Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Záhrada
Záhrada
...
Kategórie
Záhrada
Záhrada so zľavovým kódom
Záhradný nábytok
Záhradné domčeky a príslušenstvo
Grily a príslušenstvo
Slnečníky a tieniace plachty
Záhradné ohniská a tepelné žiariče
Záhradné náradie
Pestovanie rastlín
Záhradný textil
Vonkajšie koberce
Záhradné dekorácie
Vonkajšie osvetlenie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dekor
Dizajnový štýl
Farba
Udalosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
2 919 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bonami Selection
Kvetináče v súprave Terrazzo
2 ks, betónové, s odtokovým otvorom, ø 26 cm, výška 28 cm
(53)
Na sklade
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hendi
Forma na hamburgery
(12)
Na sklade
10,74 €
s kódom
13,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hendi
Servírovacie kliešte
Z nehrdzavejúcej ocele
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cattara
Gril Party Window
Plynový
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
133,60 €
s kódom
167 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vonkajšie svietidlá v súprave Wally
2 ks, čierne, kovové, LED, 5x10x8 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vonkajšie svietidlo Wally
Čierne, plastové, LED, 6x11x11 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vonkajšie svietidlo Valla
Čierne, plastové, LED, 9x20x12 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vonkajšie svietidlo Sunlight
Čierne, nerezové, LED, prenosné, so solárnym panelom, IP44, 15x15x45 cm
(8)
Na sklade
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED lampáše v súprave Izola
2 ks, so solárnym panelom, plastové, čierne, 6x6 cm, výška 18 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vonkajšie svietidlo Glory
Sivé, sklenené, LED, 14,5x12x14,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vonkajšie svietidlo Globus
Čierne, plastové, LED, so solárnym panelom, 20x20x20 cm
(4)
Doručenie od 4. 11. 2026
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Star Trading
Vonkajšie svietidlá v súprave Globus
3 ks, čierne, plastové, LED, so solárnym panelom, 10x10x23 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
7,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vonkajšie svietidlá v súprave Globus
4 ks, čierne, plastové, LED, zapichovacie, so solárnym panelom, 10x10x27 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vonkajšie svietidlo Folke
Čierne, kovové, LED, zapichovacie, so solárnym panelom, 8,5x10x180 cm
Na sklade
Posledné kúsky
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED lampáš Flame
Na baterky, kovový/plastový, čierny/béžový, 8,5x10 cm, výška 19 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vonkajšie svietidlo Fergus
Hnedé, kovové, LED, zapichovacie, so solárnym panelom, 15x15x35 cm
(6)
Doručenie od 4. 11. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vonkajšie svietidlo Felix
Čierne, plastové, LED, so solárnym panelom, 14x14x19 cm
(5)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novogratz
Stojan na kvety Athena
Kovový, 52x55 cm, výška 63,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Madison
Stojan na slnečník Sun Wave
Kovový, váha 2 kg
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Záhradná jedálenská súprava Tablo
Pre 6 osôb, čierna/v prírodnej farbe
Doručenie od 21. 10. 2026
1 231,20 €
s kódom
1 539 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Záhradná lavica Banco
Drevená, čierna/v prírodnej farbe, nosnosť 300 kg, šírka 132 cm, hĺbka 82 cm, výška 78 cm
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
787,20 €
s kódom
984 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Grapano
Kvetináč Rondi
Ø 29 cm, výška 50 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
149,60 €
s kódom
187 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Grapano
Kvetináč Rondi
Ø 23 cm, výška 40 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
92 €
s kódom
115 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Grapano
Kvetináč Rondi
Ø 23 cm, výška 40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
92 €
s kódom
115 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Vonkajší teplomer
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Kanvička na zalievanie Vintage
Plastová, 1,6 l
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Kanvička na zalievanie Globus
Plastová, 1,5 l
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Obal na kvetináč Planter
Kovový, bez odtokového otvoru, ø 31 cm, výška 47 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Obal na kvetináč Planter
Závesný a nástenný , kovový, bez odtokového otvoru, výška 65,5 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Obal na kvetináč Planter
Závesný a nástenný , kovový, bez odtokového otvoru, výška 36 cm
(25)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Esschert Design
Kvetináče v súprave
2 ks, závesné a nástenné , plastové, ø 10 cm, výška 11 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
9,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč Indoor & Outdoor
Drevený, 29x29 cm, výška 8 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč Indoor & Outdoor
Drevený, ø 29 cm, výška 8 cm
(25)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč Indoor & Outdoor
Drevený, 29x29 cm, výška 8 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč Indoor & Outdoor
Drevený, ø 29 cm, výška 8 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč
Drevený, 29x29 cm, výška 8 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč Indoor
Drevený, ø 29 cm, výška 8 cm
(49)
Doručenie od 21. 10. 2026
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč
Drevený, 29x29 cm, výška 8 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč Indoor
Drevený, ø 29 cm, výška 8 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč
Drevený, 29x29 cm, výška 8 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč Indoor
Drevený, ø 29 cm, výška 8 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Rastlinná škôlka Eco
Plastová, 20x30 cm, výška 10 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Držiak na kvetináč Duo
Kovová, 26x34 cm, výška 19,5 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Držiak na kvetináč
Kovová, 22x27 cm, výška 22 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Esschert Design
Držiak na kvetináč
Kovová, 17x23,5 cm, výška 17 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná pohovka Zaltana
Štvormiestna, biela, nosnosť 250 kg, šírka 230 cm, výška 82 cm, hĺbka 230 cm
Na sklade
Posledný kúsok
1 360,80 €
s kódom
1 701 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná pohovka Nadin
Dvojmiestna, béžová/v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 135 cm, výška 80 cm, hĺbka 65 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
572 €
s kódom
715 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Ochranný obal na záhradný nábytok Iria
75x70 cm, výška 120 cm
(12)
Na sklade
30,36 €
s kódom
37,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (10)
1
...
49
50
51
...
61
Načítať viac