Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Voľný čas a zábava
Všetko na piknik
Všetko na piknik
...
Voľný čas a zábava
Všetko na piknik
Všetko na piknik so zľavovým kódom
Piknikové koše
Jednorazový riad
Termohrnčeky
Chladiace tašky a boxy
Lampáše
Desiatové boxy
Fľaše a termosky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Cena
Dostupnosť
Typ ponuky
Značka
+ Ďalšie (1)
Zľavový kód
484 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Quencher H2.O FlowState™ Tumbler Ash
890 ml, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, svetlosivý
(182)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termoska Legendary Classic Bottle Black 2.0
1,4 l, z nehrdzavejúcej ocele, čierna
(6)
Na sklade
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček AeroLight™ Transit Cream Gloss
600 ml, z nehrdzavejúcej ocele, krémovobiely
(1)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Hermia
Potravinové škatuľky v súprave
8 ks, sivé
(12)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
3,49 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Ash
600 ml, z nehrdzavejúcej ocele, svetlosivý
(26)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Premier Housewares
Desiatový box Freska
Delený, sklenený
(33)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Termoska Termo
2,2 l, na jedlo, krémovobiela
(40)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
Rex London
Detský desiatový box Sausage Dog
3 ks, 3 ks, plastové, červené, 600 ml
(13)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Rex London
Cestovný hrnček Sausage Dog
350 ml, z nehrdzavejúcej ocele, krémovobiely
(8)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sagaform
Súprava na olej a ocot Nature
2 ks, 300 ml, sklenená, v tmavo prírodnej farbe
(2)
Na sklade
29,94 €
s kódom
37,43 € bez kódu
18,72 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Black
890 ml, z nehrdzavejúcej ocele, čierny
(3)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termoska Legendary Food Jar + Spork Blue Sky
400 ml, na jedlo, z nehrdzavejúcej ocele, modrá
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Stay-Hot Camp Mug Rose Quartz
350 ml, z nehrdzavejúcej ocele, svetloružový
(5)
Na sklade
31,55 €
s kódom
39,44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Black+Blum
Desiatový box Glass Pot
Sklenený, v striebornej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
25,38 €
s kódom
31,72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Novinka
STOR
Detský desiatový box Kuromi
Plastový, ružový
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Polarbox
Chladiaci box Pop
Svetlozelený, 20 l, plastový
(131)
Na sklade
30,84 €
s kódom
38,55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termoska IceFlow™ Bottle Flip Straw 2.0 Frost
700 ml, z nehrdzavejúcej ocele, biela
(1)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Potravinové škatuľky v súprave Easyclip
3 ks, šalviové zelené, 700 ml/1,5 l
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Dochucovacie súpravy Whiteline
5 ks, 300 ml, porcelánové, biele
(78)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček AeroLight™ Transit Hammer Tone Green
470 ml, z nehrdzavejúcej ocele, zelený
(3)
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček AeroLight™ Transit Mug Pistachio
470 ml, z nehrdzavejúcej ocele, šalviový zelený
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termofľaša All Day Slim Bottle Purple Dust
600 ml, z nehrdzavejúcej ocele, v levanduľovej farbe
(19)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček AeroLight™ Transit Mug Pistachio
350 ml, z nehrdzavejúcej ocele, šalviový zelený
(3)
Na sklade
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Wenko
Vákuová dóza Turin
1,7 l, plastová
(71)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Desiatový box All Day Arista Mini Lunch Box Black
4 l, textilný, čierny
Na sklade
Posledné kúsky
61,60 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Quencher H2.O FlowState™ Tumbler Purple Dust
600 ml, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, v levanduľovej farbe
(14)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
House Nordic
Lampáš Bondi
2 ks, sklenený, ø 14,5 cm, výška 31,5 cm
(17)
Na sklade
Posledný kúsok
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Súprava na olej a ocot
2 ks, 300 ml, so stojanom, sklenená
(30)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Café-To-Go Travel Mug Peach Rose
230 ml, z nehrdzavejúcej ocele, broskyňový
(24)
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Potravinové škatuľky v súprave Nest Lock
5 ks, modré, 1,1 l/3 l/230 ml/540 ml/1,85 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Vákuová dóza Turin
900 ml, plastová
(79)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Ladelle
Súprava na olej a ocot Essentials
320 ml, porcelánová, biela/čierna
(8)
Na sklade
29,94 €
s kódom
37,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Fľaša Wellspring Bottle Hammertone Green
470 ml, cestovná, z nehrdzavejúcej ocele, zelená
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Maximex
Univerzálne viečka na potraviny v súprave
Silikónové
(4)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termofľaša IceFlow™ Bottle Fast Flow Black
700 ml, z nehrdzavejúcej ocele, čierna
(1)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Lampáš Drew
Sklenený, 13x13 cm, výška 34 cm
Na sklade
Posledný kúsok
61,60 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termoska Legendary Classic Bottle Hammertone Rose Quartz
1,4 l, z nehrdzavejúcej ocele, svetloružová
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Potravinové škatuľky v súprave Nest Glass Storage
4 ks, 550 ml/1,3 l/2,5 l/130 ml
(16)
Na sklade
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Fľaša na ocot Belor
Keramická, krémovobiela
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,30 €
s kódom
16,63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Black+Blum
Desiatový box Glass Bowl
Sklenený, v striebornej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
27,22 €
s kódom
34,03 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
PT LIVING
Termokanvica Crown
920 ml, tyrkysovomodrá
(1)
Na sklade
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Cestovný hrnček Garden Bees
350 ml, z nehrdzavejúcej ocele, žltý/krémovobiely
(7)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
STOR
Detský desiatový box K-Pop Demon Hunters
Plastový, fialový
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termofľaša All Day Slim Bottle Cherry Blossom Gloss
600 ml, z nehrdzavejúcej ocele, ružová
(19)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Fľaša Wellspring Bottle Blaze Orange
470 ml, cestovná, z nehrdzavejúcej ocele, oranžová
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Cestovný hrnček Sipp
340 ml, plastový, v mentolovej farbe
(33)
Na sklade
13,14 €
s kódom
16,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
STOR
Detský desiatový box Mickey Mouse
Plastový, biely
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Hermia
Potravinové škatuľky v súprave
8 ks, sivé
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
3,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
11
Načítať viac