Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Voľný čas a zábava
Voľný čas a zábava
...
Kategórie
Voľný čas a zábava
Voľný čas a zábava · Zľavový kód
Zábava
Domáci miláčikovia
Papiernictvo
Oslavy a darčeky
Elektro
Batohy, tašky a batožina
Módne doplnky
Cestovanie
Všetko na piknik
Všetko na bicykel
Výbava na leto
Kempovanie a stanovanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 425 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Hermia
Potravinové škatuľky v súprave
4 ks, zelené, 3,5 l
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
5,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bigso
Fotoalbum L Marble Paper Laminate
25 str.
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bigso
Fotoalbum S Marble Paper Laminate
25 str.
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Polarbox
Chladiaci box Pop
Fialový, 12 l, plastový
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
25,22 €
s kódom
31,53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Polarbox
Chladiaci box Pop
Fialový, 6 l, plastový
(2)
Na sklade
28,43 €
s kódom
35,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Polarbox
Chladiaci box Pop Classic Gold
Hnedý, 6 l, plastový
(9)
Na sklade
28,38 €
s kódom
35,47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Polarbox
Chladiaci box Pop Classic Gold
Staroružový, 6 l, plastový
(6)
Na sklade
28,46 €
s kódom
35,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Polarbox
Chladiaci box Pop Classic Gold
Sivozelený, 6 l, plastový
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
28,43 €
s kódom
35,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
B.E.S.
Plážová osuška Fishes
Bavlnená, s potlačou, fialová, 70x140 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček AeroLight™ Transit Ash
600 ml, z nehrdzavejúcej ocele, sivý
(1)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Café-To-Go Travel Mug Rose Quartz
350 ml, z nehrdzavejúcej ocele, svetloružový
(10)
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termoska IceFlow™ Bottle Twist Flip Frost
470 ml, z nehrdzavejúcej ocele, biela
(1)
Na sklade
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termoska IceFlow™ Bottle Twist Flip Black
470 ml, z nehrdzavejúcej ocele, čierna
Na sklade
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Quencher H2.0 FlowState Tumbler Frost
1,18 l, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, biely
(4)
Na sklade
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termoska IceFlow™ Bottle Twist Flip Twilight
470 ml, z nehrdzavejúcej ocele, tmavomodrá
Na sklade
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termoska IceFlow™ Flip Straw 2.0 Black
1,9 l, z nehrdzavejúcej ocele, čierna
(1)
Na sklade
72 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček AeroLight™ Transit Hammer Tone Green
470 ml, z nehrdzavejúcej ocele, zelený
(3)
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Quencher H2.0 FlowState Tumbler Black
1,18 l, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, čierny
(3)
Na sklade
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termoska IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Black
700 ml, z nehrdzavejúcej ocele, čierna
(1)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček AeroLight™ Transit Cream Gloss
600 ml, z nehrdzavejúcej ocele, krémovobiely
(1)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termoska IceFlow™ Bottle Flip Straw 2.0 Frost
700 ml, z nehrdzavejúcej ocele, biela
(1)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Chladiaci box Adventure series Rose Quartz
Svetloružový, 15 l, plastový
Na sklade
Posledné kúsky
104 €
s kódom
130 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Café-To-Go Travel Mug Cream Gloss
350 ml, z nehrdzavejúcej ocele, krémovobiely
(5)
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Cestovné organizéry v súprave Travel Collection
(5)
Na sklade
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Cestovný vak na bielizeň Travel Collection
(3)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Podložka na stôl Annie Canvas Paper Laminate
Čierna, kartónová, 39x59 cm
(22)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Obrúsky v súprave Bistro
2 ks, textilné, s nápismi, 40x40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
5,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Obrúsky v súprave Bistro
2 ks, textilné, s nápismi, 40x40 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
5,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Termokanvica Singles
600 ml, čierna
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
60,80 €
s kódom
76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Termokanvica Singles
1 l, svetlosivá
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Termokanvica Singles
1 l, čierna
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
68 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Cooksmart ®
Podložka na stôl Coastal Birds
Svetlomodrá, sklenená
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plážová osuška Cherries
Bavlnená, s potlačou, ružová, 78x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plážová osuška Hot Dog
Bavlnená, pruhovaná, oranžová, 76x160 cm
(11)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vialli Design
Termokanvica Alessia
1 l, plastová, biela/v zlatej farbe
(3)
Na sklade
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Hojdacia sieť Edessa
Dĺžka 200 cm, šírka 80 cm, nosnosť 110 kg
Doručenie od 19. 10. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Lampáš Lucca
Sklenený, 13x26,5 cm, výška 26,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Bloomingville
Obrúsky v súprave Caramella
20 ks, papierové, s potlačou, 33x33 cm
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Bloomingville
Obrúsky v súprave Merry-go-round
20 ks, papierové, s potlačou, 33x33 cm
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Bloomingville
Obrúsky v súprave Niklaus
20 ks, papierové, s potlačou, 33x33 cm
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Párty doplnok Halloween Honeycomb Spider
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Párty doplnok Honeycomb Pumpkin
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Párty doplnok Halloween Honeycomb Bat
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
LEGO®
Peračník Minifigures
Látkový
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Podložka pod misku
Silikónová, čierna, 38x54 cm
(9)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Love Story
Tunel Fluffy
Látkový, biely
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Miska s podstavcom
Pre psa, bambusová, ø 12 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Love Story
Podložka pod misku
Silikónová, čierna, 30,5x47,5 cm
(4)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
1
...
11
12
13
...
30
Načítať viac