Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Voľný čas a zábava
Voľný čas a zábava
...
Kategórie
Voľný čas a zábava
Voľný čas a zábava · Zľavový kód
Zábava
Domáci miláčikovia
Papiernictvo
Oslavy a darčeky
Elektro
Batohy, tašky a batožina
Módne doplnky
Cestovanie
Všetko na piknik
Všetko na bicykel
Výbava na leto
Kempovanie a stanovanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 423 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Federica Bassi
Kabelka
Kožená
Na sklade
Posledné kúsky
85,60 €
s kódom
107 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Federica Bassi
Kabelka
Kožená
Na sklade
Posledné kúsky
85,60 €
s kódom
107 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné ležadlo Caterin
Polohovacie, drevené, béžové, nosnosť 130 kg, šírka 70 cm, výška 94 cm, hĺbka 200 cm
(2)
Na sklade
285,60 €
s kódom
357 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Moulin Roty
Detský batoh Alphonse
Bavlnený
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vialli Design
Termohrnček Fuori
400 ml, plastový, zelený
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Hojdacia sieť Madeira
Dĺžka 300 cm, šírka 100 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
313,60 €
s kódom
392 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Keter
Záhradné ležadlo Jaipur
Polohovacie, z umelého ratanu, hnedé, nosnosť 110 kg, šírka 58 cm, výška 29 cm, hĺbka 187 cm
(8)
Doručenie od 16. 10. 2026
78,40 €
s kódom
98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Nákupná taška Milieu
Ľanová
(5)
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Vrecko na príbor Natural
2 ks, ľanové, 23x23 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
15,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Vrecko na príbor Light Grey
2 ks, ľanové, 23x23 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
13,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave White
2 ks, ľanové, 45x45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sunnylife
Plážová osuška Call of the Wild
Geometrická, ružová, 90x160 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ballonet Socks
Ponožky
Pánske/dámske
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Gizmo
Sánkovací tanier Meteor
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Gizmo
Sánkovací tanier Meteor
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Hojdacia sieť Croatia
Dĺžka 305 cm, šírka 105 cm
(79)
Na sklade
78,40 €
s kódom
98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Slnečník Happy Sun
Čierny, naklápací, okrúhly, ø 300 cm, výška 245 cm
(19)
Na sklade
88,80 €
s kódom
111 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Slnečník Happy Sun
Béžový, naklápací, okrúhly, ø 300 cm, výška 245 cm
(53)
Na sklade
88,80 €
s kódom
111 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Slnečník Sun
Béžový, naklápací, okrúhly, ø 300 cm, výška 230 cm
(155)
Na sklade
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Slnečník Sun
Čierny, naklápací, okrúhly, ø 300 cm, výška 230 cm
(52)
Na sklade
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Papierové vrecúška v súprave Holiday
4 ks, s vianočným motívom, 14x18 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
1,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gingko
Reproduktor Tumbler
Bluetooth, bezdrôtový
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Napájací kábel Connecta
500 cm
(1)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Olejová lampa
Kovová, ø 9 cm, výška 25 cm
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Potravinová škatuľka Premium Range
Biela/modrá
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Gentlemen's Hardware
Kľúčenka s flash diskom Key Tidy
Kovová/z umelej kože, čierna
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Chladiaca taška Wild Wonders
Tyrkysovomodrá, 3 l
(65)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Nákupná taška Wild Wonders
(46)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Nákupná taška Periodic Table
(63)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Detský desiatový box Prehistoric Land
3 ks, 3 ks, plastové, červené, 600 ml
(39)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Rex London
Kartová hra Children's Snap
(25)
Na sklade
Posledný kúsok
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
LEGO®
Menovka na batožinu Super Heroes
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Vialli Design
Slamky v súprave Vita
6 ks, s čistiacou kefkou, plastové
(38)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Garden Pleasure
Hojdacia sieť Hawaii
Dĺžka 260 cm, šírka 100 cm
(89)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Garden Pleasure
Hojdacia sieť Hawaii
Dĺžka 260 cm, šírka 100 cm
(43)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
RecentToys
Hlavolam Metal Phone
Kovový
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Zápisník
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Dávkovacia fľaša
375 ml, plastová, biela
(29)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Cluse
Hodinky Le Couronnement
Dámske
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
113,60 €
s kódom
142 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Cluse
Hodinky Le Couronnement
Dámske
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
113,60 €
s kódom
142 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Vákuová dóza Turin
1,7 l, plastová
(71)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Vákuová dóza Turin
900 ml, plastová
(79)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Big Mouth Inc.
Nafukovací kruh Rainbow
Ø 68 cm
(10)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Záhradné ležadlo Arrecife
Polohovacie, drevené, hnedé, nosnosť 120 kg, šírka 60 cm, výška 80 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
183,20 €
s kódom
229 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
LEGO®
Menovka na batožinu Star Wars Stormtrooper
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Fľaša na ocot Di Vino
Objem 0,5 ml, sklenená, zelená
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ego Dekor
Fľaša na ocot Di Vino
Objem 0,5 ml, sklenená, oranžová
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ego Dekor
Fľaša na ocot Di Vino
Objem 0,5 ml, sklenená
(16)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
26
27
28
29
30
Načítať viac