Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Voľný čas a zábava
Všetko na piknik
Všetko na piknik
...
Voľný čas a zábava
Všetko na piknik
Všetko na piknik so zľavovým kódom
Piknikové koše
Jednorazový riad
Termohrnčeky
Chladiace tašky a boxy
Lampáše
Desiatové boxy
Fľaše a termosky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Cena
Dostupnosť
Typ ponuky
Značka
+ Ďalšie (1)
Zľavový kód
484 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Mepal
Potravinové škatuľky v súprave Cirqula
3 ks, krémovobiele, 350 ml/750 ml/1,2 l
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
29,60 €
s kódom
37 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Súprava na olej a ocot Montela
330 ml, sklenená
(11)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Café-To-Go Travel Mug Rose Quartz
230 ml, z nehrdzavejúcej ocele, svetloružový
(8)
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Mepal
Fľaša Nordic sage
500 ml, cestovná, tritánová, šalviová zelená
(8)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Orion
Termoska Termo
1,1 l, na jedlo, krémovobiela
(38)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
Orion
Termoska Termo
2,2 l, na jedlo, krémovobiela
(40)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termoska Legendary Classic Rose Quartz
400 ml, na jedlo, z nehrdzavejúcej ocele, svetloružová
(9)
Na sklade
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Orion
Termoska Termo
2,2 l, z nehrdzavejúcej ocele, čierna/v striebornej farbe
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Ploskačka s príslušenstvom
210 ml, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hermia
Potravinové škatuľky v súprave
4 ks
(12)
Doručenie od 4. 11. 2026
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Fľaša na olej Tower
Objem 250 ml, plastová, čierna
(12)
Doručenie od 15. 10. 2026
15,47 €
s kódom
19,34 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Esschert Design
Jednorazový riad
8 ks
(14)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
1,24 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Olejová lampa
Betónová, ø 18 cm, výška 20 cm
(14)
Doručenie od 21. 10. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Cestovný hrnček Sausage Dog
350 ml, z nehrdzavejúcej ocele, krémovobiely
(8)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Quencher H2.0 FlowState Tumbler Ash
1,18 l, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, svetlosivý
(11)
Na sklade
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Orion
Termoska
500 ml, na jedlo, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Lampión Lampion
Fialový, látkový/plastový
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Polarbox
Chladiaci box Pop Classic Gold
Sivozelený, 6 l, plastový
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
28,43 €
s kódom
35,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Ladelle
Súprava na olej a ocot Essentials
320 ml, porcelánová, biela/čierna
(8)
Na sklade
29,94 €
s kódom
37,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Hermia
Potravinové škatuľky v súprave
8 ks, sivé
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
3,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Quencher H2.0 FlowState Tumbler Rose Quartz
600 ml, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, svetloružový
(9)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Rose Quartz
600 ml, z nehrdzavejúcej ocele, svetloružový
(5)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Quencher H2.0 FlowState Tumbler Cream
1,18 l, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, krémovobiely
(5)
Na sklade
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Polarbox
Chladiaci box Pop
Ružový, 12 l, plastový
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
25,34 €
s kódom
31,68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Café-To-Go Travel Mug Cream Gloss
350 ml, z nehrdzavejúcej ocele, krémovobiely
(5)
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Fľaša Wild Flowers
500 ml, z nehrdzavejúcej ocele, biela
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Olejová lampa Aura
Sklenená, ø 10,5 cm, výška 6 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Fľaša na olej Tower
Objem 250 ml, plastová, biela
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
15,47 €
s kódom
19,34 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Fľaša Nordic blue
900 ml, cestovná, tritánová, svetlomodrá
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
18,40 €
s kódom
23 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Orion
Fľaša Saga
500 ml, cestovná/s náustkom, tritánová, ružová
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Ešus s príslušenstvom
7 ks, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Cestovný hrnček Garden Bees
350 ml, z nehrdzavejúcej ocele, žltý/krémovobiely
(7)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Premier Housewares
Termoska Morar
900 ml, z nehrdzavejúcej ocele, hnedá
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Cestovný hrnček Wild Flowers
350 ml, z nehrdzavejúcej ocele
(9)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Polarbox
Chladiaci box Pop Classic Gold
Staroružový, 6 l, plastový
(6)
Na sklade
28,46 €
s kódom
35,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Stay-Hot Camp Mug Rose Quartz
350 ml, z nehrdzavejúcej ocele, svetloružový
(5)
Na sklade
31,55 €
s kódom
39,44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Desiatové vrecko Eco
Látkové
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Rose Quartz
890 ml, z nehrdzavejúcej ocele, svetloružový
(4)
Na sklade
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Quencher H2.0 FlowState Tumbler Cream
600 ml, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, krémovobiely
(4)
Na sklade
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Quencher H2.0 FlowState Tumbler Frost
1,18 l, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, biely
(4)
Na sklade
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Mepal
Desiatový box Vivid blue
900 ml, delený, 3 ks/s vidličkou, plastový, tmavomodrý
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hermia
Potravinové škatuľky v súprave
3 ks, žlté, 2,5 l/3,8 l/5 l
(4)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Termofľaša Loop
500 ml, z nehrdzavejúcej ocele, v mentolovej farbe
(4)
Doručenie od 15. 10. 2026
27,45 €
s kódom
34,31 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 30 ks
Fackelmann
Jednorazové vidličky v súprave Nature
30 ks, drevené
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,21 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hermia
Potravinové škatuľky v súprave
10 ks, plastové
(8)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Cestovný hrnček Periodic Table
350 ml, z nehrdzavejúcej ocele, krémovobiely/tyrkysovomodrý
(7)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Star Trading
Lampión Lampion
Červený, látkový/plastový
(8)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Hermia
Potravinové škatuľky v súprave
3 ks, zelené, 2,5 l/3,8 l/5 l
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
5
...
11
Načítať viac