Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Závesy a záclony
Záclony
Záclony
...
Závesy a záclony
Záclony
Luksusowe záclony so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Farba
Šírka
Dĺžka
Zloženie a druh materiálu
+ Ďalšie (10)
Zľavový kód
155 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Záclony v súprave Linahe
2 ks, voálové, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, pruhované, hnedé, 90x90 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
5,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Lissea
Voálová, závesný systém tyč, krémovobiela, 140x240 cm
(20)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Lissea
Voálová, závesný systém tyč, sivá, 140x240 cm
(9)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Lissea
Voálová, závesný systém tyč, biela, 140x240 cm
(4)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Záclony v súprave Voiline
2 ks, voálové, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biele, 60x120 cm
(8)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
4,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Záclony v súprave Sandra
2 ks, voálové, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, khaki, 60x90 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
4,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Záclony v súprave Sandra
2 ks, voálové, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, v mentolovej farbe, 60x120 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
4,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Záclony v súprave Sandra
2 ks, voálové, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, žlté, 60x90 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
4,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Záclony v súprave Sandra
2 ks, voálové, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, sivé, 60x90 cm
(6)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
4,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Záclony v súprave Voiline
2 ks, voálové, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biele, 60x90 cm
(7)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Záclony v súprave Lissea
2 ks, voálové, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biele, 45x90 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
4,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Zľavový kód
1
2
3
4
Súvisiace kategórie
Závesy