
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
13,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Casa Selección
Vianočné ozdoby v súprave Icicle
6 ks, ø 4 cm
(2)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
0,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Vianočná ozdoba Snowman
Keramická, 10 cm
(1)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočné gule v súprave Magi Memory
5 ks, papierové, ø 7,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
3,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Ego Dekor
Vianočné gule v súprave
3 ks, sklenené, ručne fúkané, ø 8 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
10,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (4)
-20 % s kódom
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Pink Prosecco
Sklenená, ručne vyrábaná, ø 5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Santa Jumper
Textilná, ručne vyrábaná, 12 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočné ozdoby v súprave Soldier
3 ks, 13 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
2,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Rainbow Trout
Sklenená, ručne vyrábaná, 7 cm
(1)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Monty
2 ks, textilné, 11,5 cm
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
14,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Christmas Cabin
Sklenená, ručne vyrábaná, 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Auralia
3 ks, sklenené, ø 4 cm
Na sklade
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
8,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Retro Rollerskate
Sklenená, ručne vyrábaná, 8 cm
Na sklade
Posledný kúsok
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočná ozdoba Hettie
Sklenená, ø 10 cm
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Sayla
2 ks, sklenené, ø 8 cm
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
6,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Holmegaard
Vianočná ozdoba Ann-Sofi Romme Annual Christmas Bell 2025
Sklenená, ručne fúkaná, ø 5,5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Vianočné gule v súprave Mirror Ball Mini
6 ks, plastové, ø 4 cm
(3)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
2,07 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Dakls
Vianočná ozdoba Swan
Plastová, 10 cm
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Lobster with Fairy Lights
Textilná, ručne vyrábaná, 14 cm
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Vianočná ozdoba Candy
Sklenená, 9 cm
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Vianočná ozdoba Hisar
Sklenená, ø 6 cm
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Ego Dekor
Vianočné ozdoby v súprave
3 ks, sklenené, ø 5,5 cm
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
8,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Anisa
3 ks, 10 cm
Na sklade
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
8,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Ego Dekor
Vianočné ozdoby v súprave
2 ks, 14 cm
Na sklade
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
29 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Mouse in Letter Box
Textilná, 13 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba King Penguin
Sklenená, 6 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
Načítať viac
Obľúbené filtre
Biele vianočné ozdoby
Drevené vianočné ozdoby
Sklenené vianočné ozdoby
Papierové vianočné ozdoby