Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Voľný čas a zábava
Voľný čas a zábava
...
Kategórie
Voľný čas a zábava
Voľný čas a zábava · Zľavový kód
Zábava
Domáci miláčikovia
Papiernictvo
Oslavy a darčeky
Elektro
Batohy, tašky a batožina
Módne doplnky
Cestovanie
Všetko na piknik
Všetko na bicykel
Výbava na leto
Kempovanie a stanovanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 423 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Mepal
Desiatový box Ellipse
600 ml, s vidličkou, plastový, šalviový zelený
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Termoska Ellipse
500 ml, na jedlo, z nehrdzavejúcej ocele, svetločervená/v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Fľaša Active
600 ml, cestovná/s náustkom, plastová, broskyňová
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Potravinová škatuľka Cirqula
Šalviová zelená, 750 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Termohrnček Ellipse
350 ml, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe/šalviový zelený
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Potravinová škatuľka Cirqula
Čierna, 350 ml
(90)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Mepal
Fľaša Vita
700 ml, cestovná, z nehrdzavejúcej ocele, čierna/v striebornej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Forest Friends by Little Dutch
S vidličkou, plastový, svetlomodrý, 1,6 l
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Forest Friends by Little Dutch
3 ks, 3 ks, plastové, svetlomodré
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Fľaša Active
600 ml, cestovná/s náustkom, plastová, modrá
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Campus
S vidličkou, plastový, modrý, 300 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
Mepal
Fľaša Vita
700 ml, cestovná, tritánová, svetlomodrá
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Mepal
Fľaša Active
600 ml, cestovná/s náustkom, plastová, broskyňová
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Termoska Ellipse
500 ml, na jedlo, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe/šalviová zelená
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Potravinové škatuľky v súprave Cirqula
3 ks, šalviové zelené, 350 ml/750 ml/1,2 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,74 €
s kódom
34,68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Desiatový box Cirqula
1 l, delený, plastový, svetlomodrý
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Fairy Garden by Little Dutch
S vidličkou, plastový, svetloružový, 300 ml
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
Mepal
Potravinová škatuľka Cirqula
Šalviová zelená, 350 ml
(1)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Mepal
Fľaša Vita
500 ml, cestovná, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe/šalviová zelená
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Mepal
Potravinové škatuľky v súprave Cirqula
3 ks, šalviové zelené, 500 ml/1 l/2 l
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
31,02 €
s kódom
38,77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Potravinová škatuľka Cirqula
Svetločervená, 500 ml
(90)
Na sklade
Posledný kúsok
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Mepal
Desiatový box Ellipse
300 ml/750 ml, delený/na jogurt, 2 ks, plastový, šalviový zelený
(142)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Mepal
Fľaša Vita
500 ml, cestovná, tritánová, svetločervená
(22)
Na sklade
16,80 €
s kódom
21 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Mepal
Fľaša Active
600 ml, cestovná/s náustkom, plastová, antracitová
Na sklade
Posledný kúsok
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Potravinová škatuľka Cirqula
Šalviová zelená, 750 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Food Fest
S vidličkou, plastový, fialový, 300 ml
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
Mepal
Potravinová škatuľka Cirqula
Plastová, svetločervená, 750 ml
(90)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Mepal
Potravinová škatuľka Cirqula
Šalviová zelená, 500 ml
(90)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Mepal
Desiatový box Ellipse
300 ml/750 ml, delený/na jogurt, 2 ks, plastový, svetlomodrý
(142)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Mepal
Desiatový box Ellipse
200 ml/500 ml, delený/na jogurt, 2 ks, plastový, svetlomodrý
(142)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Fairy Wonders by Little Dutch
S vidličkou, plastový, biely/ružový, 1,6 l
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Fľaša Active
600 ml, cestovná/s náustkom, plastová, antracitová
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Desiatový box Ellipse
600 ml, s vidličkou, plastový, svetlomodrý
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Potravinová škatuľka Cirqula
Šalviová zelená, 750 ml
(1)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Mepal
Fľaša Vita
500 ml, cestovná, z nehrdzavejúcej ocele, čierna/v striebornej farbe
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Little Farm by Little Dutch
3 ks, 3 ks, plastové, svetlozelené
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Campus
S vidličkou, plastový, ružový, 300 ml
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Campus
S vidličkou, plastový, v mentolovej farbe, 300 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
Mepal
Desiatový box Ellipse
600 ml, s vidličkou, plastový, svetločervený
Na sklade
Posledný kúsok
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ego Dekor
Lampáš
Kovový, ø 19 cm, výška 28 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Lampáš
Kovový, ø 25 cm, výška 34 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
ONA
Slamky v súprave Cruse
4 ks, sklenené
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
1,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
ONA
Slamky v súprave Cruse
4 ks, sklenené
(1)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
1,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
ONA
Slamky v súprave Cruse
4 ks, sklenené
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
1,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Light & Living
Lampáš Arbore
Drevený/látkový, ø 23 cm, výška 48 cm
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Lampáš Serein
Drevený/látkový, ø 21 cm, výška 34,5 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Fľaša Mimo
600 ml, cestovná, ružová
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Fľaša Mimo
600 ml, cestovná, modrá
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
5
...
30
Načítať viac