Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Voľný čas a zábava
Voľný čas a zábava
...
Kategórie
Voľný čas a zábava
Voľný čas a zábava · Zľavový kód
Zábava
Domáci miláčikovia
Papiernictvo
Oslavy a darčeky
Elektro
Batohy, tašky a batožina
Módne doplnky
Cestovanie
Všetko na piknik
Všetko na bicykel
Výbava na leto
Kempovanie a stanovanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 420 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Mistral
3 ks, textilné, 40x40 cm
(18)
Doručenie od 30. 10. 2026
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
2,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Mistral
3 ks, textilné, 40x40 cm
(3)
Doručenie od 22. 10. 2026
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
2,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-20 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Kľúčenka Harry Potter Ravenclaw
Látková
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
6,93 €
s kódom
8,66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Kľúčenka Harry Potter Slytherin
Látková
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
6,93 €
s kódom
8,66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Lupa Nature Trail
(680)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
STOR
Detský desiatový box Kuromi
Plastový, ružový
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Chladiaca taška Wild Wonders
Tyrkysovomodrá, 3 l
(65)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Bigso
Cestovný vak na bielizeň Travel Collection
(3)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Charline
3 ks, textilné, 40x40 cm
(5)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
2,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Rex London
Chladiaca taška Baby Dinos
Krémovobiela, 3 l
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Rex London
Chladiaca taška Spotlight
Zelená/modrá, 3 l
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Rotho
Lopatka a držiak na podstielku Biala
Plastová, antracitová, 9x16 cm
(25)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Hračka pre psa Have a Pet Plush Rabbit
Látková, krémovobiela
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Cestovné vybavenie World Map
(338)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Chladiaca taška Daisy
Zelená/ružová, 3 l
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Love Story
Podložka pod misku Cat Shape
Látková, čierna, 37x43 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Rex London
Prianie v súprave Wild Flowers
10 ks
(2)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
0,89 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Škrabadlo pre mačky Cardboard
Kartónové, v prírodnej farbe, 21x41 cm, výška 4,5 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Pravítko Sausage Dog
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Hračka pre psa Duckbill
Látková, svetlosivá
(3)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Zápisník For the Zoo
60 str., formát A5, linajkový
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Chladiaca taška Woodland
Krémovobiela/tyrkysovomodrá, 3 l
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Rex London
Zápisník Routemaster Bus
60 str., formát A5, linajkový
(1)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Formát (2)
-20 % s kódom
Novinka
STOR
Detský desiatový box Minecraft
Plastový, oranžový
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Love Story
Vrecká na exkrementy
Čierne
(4)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
0,74 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Zápisník Hearts
60 str., formát A5, linajkový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Formát (2)
-20 % s kódom
Rex London
Gumy v súprave Road Trip
(4)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Zápisník Woodland
60 str., formát A5, linajkový
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Addis
Potravinové škatuľky v súprave Clip Tight
3 ks, 300 ml
(1)
Doručenie od 6. 11. 2026
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
2,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 48 ks
Printworks
Fotorožky v súprave
Na sklade
7,43 €
s kódom
9,29 € bez kódu
0,19 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 48 ks
Printworks
Fotorožky v súprave
Na sklade
7,43 €
s kódom
9,29 € bez kódu
0,19 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
LEGO®
Gélové perá v súprave
3 ks
(163)
Na sklade
7,49 €
s kódom
9,36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Zápisník Sausage Dog
60 str., formát A5, linajkový
(1)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Formát (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Vialli Design
Slamky v súprave Vita
6 ks, s čistiacou kefkou, plastové
(38)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Love Story
Podložka pod mačací záchod
Plastová, tmavosivá, 32x41,5 cm
(8)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Dóza na maškrty Dog Fantasy
Biela, ø 13,5 cm, výška 21,5 cm, 1,5 l
(3)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Detská stolová hra Colourful Creatures
(281)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roger la Borde
Zápisník Chouchou Chien
128 str., formát A5, bez potlače/linajkový
(3)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Zápisník Sausage Dog
60 str., formát A5, linajkový
(2)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Hračka pre psa Hippo
Plastová, svetlosivá
Na sklade
Posledný kúsok
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Vrecko na zbieranie mušlí
(4)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roger la Borde
Zápisníky Honey
64 str., formát A6, bez potlače/linajkový
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roger la Borde
Zápisníky Butterfly Garden
64 str., formát A6, bez potlače/linajkový
(2)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Hračka pre psa Ball On Rope
Gumená, červená
(2)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Cestovný organizér Travel Collection
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Pero Prehistoric Land
(4)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Nákupná taška
(71)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roger la Borde
Zápisník Sunday Morning
128 str., formát A5, bez potlače/linajkový
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
4
5
6
...
30
Načítať viac