Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Voľný čas a zábava
Voľný čas a zábava
...
Kategórie
Voľný čas a zábava
Voľný čas a zábava · Zľavový kód
Zábava
Domáci miláčikovia
Papiernictvo
Oslavy a darčeky
Elektro
Batohy, tašky a batožina
Módne doplnky
Cestovanie
Všetko na piknik
Všetko na bicykel
Výbava na leto
Kempovanie a stanovanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 426 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Roger la Borde
Darčeková taška Winter Foliage
S vianočným motívom, 25x31 cm
(4)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Love Story
Vrecká na exkrementy
Čierne
(4)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
0,74 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gingko
Reproduktor Tumbler
Bluetooth, bezdrôtový
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Zápisník Wild Flowers
60 str., formát A6, linajkový
(5)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Love Story
Lízacia podložka Anti Slip
Silikónová, tmavosivá, 20x20 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Odpočívadlo pre mačky Magic Cat Valerie
Béžové, 60x80 cm, výška 121 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
158,40 €
s kódom
198 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček AeroLight™ Transit Mug Pistachio
350 ml, z nehrdzavejúcej ocele, šalviový zelený
(3)
Na sklade
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Bigso
Cestovný vak na bielizeň Travel Collection
(3)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Detský desiatový box Sausage Dog
3 ks, 3 ks, plastové, červené/krémovobiele, 600 ml
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódom
Sagaform
Termohrnček Tova
320 ml, z nehrdzavejúcej ocele, vínovočervený
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Rex London
Detský desiatový box Woodland
Plastový, modrý
(3)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Kolotoč Epic Pet
Ø 33 cm, výška 37 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Kefa pre domáceho maznáčika Chenille
Sivá
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DesignWorks Ink
Pravítko The Golden Rule
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cooksmart ®
Podložka na stôl Coastal Birds
Svetlomodrá, sklenená
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Cestovná fľaša pre psov Travel
Tmavosivá
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Podložka na stôl Annie Paper Laminate
Biela, kartónová, 39x59 cm
(3)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Rex London
Detský desiatový box Woodland
3 ks, 3 ks, plastové, zelené/oranžové/tyrkysovomodré, 600 ml
(3)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Roger la Borde
Prianie v súprave Christmas
8 ks, s vianočným motívom
(3)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
1,36 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Hračka pre mačku Boho Cat
Látková, krémovobiela
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Detský desiatový box Tilde
Plastový, červený
(3)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Držiak na vysávač Tower
(3)
Doručenie od 15. 10. 2026
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Love Story
Kefa pre domáceho maznáčika
Biela
(3)
Doručenie od 22. 10. 2026
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Pantone
Termohrnček Orange 021
430 ml, z nehrdzavejúcej ocele, oranžový
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Love Story
Cestovný pelech Wooly
Pre psa, krémovobiely, 70x50 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Zápisník For the Zoo
60 str., formát A5, linajkový
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
RecentToys
Hlavolam Metal Phone
Kovový
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Lampáš Herslev
Kovový/sklenený, 12x12 cm, výška 49 cm
(2)
Na sklade
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Polarbox
Chladiaci box Pop Classic Gold
Krémovobiely, 6 l, plastový
(2)
Na sklade
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Quencher H2.O FlowState™ Tumbler Peach Rose
890 ml, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, broskyňový
(2)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradné ležadlo Kuwa
Kovové, tmavohnedé, nosnosť 120 kg, šírka 55 cm, výška 101 cm, hĺbka 146 cm
(2)
Na sklade
315,20 €
s kódom
394 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Quencher H2.0 FlowState Tumbler Twilight
1,18 l, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, tmavomodrý
(2)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
Premium
-20 % s kódom
Printworks
Denník pre bábätko One Step at a Time: A Book About the First Time in My Life
64 str.
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
31,38 €
s kódom
39,22 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradné ležadlo Hilde
Polohovacie, kovové, zelené, nosnosť 110 kg, šírka 65 cm, výška 102 cm, hĺbka 200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
158,40 €
s kódom
198 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sagaform
Súprava na olej a ocot Nature
2 ks, 300 ml, sklenená, v tmavo prírodnej farbe
(2)
Na sklade
29,94 €
s kódom
37,43 € bez kódu
18,72 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Fľaša na ocot Belor
Keramická, krémovobiela
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,30 €
s kódom
16,63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné ležadlo Caterin
Polohovacie, drevené, béžové, nosnosť 130 kg, šírka 70 cm, výška 94 cm, hĺbka 200 cm
(2)
Na sklade
285,60 €
s kódom
357 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Printworks
Dosková hra Play Backgammon
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
18,97 €
s kódom
23,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Printworks
Ceruzky v súprave Graphite
12 ks
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,63 €
s kódom
20,79 € bez kódu
1,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Pelech Dog Fantasy Stripe
Pre psa, okrúhly, tmavozelený, ø 60 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (4)
-20 % s kódom
Polarbox
Chladiaci box Pop
Fialový, 6 l, plastový
(2)
Na sklade
28,43 €
s kódom
35,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Hermia
Potravinové škatuľky v súprave
4 ks, zelené, 3,5 l
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
5,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termofľaša IceFlow™ Bottle Fast Flow Rose Quartz
700 ml, z nehrdzavejúcej ocele, svetloružová
(2)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Love Story
Podložka pod misku Bone
V prírodnej farbe, 40x60 cm
(2)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Lékué
Desiatový box To Go
600 ml, na jogurt, tritánový, tyrkysovomodrý
(2)
Na sklade
16,12 €
s kódom
20,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Rex London
Chladiaca taška Baby Dinos
Krémovobiela, 3 l
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Orion
Termoska Termo
1,2 l, na jedlo, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
LEGO®
Detský batoh Ninjago Dragon Power
Objem 28 l
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
29,84 €
s kódom
37,30 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
7
8
9
...
30
Načítať viac