Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Voľný čas a zábava
Voľný čas a zábava
...
Kategórie
Voľný čas a zábava
Voľný čas a zábava · Zľavový kód
Zábava
Domáci miláčikovia
Papiernictvo
Oslavy a darčeky
Elektro
Batohy, tašky a batožina
Módne doplnky
Cestovanie
Všetko na piknik
Všetko na bicykel
Výbava na leto
Kempovanie a stanovanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 422 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Quencher H2.0 FlowState Tumbler Ash
1,18 l, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, svetlosivý
(11)
Na sklade
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Box na granule Tower
Čierny, 20x30 cm, výška 19 cm, 6 l
(11)
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Termoska
500 ml, na jedlo, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Hračka pre psa Parrot
Látková, modrá
(11)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Lampión Lampion
Fialový, látkový/plastový
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Miska Tower
Pre domáceho miláčika, keramická
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
18,89 €
s kódom
23,61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Polarbox
Chladiaci box Pop Classic Gold
Sivozelený, 6 l, plastový
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
28,43 €
s kódom
35,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Ego Dekor
Miska
Pre domáceho miláčika, sklenená, s nápismi, ø 24 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Roger la Borde
Prianie v súprave Animal Crackers
5 ks, s vianočným motívom
(6)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
2,18 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Hračky pre mačku v súprave Boho Fish
2 ks, látkové, krémovobiele
(6)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Škrabadlo pre mačky Cardboard
Kartónové, v prírodnej farbe, 21x41 cm, výška 4,5 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Busy B
Plánovač
Formát A5, týždenný, 60 str.
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 20 ks
IHR
Obrúsky v súprave Sölveig
20 ks, papierové, s kvetinovým vzorom, 33x33 cm
(6)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Škrabadlo pre mačky Magic Cat Sofa 1
Kartónové, hnedé, 22x44 cm, výška 7 cm
(6)
Doručenie od 14. 10. 2026
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Good Morning
Plážová osuška Jungle party
Zamatová, 75x150 cm
(7)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Rex London
Loptičky na žonglovanie Juggling Balls
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
3,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maximex
Pelech
Pre psa, bavlnený, s potlačou/so zvieracím vzorom, svetlohnedý, 120x75 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Súprava na olej a ocot Essentials
320 ml, porcelánová, biela/čierna
(8)
Na sklade
29,94 €
s kódom
37,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Hermia
Potravinové škatuľky v súprave
8 ks, sivé
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
3,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Keter
Záhradné ležadlo Jaipur
Polohovacie, z umelého ratanu, hnedé, nosnosť 110 kg, šírka 58 cm, výška 29 cm, hĺbka 187 cm
(8)
Doručenie od 16. 10. 2026
78,40 €
s kódom
98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Quencher H2.0 FlowState Tumbler Rose Quartz
600 ml, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, svetloružový
(9)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Rotho
Vrecká na mačaciu podstielku v súprave Biala
4 ks, plastové, čierne, 11x18 cm
(9)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
1,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Green Gate
Obrúsky v súprave Rani
20 ks, papierové, geometrické/s ornamentmi, 25x25 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
0,42 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Rose Quartz
600 ml, z nehrdzavejúcej ocele, svetloružový
(5)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Quencher H2.0 FlowState Tumbler Cream
1,18 l, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, krémovobiely
(5)
Na sklade
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Polarbox
Chladiaci box Pop
Ružový, 12 l, plastový
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
25,34 €
s kódom
31,68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Café-To-Go Travel Mug Cream Gloss
350 ml, z nehrdzavejúcej ocele, krémovobiely
(5)
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Fľaša Wild Flowers
500 ml, z nehrdzavejúcej ocele, biela
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Mistral
3 ks, textilné, 40x40 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
2,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Olejová lampa Aura
Sklenená, ø 10,5 cm, výška 6 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Miska s podstavcom Tower
Pre domáceho miláčika, keramická
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
27,66 €
s kódom
34,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Maximex
Nákupná taška
Na kolieskach, 38 l
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
85,60 €
s kódom
107 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Podložka pod misku Embossed Paw
Látková, sivá, 30x40 cm
(5)
Na sklade
4,96 €
s kódom
6,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Fľaša na olej Tower
Objem 250 ml, plastová, biela
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
15,47 €
s kódom
19,34 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Cestovné organizéry v súprave Travel Collection
(5)
Na sklade
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Fľaša Nordic blue
900 ml, cestovná, tritánová, svetlomodrá
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
18,40 €
s kódom
23 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Objem (3)
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Roger la Borde
Prianie v súprave Away in the Manger
5 ks, s vianočným motívom
(5)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
2,18 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Uterák pre domáceho miláčika
Modrý
(5)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Miska Magic Cat
Pre mačku, keramická, s potlačou, ø 13 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Zápisník Cactus
130 str., bez potlače
(5)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Obrúsok
Textilný, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(5)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Love Story
Miska Together
Pre psa, keramická, s nápismi, ø 16 cm
(5)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Fľaša Saga
500 ml, cestovná/s náustkom, tritánová, ružová
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Miska Magic Cat
Pre mačku, keramická, s potlačou, ø 13 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Miska Magic Cat
Pre mačku, keramická, s potlačou, ø 13 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Little Nice Things
Podložka na stôl Black Prada
Čierna
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Hračka pre mačku Epic Pet Interactive
Plastová, biela
(9)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Podložka pod mačací záchod
Plastová, tmavosivá, 32x41,5 cm
(8)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
30
Načítať viac