Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Závesy a záclony
Záclony
Záclony
...
Závesy a záclony
Záclony
Záclony so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Farba
Šírka
Dĺžka
Zloženie a druh materiálu
+ Ďalšie (10)
Zľavový kód
157 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Záclony v súprave Milza
2 ks, voálové, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, béžové, 60x90 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Haltona
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, krémovobiela, 140x280 cm
(2)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Záclony v súprave Karla
2 ks, voálové, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biele, 60x120 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Záclony v súprave Sandra
2 ks, voálové, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, v mentolovej farbe, 60x120 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
4,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Linka
Voálová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, béžová, 140x240 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Záclony v súprave Filiane
2 ks, voálové, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, s abstraktným vzorom, biele, 70x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Linka
Voálová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biela, 140x240 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Telma
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biela, 140x240 cm
(12)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Záclony v súprave Levita
2 ks, voálové, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biele, 60x90 cm
(1)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
5,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Linka
Voálová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, modrá, 140x240 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Záclony v súprave Voiline
2 ks, voálové, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biele, 60x90 cm
(7)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Haltona
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, hnedá, 140x240 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Terraza
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, pruhovaná, zelená, 140x280 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Haltona
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, sivá, 140x240 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Amazonia
Voálová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biela/modrá, 140x240 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Belline
Voálová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, tmavozelená, 140x280 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Belflor
Voálová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, oranžová, 140x280 cm
(5)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Záclony v súprave Berry
2 ks, voálové, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, béžové, 60x90 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
5,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Ajourela
Voálová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, pruhovaná, khaki, 140x280 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Alma
Voálová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, s potlačou, čierna/béžová, 140x240 cm
(2)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Alma
Voálová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, s potlačou, čierna/béžová, 140x280 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Záclony v súprave Candide
2 ks, voálové, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, pruhované, biele, 70x200 cm
(2)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Pineapple Elephant
Záclona Zofia Broderie Anglaise
Bavlnená, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, khaki, 140x183 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Pineapple Elephant
Záclona Zofia Broderie Anglaise
Bavlnená, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, khaki, 140x229 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Záclona Wisteria Floral
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biela, 140x122 cm
(9)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Záclona Wisteria Floral
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biela, 140x137 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Mendola Fabrics
Záclona String
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, v medenej farbe, 140x285 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záclona White
Ľanová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biela, 130x200 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záclona Natural
Ľanová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, v prírodnej farbe, 130x275 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
89,60 €
s kódom
112 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záclona Natural
Ľanová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, v prírodnej farbe, 130x170 cm
(1)
Na sklade
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záclona Natural
Ľanová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, v prírodnej farbe, 130x200 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záclona White
Ľanová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biela, 130x300 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
72 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záclona White
Ľanová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biela, 130x200 cm
(4)
Doručenie od 19. 11. 2026
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záclona White
Ľanová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biela, 130x170 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záclona Natural
Ľanová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, v prírodnej farbe, 130x330 cm
(3)
Doručenie od 19. 11. 2026
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záclona White
Ľanová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biela, 130x275 cm
(4)
Doručenie od 19. 11. 2026
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záclona Natural
Ľanová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, v prírodnej farbe, 130x200 cm
(23)
Doručenie od 19. 11. 2026
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záclona Natural
Ľanová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, v prírodnej farbe, 130x170 cm
(3)
Doručenie od 19. 11. 2026
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záclona White
Ľanová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biela, 130x300 cm
(23)
Doručenie od 19. 11. 2026
84,80 €
s kódom
106 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záclona White
Ľanová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, krémovobiela, 130x250 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
72 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záclona White
Ľanová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biela, 130x170 cm
(2)
Na sklade
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Gardinia
Záclona
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, pruhovaná, biela, 140x48 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Gardinia
Záclona Etamine
Závesný systém tyč, pruhovaná, biela, 140x245 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Gardinia
Záclona Voile Uni
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biela, 300x245 cm
(32)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Gardinia
Záclona Grafik
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, geometrická, biela, 140x175 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Gardinia
Záclona Jacquard-Voile
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biela, 140x45 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Gardinia
Záclona
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, pruhovaná, biela, 140x245 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Gardinia
Záclona Dolly-Voile
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, s kvetinovým vzorom, biela, 140x245 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Závesy