Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Voľný čas a zábava
Voľný čas a zábava
...
Kategórie
Voľný čas a zábava
Voľný čas a zábava · Zľavový kód
Zábava
Domáci miláčikovia
Papiernictvo
Oslavy a darčeky
Elektro
Batohy, tašky a batožina
Módne doplnky
Cestovanie
Všetko na piknik
Všetko na bicykel
Výbava na leto
Kempovanie a stanovanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 424 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Rex London
Zápisník Hearts
60 str., formát A5, linajkový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Formát (2)
-20 % s kódom
Rex London
Zápisník Routemaster Bus
60 str., formát A5, linajkový
(1)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Formát (2)
-20 % s kódom
Rex London
Zápisník Woodland
60 str., formát A5, linajkový
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Škrabadlo pre mačky Cardboard
Kartónové, v prírodnej farbe, 21x41 cm, výška 4,5 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kartos
Zošity v súprave Love
192 str., formát A6, linajkové
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kartos
Zošity v súprave Rispetto
192 str., formát A6, linajkové
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kartos
Zošity v súprave Vita
192 str., formát A6, linajkové
Na sklade
Posledný kúsok
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
LEGO®
Gélové perá v súprave
3 ks
(163)
Na sklade
7,49 €
s kódom
9,36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Detská stolová hra Colourful Creatures
(281)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Dóza na maškrty Dog Fantasy
Biela, ø 13,5 cm, výška 21,5 cm, 1,5 l
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Dóza na maškrty
Biela, 11,5x11,5 cm, výška 14 cm, 1,7 l
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Hračka pre psa Hippo
Plastová, svetlosivá
Na sklade
Posledný kúsok
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Hračka pre psa Ball On Rope
Gumená, červená
(2)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Kefa pre domáceho maznáčika
Sivá
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Miska Together
Pre psa, keramická, s nápismi, ø 16 cm
(5)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Cestovný organizér Travel Collection
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Podložka pod mačací záchod
Plastová, tmavosivá, 32x41,5 cm
(8)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Pero Prehistoric Land
(4)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Fľaša Moly
1 l, cestovná/s náustkom, tritánová, ružová
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Vialli Design
Slamky v súprave Vita
6 ks, s čistiacou kefkou, plastové
(38)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Obal na slnečník
Sivý, výška 198 cm
(6)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Nákupná taška
(71)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Vrecko na zbieranie mušlí
(4)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roger la Borde
Zápisník Chouchou Chien
128 str., formát A5, bez potlače/linajkový
(3)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roger la Borde
Zápisník Sunday Morning
128 str., formát A5, bez potlače/linajkový
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Zápisník Sausage Dog
60 str., formát A5, linajkový
(1)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Formát (2)
-20 % s kódom
Rex London
Zápisník Sausage Dog
60 str., formát A5, linajkový
(2)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roger la Borde
Zápisníky Butterfly Garden
64 str., formát A6, bez potlače/linajkový
(2)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roger la Borde
Zápisníky Honey
64 str., formát A6, bez potlače/linajkový
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roger la Borde
Zápisníky Sunday Morning
64 str., formát A6, bez potlače/linajkový
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Deka Trixie Barney
Pre mačku, fleecová, s potlačou, červená, 100x70 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Deka Trixie Barney
Pre psa, fleecová, s potlačou, čierna, 100x70 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Ego Dekor
Súprava na olej a ocot Authentic
2 ks, 300 ml, sklenená
(25)
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Detská stolová hra Animal Friends
(802)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
RecentToys
Dosková hra Match!
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
RecentToys
Dosková hra The Big Five - Dice
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Potravinová škatuľka Premium Range
Biela/modrá
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
LEGO®
Menovka na batožinu Super Heroes
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
LEGO®
Peračník Ninjago Dragon Energy
Látkový
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
LEGO®
Peračník Ninjago Elemental Master of Energy
Látkový
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Podložka pod misku Bone
V prírodnej farbe, 40x60 cm
(2)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DesignWorks Ink
Zápisník Dusty
96 str., formát A6
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Švihadlo
(9)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Love Story
Absorpčné podložky v súprave
2 ks, pre psa, 50x75 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
10,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Marsala
2 ks, ľanové, 40x40 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
10,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Obrúsky v súprave Pals
2 ks, 30x30 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,40 €
s kódom
20,50 € bez kódu
10,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Sailors Bay by Little Dutch
S vidličkou, plastový, biely/svetlomodrý, 300 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
Love Story
Hračka pre psa Hot Dog
Látková, hnedá
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
6
7
8
...
30
Načítať viac