Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Voľný čas a zábava
Voľný čas a zábava
...
Kategórie
Voľný čas a zábava
Voľný čas a zábava · Zľavový kód
Zábava
Domáci miláčikovia
Papiernictvo
Oslavy a darčeky
Elektro
Batohy, tašky a batožina
Módne doplnky
Cestovanie
Všetko na piknik
Všetko na bicykel
Výbava na leto
Kempovanie a stanovanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 423 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Garden Pleasure
Hojdacia sieť Hawaii
Dĺžka 155 cm, šírka 100 cm, nosnosť 100 kg
(69)
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
RecentToys
Hlavolam Metal Phone
Kovový
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hermia
Potravinové škatuľky v súprave
3 ks, svetlozelené, 2,5 l/3,8 l/5 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Detská šiltovka Lola
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Charline
3 ks, textilné, 40x40 cm
(13)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
2,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Hermia
Potravinové škatuľky v súprave
3 ks, žlté, 2,5 l/3,8 l/5 l
(4)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Vialli Design
Termofľaša Fuori
500 ml, z nehrdzavejúcej ocele, čierna
Na sklade
Posledný kúsok
17,06 €
s kódom
21,33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hermia
Potravinové škatuľky v súprave
4 ks
(12)
Doručenie od 4. 11. 2026
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maximex
Nákupná taška
15 l
(11)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrúsok Pauline
Textilný, 40x40 cm
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Dávkovač krmiva Catit Pixi Smart
Pre mačku, plastový, s potlačou
Doručenie od 14. 10. 2026
85,60 €
s kódom
107 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Pelech Flakes
Pre psa, semišový, béžový, 107x62 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Love Story
Pelech Flakes
Pre psa, semišový, béžový, 61x38 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
WOOOD
Záhradné ležadlo Velora
Polstrované, sivobéžové, nosnosť 110 kg, šírka 95 cm, výška 80 cm, hĺbka 175 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
291,20 €
s kódom
364 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Remember
Termoska Finn
450 ml, z nehrdzavejúcej ocele, biela
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
LEGO®
Peračník Ninjago Dragon Power
Látkový
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné ležadlo Sulamita
Polohovacie, drevené, v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 74 cm, výška 40 cm, hĺbka 196 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
286,40 €
s kódom
358 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Pelech Kyoto
Pre psa, bavlnený, pruhovaný, modrý, 94x75 cm
Na sklade
Posledné kúsky
76 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Floriane Garden
Záhradné ležadlo Beech
Drevené, krémovobiele/v prírodnej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 66 cm, výška 110 cm, hĺbka 48 cm
Doručenie od 6. 11. 2026
125,60 €
s kódom
157 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Lampáš Musu
Bambusový, ø 50 cm, výška 32 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
112,80 €
s kódom
141 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 20 ks
IHR
Obrúsky v súprave It's My Birthday
20 ks, papierové, s nápismi, 33x33 cm
(5)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
LEGO®
Menovka na batožinu Super Heroes
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Pelech Flakes
Pre psa, semišový, okrúhly, sivý, ø 50 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Desiatové vrecko Eco
Látkové
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ladelle
Fľaša Eco
1 l, cestovná, z nehrdzavejúcej ocele, šalviová zelená
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Ladelle
Fľaša Eco
1 l, cestovná, z nehrdzavejúcej ocele, čierna
(2)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Ladelle
Desiatové vrecko Eco
Látkové
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bambum
Fľaša Diem
500 ml, cestovná, sklenená, biela/hnedá
(24)
Na sklade
Posledný kúsok
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Keter
Záhradné ležadlo Jaipur
Polohovacie, z umelého ratanu, hnedé, nosnosť 110 kg, šírka 58 cm, výška 29 cm, hĺbka 187 cm
(8)
Doručenie od 16. 10. 2026
78,40 €
s kódom
98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Printworks
Svadobný plánovač The Perfect Day
Doručenie od 2. 11. 2026
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Snips
Detský desiatový box Dinosaur
Plastový, zelený, 500 ml
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Love Story
Fontána
Pre mačku
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Printworks
Denník pre bábätko Once Upon a Time: The Book About My Life Story
68 str.
Na sklade
Posledné kúsky
31,38 €
s kódom
39,22 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Black+Blum
Termofľaša Explorer
650 ml, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
31,68 €
s kódom
39,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Love Story
Pelech Flakes
Pre psa, semišový, sivý, 87x55 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Love Story
Pelech Flakes
Pre psa, semišový, sivý, 61x38 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Termokanvica Singles
1 l, čierna
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
68 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Sass & Belle
Zápisník Hello Sunshine
Formát A5, linajkový
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Súprava misiek s podstavcom Dinner Time
Pre domáceho miláčika, drevená
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Držiak na vysávač Tower
(3)
Doručenie od 15. 10. 2026
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Fľaša
500 ml, cestovná, z nehrdzavejúcej ocele, oranžová
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Love Story
Fontána
Plastová
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné ležadlo Olbia
Dvojmiestne, ratanové, zelené, nosnosť 260 kg, šírka 165 cm, výška 76 cm, hĺbka 156 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
1 860 €
s kódom
2 325 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné ležadlo Alipa
Polohovacie, dvojmiestne, drevené, béžové, nosnosť 260 kg, šírka 154 cm, výška 34 cm, hĺbka 196 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
1 014,40 €
s kódom
1 268 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 20 ks
IHR
Obrúsky v súprave Unikko
20 ks, papierové, s kvetinovým vzorom, 33x33 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Love Story
Miska
Pre domáceho miláčika, plastová
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Ladelle
Desiatové vrecko Eco
Látkové
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rolser
Nákupná taška I-Max MF 6 Logic
Na kolieskach, 43 l
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
87,20 €
s kódom
109 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
21
22
23
...
30
Načítať viac