Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Sezónne dekorácie
Vianočné dekorácie
Ozdoby na stromček
Vianočné ozdoby
Vianočné ozdoby
...
Ozdoby na stromček
Vianočné ozdoby
Vianočné ozdoby so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Farba
Tvar
Typ
Materiál
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
206 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočná guľa
Ø 8 cm
(4)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Vianočná ozdoba Gingerbread Comet
Keramická, 9 cm
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 12 ks
Sass & Belle
Vianočné gule v súprave Bauble Stripe
12 ks, sklenené, ručne vyrábané, ø 3 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
1,03 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočná reťaz Boa
180 cm
(2)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Spira
Vianočné ozdoby v súprave Space
8 ks, drevené, 6,5 cm
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
3,49 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Spira
Vianočné ozdoby v súprave Space
8 ks, z plsti, 6,5 cm
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
2,93 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Lemon Honeycomb
Papierová, ručne vyrábaná, ø 6 cm
(10)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kähler Design
Vianočná ozdoba Hammershøi Christmas
Porcelánová, ručne maľovaná, ø 6 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Holmegaard
Vianočná ozdoba Ann-Sofi Romme
Sklenená, ručne fúkaná, 7 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Holmegaard
Vianočná ozdoba Ann-Sofi Romme
Sklenená, ručne fúkaná, 8,5 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Holmegaard
Vianočná ozdoba Ann-Sofi Romme
Sklenená, ručne fúkaná, ø 8 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Holmegaard
Vianočná ozdoba Christmas
Sklenená, ručne fúkaná, ø 8 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Holmegaard
Vianočná ozdoba Ann-Sofi Romme
Sklenená, ručne fúkaná, ø 6,5 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Holmegaard
Vianočná ozdoba Ann-Sofi Romme
Sklenená, ručne fúkaná, 5,5 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Zľavový kód
1
2
3
4
5
Obľúbené filtre
Biele vianočné ozdoby
Drevené vianočné ozdoby
Sklenené vianočné ozdoby
Papierové vianočné ozdoby